סוף הסאגה - באלאק בצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏15/1/06.

1. Ampelmann Member

בין רונאלדו, בפטיסטה, קסאנו, זידאן, רוביניו, בקהאם, ראול ועוד כמה טובים יותר וטובים פחות שאין לי כוח להיזכר בהם, איפה בדיוק תכניס ריאל עוד קשר התקפי?!

2. Riki Member

במקום זידאן. הצעד הכי הגיוני במיוחד לנוכח העובדה שזידאן כבר לא יכול לסחוב עונה שלמה על הגב.
    ובמיוחד לנוכח העובדה שהוא פורש אחרי המונדיאל. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. bayer04 Member

באלאק חייב לעבור לריאל מדריד.
    אם יש לו שכל בקודקוד, הוא גם יהיה על פסגת עולם הכדורגל וגם ירוויח סכומים אסטרונומיים, שלא להזכיר את העובדה שהוא ישחק לצד השחקנים הטובים ביותר בעולם.

באלאק=ריאל...נקודה.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

משום מה נראה שריאל ירדה מבאלאק( אל תשאלו אותי למה), אינטר ומוראטי כבר דיברו איתו, העיתונים הבווארים טוענים שבאלאק מחכה אחרי הצ'מפיונס ליג עם ההודעה שלו( כדי שבטעות לא קירה מצב שהוא ישחק נגד קבוצתו העתידית, וכל תגובה שלו למשחק תקבל פרשנות לטובת באיירן או לטובת קבוצתו העתידית, חייבים להגיד שיש בזה משהו)..

בקיצור נותר לחכות למעידה של באיירן או אינטר או אולי ריאל ע"מ לשמוע איפה באלאק ישחק!

5. Gooner Member

על פניו,הקבוצה הכי גדולה שצריכה את השירות של באלאק היא ריאל מדריד,בגלל שמרכז המגרש אצלה הוא די פתטי מאז שמקללה עזב לצ'לסי,אבל זה יהיה חבל אם הוא יבזבז את ה3-4 שנים האחרונות שיש לו לשחק ברמה הכי גבוהה על הבכיינים ממדריד,אם צ'לסי תביא אותו זאת באמת תהיה הוכחה שמוריניו משחק מנג'ר עם חיים של שחקנים,היו פה דיבורים על ארסנל,אבל וונגר יצטרך להביא לפחות עוד 3 כוכבים ולהשאיר את הנרי לפני שבאלאק יחשוב על לחתום בארסנל.

למרות שבאלאק הוא השחקן הקבוצתי המושלם,עובד בהגנה ובהתקפה בשביל הקבוצה,הוא לא שחקן שקשור לשום קבוצה באופן מיוחד,3 שנים בלאוטרן,3 שנים בלברקוזן,4 בבאיירן,באלאק כנראה לעולם לא יהיה מזוהה עם קבוצה כלשהי,ואני מניח שבגלל זה הוא לא מרגיש מחויבות לחתום בבאיירן,וכנראה שזה הרצון האנושי המובן לאתגר חדש.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/06
  6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדברים עכשיו (בארץ, אבל ממה שהבנתי במקור באנגליה) על מעבר לצ'לסי. אני עדיין נוטה להאמין שהוא ינחת בצד הכחול של סאן סירו העונה, מה יש לו להילחם על מקום בהרכב בגיל 28 עם כל הכבוד למשכורת שמנה שהוא ירוויח גם ככה בכל מקום שיילך אליו (אולי פחות, אבל בחייאת).

בכל מקרה, לא הבטיחו לנו בזמנו הודעה על עתידו כמה ימים לפני מילאן באיירן? מה נסגר?

7. city Member

קישור של אסיין, למפארד ובאלאק ואפשר לסגור את סיפור האליפות באנגליה ל-5 השנים הבאות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx
    אני ממש מקווה שהוא לא סגור בצ'לסי. ולשאלתך מישה, לפי מה שהבנתי הוא יקבל משכורת של 200 אלך דולר בשבוע, סיבה מספיק טובה בש/ביל לסבול קצת מלחמות על ההרכב.

8. Meishar84 Member

איכסה רק שלא יעבור לקבוצה הדוחה הזאת מלונדון , אם כבר אנגליה אז ארסנל , לראות אותו ואת הנרי באותו צד זה ללקק את האצבעות!

באלאק אוהבים אותך , תישאר באווארי !!!!

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כל אנגליה דוחה, שום ארסנל שום כלום! זה מוריד מבאיירן.

כמו שהקייזר אמר, שיעבור למועדון המפואר בתבל - ריאל מדריד.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

וגם יש לו ממש מה לחפש בריאל...
    במקום מי הוא ישחק ?! את זידאן למרות הגיל המבוגר שלו לא חולמים להוציא כי כל המשחק בנוי עליו למרות שהוא כבר הרבה מעבר לשיא..
    בצ'לסי אין לו מקום,כשיש בקישור את אסיין,למפארד ומקללה זה אומר הכול..
    לארסנל הוא לא יגיע,כי אין להם את היכולת להיתחרות עם ריאל,צ'לסי או אפילו מנצ'סטר ביגלל בניית האיצטדיון החדש.

לדעתי הוא צריך לשחק כן באנגליה,אני תמיד חשבתי,וגם עכשיו אני חושב שהוא צריך לעבור למנצ'סטר יונייטד,בשנה הבאה הולכת ליהיות שם מהפכה,לדעתי הוא יכול ליהיות המנהיג של הקבוצה,דבר שמאוד חסר לה כרגע.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אל תתרגשו יותר מדי מהצהובון הבריטי!
    באלאק יהיה או במדריד או באינטר!

12. מכבי מגדל העמק Member

סקיי צהובון? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    נו טוב

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תשמע, אני לא הולך להרצות כאן לגבי התקשורת האנגלית אבל הידיעה מאד הזוייה.
    אתה לא מסכים שיבושם לך ,אבל אל תשים לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx שאתה לא מכיר את העובדות כמו שאני מכיר!

14. Meishar84 Member

עזבו אותכם
    הכי טוב לו להישאר באווארי !
    באף מקום לא יתייחסו אליו כמו בבאיירן , והשנה רואים כמה שהוא קריטי לקבוצה..

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הכי טוב כל שנה לעוף בשמינית גמר כן...