סודאמריקנו לנבחרות מתחת לגיל 20 - ברזיל אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏13/1/11.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

האמת שראיתי את המשחק בחלקים, גם אני לא יותר מדי התרשמתי אבל אסור לשכוח שגם מדובר במשחק הראשון ובד"כ לוקח קצת זמן להכנס לטורניר. בינתיים אדוארדו לארה פירסם את ה-11 למחר למשחק הפתיחה של בית B בין קולומביה לאקואדור.

קולומביה תפתח ב-4-4-2 עם: אנדרס מוסקרה; סנטיאגו אריאס, לוסיאנו אוספינה, פדרו פרנקו, סבאסטיאן ויאפארה; חואן קאבסאס, דידייה מורנו, אדווין קארדונה, מייקל אורטגה; פביאן קאסטיז'ו, חורחה ראמוס

אקואדור תעלה ב-4-4-2 עם: ג'ון חראמיז'ו; רנאטו איבארה, דאריו פיניז'ו, ג'ון נארבאאס, ג'ון פוארטס; דניס קיניונס, פרננדו גייבור, חואן קאסרס, מרקו קאיסדו; אדסון מונטאניו, וולטר צ'אלה

2. itay7 Member

פשוט לא ייאמן מה שקורה פה. פרו שלטה במחצית הראשונה, נורונייה החטיא גול בטוח, והאגואיזם של השלישייה הקדמית המוכשרת הרס עוד כמה, ואז חילוף נוראי של פרין, שהוציא את דוניירה, שהיה השחקן היחיד בצד ימין, והכניס את באסאן לתפקיד לא מובן. השער הראשון בא כמובן מאגף ימין, והשער השני מזה שבאסאן לא שמר על שחקן בכדור חופשי.

בכלל ההגנה הפרואנית משחקת על כיבוי שריפות, ויותר מדי מעיפים את הכדורים סתם למעלה. בלי קאראנסה שייסדר את המשחק באמצע (פצוע), פרו סומכת יותר מדי על כדורים ארוכים.

לא מובן לי למה ארואה לא משותף במשחק.

3. Muurad Member

יצא לי רק לראות את ארגנטינה, ואיטרובה! וואו.. כמה כדורגל יש לילד הזה ברגליים.. חייב לפתוח מכאן והלאה, פשוט חייב.

הוז'וס גם היה טוב, אבל אראוחו אכזב, חשבתי שהוא יהיה מהבולטים, כנראה יום חלש... מסכים בכל מילה על גאלאנו אליאס, מלבד הפנדל נראה עם עודפים של ביטחון עצמי ומנהיגות.. בהחלט צריך לשם עליו עין.

בכל מקרה אורוגוואי היו צריכים לצאת פה בתיקו אבל השכונה כמו שאליאס אמר של ארגנטינה הצליחה לצאת משם עם ניצחון.

היום ב-4 בבוקר ברזיל.

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/11
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לפני כן ב-2 בלילה קולומביה :aaa021:

לא הייתי סוגר את הגולל על הפרואנים, אבל הסיכויי שלהם להעפיל מאוד מאוד מצטמצם בעקבות ההפסד אתמול. זה מחייב אותם לנצח את ונצאולה ולהוציא מינימום תיקו מול אורוגואי, בהנחה שמול ארגנטינה הם יפסידו (למרות שבבית עם הקהל הכל יכול להיות).

אחרי החימום אתמול, היום תורי להכנס לעסק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx אנחנו פייבוריטים מול אקואדור. בגדול אני מרוצה מההרכב שלארה מעלה, אבל חשוב באמת לא למעוד במשחק הראשון.

אגב, היו לא מעט לינקים לשידורים, אבל משום מה המשחק הראשון נתקע לי יותר מדי (יש לי בעיות עם משחקים שמשודרים בשעות "נוחות" לישראלים) ובמשחק השני חלק מהלינקים לא עבדו. איתי, הלינקים שנתת, לא שידרו כלום במשחק הראשון ושידרו רק את פרו. יש למישהו לינק שעובד טוב?

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי את המשחק של פרו, אבל הופתעתי מהתוצאה האמת. כנראה שהעבודה הקרובה של ביאלסה עם הנבחרת הצעירה נותנת את אותותיה, שכן על הנייר לא מדובר במחזור צ'יליאני מוכשר כמו זה שהיה לפני 4 שנים...

עידן, ככל שאני קורא יותר על נבחרת אקוואדור, אני מרגיש יותר נוח להמר על ניצחון קולומביאני. בגילאים האלו קשה לדעת, אבל באקוואדור טוענים שנבחרתם חלשה באופן משמעותי בחלק האחורי. לא יודע אם ייצא לי לראות את המשחקים היום, אבל אחרי כמה טעימות בלבד ממנו, יהיה מעניין לראות את קארדונה במשחק שלם.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מאוד מקווה שאתה צודק. לקארדונה יכול לצאת רק טוב מהאליפות הזו כי עכשיו כל הזרקורים עליו, מה שכנראה לא היה קורה אם חאמס היה משחק. זו יכולה להיות גם ההזדמנות שלו להוביל את הנבחרת ואני בטוח שהוא יוכיח מה הוא שווה ויש לו כדורגל. מלבד קארדונה אני מציע לשים לב גם למייקל אורטגה מאטלאס, שחקן לא פחות מוכשר לטעמי ובחוד יש את פביאן קאסטיז'ו שנתן עונה נהדרת סדפור קאלי ואת חורחה ראמוס, למרות שאת האחרון אני קצת פחות מכיר.

7. itay7 Member

יש בזה משהו, צ?ילה באמת שיחקו כמו הבוגרת, רצו כל הזמן ושיחקו על מסירות קצרות, בניגוד לפרו שפשוט שלחו כדורים לשלושת החלוצים.
    עם זאת, פרו שלטה והגיעה להרבה מצבי הבקעה במחצית הראשונה, שהלחץ, והרצון להשיג חוזה, גרמו לצ?ילה לשמור על שער נקי. לי הייתה הרגשה שבמחצית השנייה השלישייה הזו תגמור את המשחק, אבל פרין פשוט הרס את המשחק עם החילוף הלא מובן הזה.
    דוניירה, שהיה השחקן היחידי על קו ימין, נתן מחצית טובה מאוד, בעוד טורחון באגף הנגדי לא היה קיים. המחליף באסאן הוא קשר שמאלי אז לכולם היה ברור שטורחון ייצא, אבל בסוף דוניירה יצא ולא היה אף אחד על כל אגף ימין. עד שפרין תיקן את הטעות הזו והכניס את מוראלס לאגף ימין(על חשבונו של טורחון), היה כבר 2-0.

ארבעה משחקי הכנה היו בין שתי הנבחרות, פרו לא הפסידה באף אחד מהם, עד שמגיע רגע האמת. עם זאת, במידה ושטות כזו לא תחזור על עצמה במשחקים האחרים, פרו עוד יכולה לתקן, הבעיה היא שההגנה פשוט איומה במצבים נייחים.

8. Muurad Member

ההרכב המשוער של ברזיל היום :

--------------------------גבריאל--------------------
    --אלכס סנדרו----ברונו אוביני----חואן--------דאנילו---

-----------------זה אדוארדו-----קאזימיירו-----------
    ---------------------------------------------------
    --ניימאר-----------------אוסקר------------לוקאס---
    ------------------------הנריקה---------------------

כאמור שיטת המשחק והמערך הוא בדיוק כמו שמאנו משחק וישחק בבוגרת, כשהמטרה הסופית היא להכין את כולם לקראת 2014, עם ה4-2-3-1.

דאנילו מקבל את חולצת ההרכב ומוצב בתור מגן ימיני(עמדה שכמעט לא שיחקו איתו בה בסאנטוס למרות ששם לדעתי הוא הכי טוב), כשהמגן השני של סאנטוס - אלכס סנדרו, מאייש את הצד השמאלי.
    במרכז ההגנה הכל כרגיל, ברונו אוביני מסאו פאולו מקבל את סרט הקפטן ויחד עם חואן יהיו מרכז ההגנה.

בקישור גם אני אכיר שחקן חדש בזה אדוארדו מפארמה, מעניין לראות אותו משחק אם הוא נבחר על פני פרננדו, וגם אוסקר מקבל את המקום בהרכב, עוד שחקן מאוד מסקרן שלפחות ממה ששמעתי צריך להיות לו טונות של כישרון כשאלן פטריק יחכה על הספסל, והנריקה(שבסוף זה לא ההנריקה שחשבתי) מקבל את עמדת החלוץ המרכזי.

9. Tricolor Member

תודה לitay7 שהפנה אותי לנושא.
    ארגנטינה 2 אורוגוואי 1
    פרו 0 צ'ילה 2
    זה היה אתמול.
    והיה שידור של הדרבי מאר דל פלאטה ביורוספורט 2.

10. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

דבר ראשון ברוך הבא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

ובערוץ בדיחה הזה בחיים לא היה ולא יהיה כדורגל ארגנטינאי . אגב, גם לא היה משחק שכזה .

11. Muurad Member

ברוך הבא Tricolor

כמה תמונות מ-2 המשחקים האחרונים חברה.

ארגנטינה-אורוגואי

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/nationalteams/01/36/61/51/1366151_full-lnd.Xxx

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/nationalteams/01/36/61/48/1366148_full-lnd.Xxx

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/nationalteams/01/36/61/50/1366150_full-lnd.Xxx

פרו-צ'ילה

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/nationalteams/01/36/61/46/1366146_full-lnd.Xxx

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/clubfootball/01/36/61/28/1366128_full-prt.Xxx

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/nationalteams/01/36/61/27/1366127_full-lnd.Xxx

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/nationalteams/01/36/61/52/1366152_full-prt.Xxx

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/nationalteams/01/36/61/26/1366126_full-lnd.Xxx

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קולומביה-אקואדור 1-1
    משחק מאכזב מבחינתנו ותוצאה מאכזבת, אחרי שלא השכלנו לנצל את כל ההזדמנויות ולנצח, אבל מאחר ואנחנו אלו שהישוונו 20 דקות לסיום, עדיף תיקו מכלום. אקואדור הפתיעה אותי מעט במחצית הראשונה הלא טובה שלנו, כשהביכה את ההגנה שלנו כמה פעמים ופעם אחת זה עלה לנו בפנדל שהשוער מוסקרה ביצע וחואן ראסארס העלה את אקואדור ליתרון. במחצית השניה היינו הרבה יותר תכליתיים כשקארדונה, קאסטיז'ו ומאנגה שנכנס, היו אלו שניסו הכי הרבה. מאנגה הוא גם זה שהוכשל ברחבה בדקה ה-70, ואיפשר לקארדונה לכבוש את השיוויון של קולומביה. מלבד זאת היו לנו לפחות עוד 3-4 מצבים טובים במחצית השניה שבה אקואדור נעלמה ועוד כמה בראשונה כולל קורה, מה שבהחלט נותן לי תחושת החמצה בכללי. מה שכן, לקראת בראזיל בחמישי, כדאי מאוד שלארה יעבוד על ההגנה שלו, כי מול הסלסאו זה ממש לא יהיה נעים.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://img408.imageshack.us/img408/9105/ebrasilsub20576x324.Xxx

הכוכב הגדול - ניימאר לא סתם הגיע לאליפות על תקן השם הגדול של המפעל, קאוטיניו יכל אולי לאיים טיפה על מעמדו אך מכיוון שלא הגיע, ניימאר נשאר הכוכב עם כל האותיות. אמש הראה ניימאר גם למה - רביעייה של שחקנה של סאנטוס הובילה את הברזילאי לניצחון גדול על פאראגוואי למרות שספגה 2 אדומים ושני שערים. 4-2 בסיום, הנה התקציר:

http://www.youtube.com/watch?v=tFlkmLm6M-k

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/1/11
  14. Muurad Member

אף אחד לא ראה את המשחק?

ברזיל בניצוחו של מי אם לא ניימאר ניצחה 4-2, כשניימאר כובש את כל השערים בעצמו.

2 הקבוצות היו בבירור לחוצות וממש לא רגועות עם הכדור, ונראו כאילו יצאו מלוע של תותח - במיוחד פארגוואי - כשהם עושים לחץ באטרף גם על הבלמים והמגנים ולא מאפשרים לאף קבוצה להניע את הכדור.

היכולות האישיות של שחקני ברזיל, במיוחד ניימאר, לוקאס והפריצות של אלכס סאנדרו באגף שמאל נתנו את היתרון הברור לברזיל מבחינת סיכון ויכולת.
    קאזימיירו הפשוט מצויין שהראה פשוט יכולות גבוהות מאוד עם הכדור לקשר אחורי הגנתי, שבר את הקרח עם פריצה מצויינת וזיכה את ברזיל בפנדל שאותו בעט ניימאר לרשת.

אחרי הגול הזה פארגוואי נרגעה מהפתיחה שלה בלחץ ובאנרגיות וברזיל העבירה הילוך, עם לוקאס וניימאר שמנצחים על התזמורת, ועד ההפסקה בישול מצויין של לוקאס וסיומת נהדרת של ניימאר עשו 2-0, ויכלו גם לרדת ביתרון של 3 או 4 עם קצת ריכוז.

מחצית שנייה פארגוואי חזרה משום מקום אחרי שמירה לקוייה של ברזיל בקרן עם שער של ויירה, ואחרי שזה אדוארדו קיבל כרטיס אדום על צהוב שני פשוט טיפשי, התחילו לחזור להם כל האנרגיות וההתלהבות שהייתה להם תחילה והם חזרו להלחם על כל כדור ולהתקדם ואף לאיים על השער של ברזיל, אבל אז עוד פעם משום מקום ההגנה הגרועה שלהם חזרה כמו בומרנג לפנים ואחרי עירבוביה איפשרה לניימאר להכנס עם הכדור לשער, 3-1.
    ולא עברו כמה דקות נוספות, ועוד פעם ההגנה הלקוייה השאירה את ניימאר פנוי, וכדור מדוד של גאלארדו שהחליף את דאנילו החלש שם אותו מול השער, ועם רגל שמאל החלשה שלה הקפיץ בכזו אלגנטיות וקלאסה מעל השוער וכבש את הרביעי שלו.

לקראת הסוף עוד בילבול בהגנה של ברזיל שלא נראתה מי יודע כמה במיוחד ברונו אוביני הקפטן, איפשרה למונטנגרו להשתלט יפה, לעבור את השוער לבעוט לרשת ולעשות 4-2.

אז המשחק התחיל להיות מלוכלך ושחקני 2 הקבוצות עם כמה תיקולים מאוד חזקים והעובדה שהשופט לא שרק כמעט לכלום רק החמירה את המצב, שגם ככה היה עצבני כשניימאר סופג טיפול מיוחד משחקני פארגוואי לכל אורכו, והנריקה החלוץ עם כניסה מיותרת קיבל גם הוא צהוב שני והשאיר את ברזיל עם 9 שחקנים.

סה"כ הצגה של ניימאר שהראה מה שכולנו יודעים, שהוא כמה וכמה רמות מעל כל השאר.. אבל שאר הנבחרת חוץ מקאזימיירו המצויין הייתה מאוד בינונית ומאוד לחוצה(מובן לגמרי במשחק פתיחה) ושיחקה מתחת ליכולת הרגילה... מעתה והלאה אני משוכנע שהם יראו טוב יותר.

צריך להגיד כל הכבוד פה לפארגוואי שנלחמו בלי לוותר ולמרות המגבלות שלהם לעומת הברזילאים נתנו פייט גם כשהמשחק היה גמור.. אהבתי את בניטז שהיה מסוכן ולדעתי השחקן הטוב ביותר שלהם.. סה"כ לא היה להם הרבה סיכוי, אבל עוד פעם כל הכבוד על ההתלהבות.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/11
  15. Tricolor Member

מה זאת אומרת? לא הבנתי.
    וקראתי פה קצת שציינתם לטובה את פולנטה הוא באמת שחקן מצויין הוא מגן שמאלי שמגיל 14 או 15 עבר לאיטליה מה שדי נדיר אצל שחקנים דרום אמריקאים כמו שאתם בטח יודעים.
    והוא היה קפטן בכל נבחרות אורוגוואי ועכשיו גם פה.
    מה שכן אל תצפו לנבחרת כמו זאת של 2009 שהייתה באמת הנבחרת השלישית הכי טובה שרק בגלל חוסר מזל פגשה את ברזיל והתחילו לשחק רע(אחרי 30 דק' היה 3-0) והפסידו 3-1 תוך החטאת פנדל
    באותו זמן רוב אלה היו במונדיאל עד גיל 17 ודי איכזבו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/11