סוגרים סיבוב בליגת העל: עירוני ק"ש כובשת את הפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏8/12/11.

1. Luis Suárez Member

זה די עצוב, אבל כנראה ששנה הבאה הנציגות שלנו באירופה יהיו הפועל, ק"ש, מכבי בקושי מהגביע, ואשדוד. כן, אשדוד.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

2. G.B7 ירוק עולה

דיי נמאססססס מה זה התוצאות האלה
    אחרי 10 שנים מפסידים זה לא צריך לקרות
    אם אפשר להיות אופטימי גדול צריך שקריית שמונה ינצחו את הפועל כי אני לא מאמין שקריית שמונה יקחו אליפות.
    אבל גם אם כל התוצאות יהיו לטובת חיפה חייבים לנצח הרבה מאוד משחקים ברצף
    אבל ביכולת הזאת.........

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/11
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות להפועל חיפה על הזכייה באליפות...זה פשוט מצחיק לראות שחקנים רצים באמוק בלי חולצה כאילו הם עשו משהו גדול. המבחנים של הקבוצה הזאת כבר יגיעו החל מהמחזור הבא ברגע שהפועל חיפה תשחק מול שתי קבוצות שלא נמצאות בכזה משבר עמוק. תמיד יותר קל לנצח קבוצות במשבר כמו מכבי חיפה ומ"א. גם קל להסתגר ולצאת קדימה. נגד היריבות האמיתיות של הפועל חיפה התסריט יכול להיות גם אחר. ולזה אני גם מצפה. הניצחון הגיע היום לקבוצה היותר מאורגנת ושקטה וזו היתה הפועל חיפה. זה הכל.

לגבי המשחק שלי. היום ראינו מה עלול לקרות כשנשיא מתעקש יותר מדי. אני מהלל את שחר על עבודה נהדרת שהוא עשה מאז שהתחיל בקבוצה שלי, אבל הפעם מותר לו גם להודות שהוא קרא את המפה לא טוב. הרומן בין אלישע לוי לשחקנים פשוט נגמר. שום קבוצה עם סטטוס של מכבי חיפה יכולה להגיע לסיטואציה שההגנה סופגת הכי הרבה שערים בליגה. מבחינתי זה אחד הדברים הכי קריטים ומחזקים את פטירת לוי. ברור שאלישע לוי לא הבעיה היחידה, ההיפך נכון, אבל אי אפשר לדרוש מקטן לפרוש. אי אפשר לדרוש מדווידוביץ' לעשות אותו דבר.

אלישע לוי לא הבוס בקבוצה הזאת והוא כנראה צריך להענש בשביל העניין הזה. אם הוא היה עוזב את מכבי חיפה בקיץ הוא היה מונע מעצמו המון בעיות. לכן חבל לי גם שבראיון אחרי המשחק הוא התייחס לעיתונאי שניסה עוד קצת לחמם את האווירה. בכל קבוצה יש אוהדים מטומטמים וברגע שהקבוצה לא מתפקדת כבר תקופה ארוכה יש תמיד 'עשב שוטה' שעובר על החוק.

שוב, לשחר אין מנוס מלפטר את אלישע לוי. טוב מאד שהוא לא תמיד מקשיב לגרעין הקשה, אבל ברגע שיש לך את ההגנה הכי עלובה בליגה אז אני אומר מספיק. אני מוכן לעונה פיננסית אם שחר באמת מתחיל לנקות את הבלאגן. מבחינתי הדבר די פשוט:
    1) עד לקיץ מאמן זמני, אחרי זה הבאת עטר.
    2) דווידוביץ' משוחרר בינואר. לקטן יש זכות לעזוב בינואר או להתחיל לנגן כינור שני
    3) לא לשחרר את עמאשה בינואר או בקיץ. השחקן היחיד שבאמת שווה משהו בקבוצה העלובה הזאת

אי אפשר לשנות את כל הסגל בכמה חודשים, אבל ברצוני לדעת איפה למשל נמצא הלב של גולסה ועידן וורד. האם השניים האלה יכולים להוביל את הקבוצה? צריך גם לראות מה עושים עם משומר ובוקולי.

אולי אני מסכם את העונה הזאת יותר מדי מוקדם, אבל אחרי המשחק בבלומפילד עוד נתתי לקבוצה הזאת תקווה. היום אני בדיעה שהעונה הזאת יכולה להסתיים אם הפועל ת"א מנצחת בק"ש. תגידו אתם אם אני מגזים.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שחר לא יפטר את אלישע לוי הוא לא יעזור לאף אחד. לא למאמן הנחמד ולא לשחקנים העלובים שראיתי היום במגרש. בינינו אלכס, המראות היום מיציע ג' צריכים להדאיג את הבוס שלנו. אני מתכוון בעיקר לזריקת המוט. אני לגמרי איתו שלא צריך אחרי כל הפסד לפטר מאמן, אבל לדעתי רק עקשנותו של שחר משאיר את אלישע לוי במועדון. בצורה הזאת המצב רק ידרדר, מקצועית וביציעים. לפעמים צריך להיות חכם ולא צודק. אולי אלישע לוי בעצמו יזרוק את המגבת כי ברור שהוא איבד את השליטה על הקבוצה.

5. eran levy Member

יש לשחר דרך, הוא לא סטה ממנה בשנים האחרונות, למה שיעשה אחרת עכשיו?
    מכבי חיפה תחזור לעצמה, היא תתאושש ותהיה בצמרת. כולה שמונה נקודות, בלי לחץ, זו מכבי חיפה.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

1. יש עוד זמן, תהיה בטוח שמכבי חיפה לא תמשיך ביכולת הזו ו(כנראה ש)גם מכבי תל אביב לא.
    2. זה ממש לא עצוב, אפילו משמח.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/11
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן, בלי לחץ? ראית את מה שקרה היום ביציע ג'...
    רק שמונה נק'?
    1) אולי ביום שני זה יהיה 11. לפני שנתיים האדומים לקחו אליפות אחרי שהיו בפיגור 12 נק', אבל אז היה קיזוז.
    2) 21 שערי חובה, הכי הרבה בליגה. ככה 8 נק' זה המון...

שחר בן אדם, גם לו מותר לטעות, אבל בצורה הזאת הקבוצה לא תצא מהבוץ. זו דעתי לפחות. אם אתה עדיין מאמין בקבוצה שלי אז מותר לך בכיף להביא דיעות למה אסור לי במצב הזה לאבד תקווה.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מעניין אותי שאין פה שום איזכור על כך שנזרק לעבר אלישע לוי מוט ברזל.
    האלימות במגרשים מגיעה לרמות חדשות ולאף אחד כבר לא אכפת.
    לא משנה עד כמה הוא מאמן גרוע או שחקן אפס.

תתאפסו על עצמכם חבר'ה.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

למרות התקופה הרעה שפקדה את הקבוצה טרם המשחק, לא דמיינתי שנפסיד ועוד בהפרש של שני שערים.
    אני עדיין לא מעכל את מה שראיתי, התפרקות שאופיינית יותר לקבוצות תחתית.

אלישע יגרום לעצמו נזק רגשי ותדמיתי אם לא יתפטר, אני לא מרחם עליו.
    אם אני יענקל'ה, אני מפטר את אלישע וממנה במקומו את ירון הוכנבוים עד תום העונה. באליפות כבר לא נזכה, אירופה נראה בגדר פנטזיה, אז עדיף להביא מאמן שמומחה בעבודות הגנה.

כמובן שזה לא יקרה, אלישע יסיים את העונה, אלא אם כן כדור השלג ימשיך להתגלגל ולא יהיה לו מנוס מלשים את המפתחות.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידידי היקר, אם תקרא את התגובות שלי אחרי המשחק (וגם במהלך תשעים הדקות המאד מעצבנות בשבילי) אתה תראה שאני לחלוטין מגנה את זריקת המוט. יותר מזה, הזורק צריך להכלא ויציע ג' יכול מצידי להשאר סגור להרבה מאד זמן. בכל פעם מחדש האלימות נעשית יותר קיצונית ולא חסר העונה דוגמאות. הגיע הזמן שבארץ יתחילו לחוקק חוקים שישאירו את החוליגנים מחוץ למגרש!

11. קטלוני Member

גם אצלי אותו הדבר.

אין לי מה לומר.לילה אדום בחיפה.

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אם כך אז לא שמתי לב.
    עברתי ברפרוף על התגובות, כנראה שלא שמתי לב.

אבל אל תדאגו, האירוע יעבור בשקט ולא יעשו עם זה כלום, כרגיל.
    עד שמישהו (חס וחלילה) לא יפגע, לא יקרה כלום (וגם אז אני בספק...).
    מדינת חלם.

13. Don Joan Roman Member

כשאת הכדורגל מנהל חוליגן אז איך יהיו חוקים נגד חוליגניזם.
    כל הפסד של מכבי פ"ת זה ניצחון להגינות הספורט.

14. Mellow29 Kopite

אתה צודק לגמרי, אבל אני חושב שאף אחד מאלה שזורקים מוטות ברזל על בני אדם לא כותבים בפורום כדורגל, ולהפך. אני מקווה מאוד שהבחור שנעצר הוא הזורק, ואם כן הלוואי שיקבל חתיכת עונש, למען יראו וייראו. לצעוק 'תתפטר' זה דבר אחד, אבל לזרוק חפצים? בזיון.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יש סיכוי יותר גדול שאלישע אחרי הזריקת מוט הזאת יחליט ש "למה הוא צריך את זה? זה כבר חוצה כל גבול" ויתפטר מאשר ששחר יפטר אותו. זה לא ייקרה, ודי מיותר בכל מחזור להגיד את זה.
    הקבוצה הזאת מפורקת ולא מהיום. בולייט בכל משחק מחדש מפרק אותנו, ואחרי האשמה שלו אי אפשר לשכוח את העצמי שהוא כבש מול בני יהודה בעוד משחק בית שהיינו צריכים לקחת ממנו את שלוש הנקודות. אפשר להפיל את האשמה על השחקנים, אבל משחק שני ברציפות שאנחנו סופגים איך שמתחילה המחצית השנייה. אני לא יודע מה אלישע אומר להם במחצית, אבל זה תמיד נראה רע כשהם יוצאים ממנה.

אפשר להגיד הרבה דברים על קטן, אבל הלוואי ולחצי מהשחקנים אכפת כמו שאכפת לו מהמועדון הזה. לא סתם שחר אמר שהשחקנים החדשים ישאלו את קטן מה זה דרבי. הוא התראיין בסוף המשחק והיה נראה שהיו לו דמעות בעיניים.

צריך להגיד מילה טובה לאשדוד. תמיד אמרנו שעם ניצחונות רק במגרש הביתי הקבוצה הזאת לא תגיעה רחוק, אבל לנצח את סכנין בדוחא זאת כבר בהחלט הצהרות כוונות די ברורה. כל הכבוד למזרחי ולשחקנים שלו.