סוגרים עונה , מחזור 36 ואחרון; הקרב על מלכות השערים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏25/5/24.

?

מלך השערים ?

הסקר סגור ‏27/5/24.
  1. זהבי

4 הצבעות
    57.1%
  2. דוד

3 הצבעות
    42.9%
  3. פיירו

0 הצבעות
    0.0%
  1. Butragueño מנהלים

לא מבין למה לנסות לפרש טעויות כל כך בוטות ובולטות של השופט.
    הוא שגה בכל כך הרבה החלטות, ומה שיותר חמור זה שהוא היה בכל פריים בו זה קרה.

- לא נתן פנדל לפיירו כשדחפו אותו עם הידיים. אני יכול לחיות בלי לשרוק פה לפנדל, אבל אם נקבעו סטנדרטים מסויימים שלפיהם הדחיפה של פיינגולד ללופז זה פנדל, אז גם הדחיפה על פיירו אתמול דורשת אותה החלטה.
    - לא נתן פנדל לג'אבר כשתפסו את היד שלו עד שפנל. עודה ממש שם. ה-VAR היה חייב להתערב (ראו סעיף 5).
    - נתן שער לדין דוד כשהיה ברור לכולם שהכדור לא עבר את הקו. ועודה ממש מטר מהאירוע.
    - לא נתן אדום לסרדל עם פירוק קרסול בכוונת תחילה.
    - ה-VAR פוסק פנדל לטובת הפועל חיפה. כשלא משנה מאיזה המצלמה מסתכלים, לא מבינים מה רואים. אם כל כך דחוף ל-VAR להתערב כשאין לו החלטה ודאית, למה לא התערב בהחלטות האחרות?
    - כיוף מקבלים אדום על.... הפחדת השחקן התוקף?. מה לעזאזל הפסיקה? אין מגע בין השוער לשחקן. אז זה משחק מסוכן? אפשר לחיות עם זה. צהוב ו2 מכות. מה אדום מה? מה ההבדל בין הקפיצה של כיוף לבין כל קפיצה של שוער שמזנק לכדורי גובה בפראות ולא נוגע לא בכדור ולא בשחקן התוקף?

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא בטוח בזה שאין פגיעה (הרגל המקופלת של כיוף פוגעת ברגל ימין של מלמד בעיני), אבל בכל מקרה הייתה שם גלישה עם הרגל קדימה לעבר הרגליים של השחקן התוקף שניצב חופשי מול השער. זה אדום ברור, אין על זה ויכוח בכלל.
    הטיעון של משחק מסוכן שעלה כאן הוא מופרך.

3. Butragueño מנהלים

אם אין לך רפרנס לחוק שאומר את הדבר הזה, זה אחד הדברים ההזויים ששמעתי.
    מה זה משנה איך כיוף ניגש? הוא שוער, המטרה שלו היא להשאיר את השער ריק ולמנוע מהתוקף להבקיע. גם אם יקפוץ עליו ויעשה לו "בוו" זה חוקי.

משעשע לשמוע אותך טוען שלא משנה אם יש פגיעה ברגל או אין (החוק הכי בסיסי לפסיקת עבירה) ובאותה נשימה טוען שהטיעון למשחק מסוכן (שזה אגב התוצאה הכי בסיסית לפעולה שבה שחקן עושה פעולה קשוחה שעוברת ללא מגע) היא מופרכת.

אתה בטוח שזה לא קשור לצבעי החולצה של הקבוצה שזה נשרק נגדה? חולה על ה-"זה אדום ברור, אין על זה ויכוח".

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא גולש לו ישירות לרגליים, בחיאת. זו לא "פעולה קשוחה", אין קשר להפחדת שחקן (מה זה הטיעון הזה?), אלא ניסיון הכשלה ברור ואגרסיבי. מגע הוא ממש לא בהכרח תנאי לקיום עבירה, וגם לא לכרטיס אדום. לא גולשים לרגליים של שחקנים, וברגע שזה נעשה כדי למנוע שער ודאי זה אדום.

ובכנות, זה לא מעניין אותי במיוחד. משחק חסר חשיבות עבורי, אתם כבר פיגרתם 2-0, אני רק אומר מה שאני רואה.

5. Butragueño מנהלים

זה קשקוש מה שאתה אומר.
    אותה כניסה בדיוק, שפגעה בקרסול של קורנו ובנס הוא נשאר על הרגליים, זכתה לצהוב.

מניעת שער ודאי תוך כדי עבירה/נגיעת יד = אדום. וזה מוצדק.
    מניעת שער ודאי כי השופט החליט שהכניסה קשוחה למרות שלא נגע בכלל בתוקף לא שווה אדום יקירי. בחיים.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה קובע שלא היה מגע - זה ממש לא בטוח.

7. Raulito Madridista

-פלייאוף עלוב מאוד של הפועל באר שבע ובכלל מאזן חוץ בלתי מתקבל על הדעת. אליניב ברדה שאני מאוד מחזיק ממנו ומבין למה היחס כלפיו הוא "אחר" - צריך להתחיל לזוז באי נוחות ולא רק בגלל גמר הגביע.
    -אני חושב שמה שיפה אצל גבי קניקובסקי זה שאין לו משחקים עם ציון מתחת ל-6 כמו שפעם היו כותבים בעיתון. אחד משחקני העונה ללא ספק. יש לו קצת מכל דבר אבל הרבה-הרבה הקרבה.
    -הפועל חיפה כל העונה הייתה עם קצב צבירת נקודות מאוד יפה וציפו ממנה שתעשה משהו גם במשחקים נגד שלוש הגדולות, זה קרה ברגע הכי מתוק שיש, בדרבי, אבל קצת מאוחר מדי הייתי אומר ויש לא מעט שחקנים אצלה שבסימן שאלה.

-אני חושב שקל "לרדת" על מסאי דגו כי הוא לא מקושר וכדומה, אני מדבר על שער השבת. העונה הזו לא כישלון עם מה שהיה אבל לבטח לא הצלחה. בכל מקרה הקידום של חלאיילי זה לא מובן מאליו. הסיום די צורם ובעיקר חבל שאין גביע להתנחם בו בשנים כאלה. דגו קיבל מתנה לא צפויה בפתיחת העונה בכל מקרה וקריירת האימון שלו תמשיך והלוואי ויגיע להפועל תל אביב.

8. oranfu Member

אין מה להתווכח עם חייל הפרופגנדה.