סוף סוף, באיחור של שבועיים, זה הגיע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏8/9/11.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרשים מאוד. בעיקר בשמירה על הכדור עם הפיזיות שלו.

חוקי eufa בהם הוצאות של מועדונים יהיו ביחס ישר להכנסות שלהם. מי שלא תעמוד בכללים החדשים לא תוכל להשתתף במפעל אירופי.
    אופי הבניה המחודשת של רומא למשל, מבוסס ברובו על חוקי הפייר פליי. הרצון של אינטר להיפטר מהמשכורת של סמואל אטו גם כן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/9/11
  2. SerieA Il Capitano

מוקדם להספיד את אינטר, למרות ההפסד היום. כפי שנכתב כאן בעבר, היה ברור שיהיה שמח עם גאספריני מבחינת התקפות, וכך היה גם אתמול. עם זאת, ראינו שההתקפה עובדת לא רע, שג'ונתן, ריקי אלבארז ואובי שחקנים טובים מאד עם פוטנציאל.

הבעיה הייתה גם בקישור ולא רק במרכז ההגנה (או בצדדים שלה). פאלרמו יצאה להתקפות מתפרצות כל חמש דקות כי לא היה אף אחד במרכז שיבלום אותן (תיאגו מוטה, נגיד או אפילו דאקור, רחמנא ליצלן).

דווקא פורלאן היה לא רע.

אני מקווה שהרביעייה הזו תגרום לגאספריני ולשחקנים להתעשת. הוא מאמן טוב, אני מאמין בו.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה. מוכר הסיפור הזה. הוא מזכיר לי מאוד את פרדי רינקון במבנה גוף ויש לו יופי של דריבל. לא יודע עד כמה זה יבוא לידי ביטוי בליגה כ"כ פיסית כמו האיטלקית, אבל אני שמח שהוא הותיר רושם חיובי כבר בבכורה ושהוא קיבל את ההזדמנות שלו. רק שיידע לשמור עליה ואני מעריך שהוא יוכל להתקדם גבוה יותר תוך עונה-שתיים.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גבול דק מאוד בין לדעת איך לשמור על הכדור ולהיות קצת מאוהב בכדור יותר מדי. איברבו טייל על הגבול הזה אתמול, אבל לא באמת חצה אותו באופן שלילי ובולט.

הוא בנוי טוב ויודע גם להשתמש בזה. הפיזיות היחסית של הליגה לא תהיה בעיה עבורו.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו איזה מחזור נהדר, כלכך מבאס לא להיות מסוגל לראות אפילו משחק, אבל איזה התרגשות, רק מתקצירים וקריאה פה ובעיתונות - התגעגעתי

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זין, איך פספסתי את הבכורה של מקסי הענק בליגה, ועוד בכורה של צמד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx מקווה שהוא ימשיך להוכיח באטלנטה את היכולת שלו למרות ההתעלמות של כל מיני מאמנים ומועדונים שזורקים כמעט 20 מ' על ילד שצחצח לו את הנעליים ומזמנים אותו לנבחרת לפני שבכלל חושבים על הגאון הקטן.

מי המאמן של קאטאניה (לא צריך לענות), מה הוא חושב לעצמו שיצליח לנצח ללא ברחסיו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

ראיתי את המחצית השנייה, והמעניינת כנראה, בין פאלרמו לאינטר. מיקולי, איליצ'יץ' ואבל הרנאנדס זה טריו קטלני ודפוק בראש (גם אם הסלובני שפוי, דבר שלא אבחנתי עוד). בכלל, עם פיניגול על הספסל (גולאסו) זו החוליית התקפה מהדפוקות בעולם. היו עוד נקודות אור בפאלרמו ולא את כל המשחק אפשר להפיל על חולשה של אינטר או להדביק לגדולה של הטריו ההתקפי. הקשר הגנאי הצעיר נראה מאוד מבטיח, לשוער לא רעדו הידיים למרות שספג שלוש (כאמור, לא ראיתי את המחצית הראשונה). אני לא מכיר כל כך את סטו, אבל הייתי מציב אותו לצידו של סילבסטרה במרכז ההגנה. מהמעט שאני מכיר, יש לי הרגשה שזה יהיה שילוב טוב.

מיקולי גאון, אני פשוט מאוהב בשחקנים שמנים שעדיין משחקים ברמה גבוהה, או במקרה זה ברמה מעל השאר. מקווה שהוא לא יוריד משקל ויישאר ביכולת הזו, אולי סאראטה יקבל השראה...

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/11