סוגרים מגרשים פותחים ארנקים - Calciomercato 2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏17/5/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מודע לזה שבשבילך כל שחקן ברומא אוטומטית "מצויין" - אבל זה שטוני שווה כביכול מקום ברומא, זה רק עקב היותו ברירת מחדל בתפקיד שאף אחד אחר בקבוצה לא יכול למלא. הוא מתמודד מול עצמו. גם אצלנו אין לו מקום לא בהרכב ולא בספסל - בוריילו עדיף עליו (ליפי גם חושב כך) וכנראה שגם הונטלאר בעל ביטחון. תן ליובנטוס לגמור את המרקאטו לפני שאתה טוען שהוא עדיף על כל שחקן אחר שלהם בהתקפה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מדוייק, ריקארדו פאטי דיי חלש למען האמת.

אתה רוצה להגיד שהחצי עונה שלו ברומא לא הייתה טובה מספיק בשביל לקבל "קצת" יותר הערכה מ..
    ?
    נראה לי שפשוט פיספסת את התקופה הזאת בה טוני נראה רעב מאוד להוכיח את עצמו, נלחם על כל כדור, השתמש בפיזיות שלו בחוכמה שתרמה לביצועים של חבריו להתקפה וגם כבש 5 שערים וכל זה למרות פציעה של חודש וחצי שנתקעה לו באמצע.
    הוא מתאים לרומא כי הוא הוכיח שיש לו עוד מה לתרום ובלעדיו רומא לא הייתה מתמודדת עם אינטר עד הדקה האחרונה של העונה. הוא מתאים ליובה מכיוון שבחצי העונה הזאת עשה יותר ממה שעשה אמאורי כל השנה. והוא מתאים למילאן מכיוון שהקבוצה משחקת עם מערך שמתאים בול לתכונות החזקות של טוני ובוריילו דיי התקשה לספק את הסחורה.
    ? גם אם בסופו של דבר הוא לא יעוף מהסגל הסופי, מצחיק לשמוע את זה מאחד שכבר שנתיים מקטר על הבחירות של לוצ'יאנו.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

:aa1: אינטר מציעה את בורדיסו,מונטארי+20 מיליון יורו על דה רוסי.

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/10
  4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהבחירות של ליפי נוגעות אך ורק לעניינים מקצועיים, השיקול שלו מעולה. הבעיה היא ברגע שהוא מתחיל לערב דברים אישיים - לפי מה שזכור לי, אין לו עניין אישי לא עם בוריילו ולא עם טוני.

הכל יחסי. טוני היה בסדר ברומא, אבל בשאר הקבוצות אני מוצא שחקנים לא פחות טובים באותה עמדה. אני לא רואה אותו נכנס להרכב של פאלרמו (הרננדס יקח לו אותו תוך שבועיים), לא לזה של סמפדוריה (פאציני), לא לזה של לאציו (התפוקה של פלוקארי לא פחות טובה), לא לזה של פיורנטינה (ג'ייייייייייייייייייילארדינו), לא לזה קליארי (מאטרי בעונה נהדרת), לא לזה של אודינזה (שמשחקת ללא שחקן ציר בסגנון שלו) - כיסינו כבר חצי ליגה, לא?

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצעה מפגרת...שיכניסו את קווארסמה ויעלו ל-30 מיליון, זה נשמע הגיוני. כי רומא פחות מ-30 מיליון מיני מום לא תשחרר אותצו לשום מקום ובטח כל עוד לא יבוא לה שחקן אחר במקומו. אם ניפטר ממונטארי וקווארסמה זה יהיה אחלה של חיזוק!

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, עוד לא הבנת שדה רוסי הוא זן שונה משכירי החרב ששורצים בקבוצה שלך? רק בשבוע שעבר רומא דחתה הצעה של 50 מליון יורו מריאל מדריד.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בוא נמכור להם חצי קבוצה וזהו למה לא?
    שיעלו את ההצעה בכסף,אסור לתת עוד שחקנים(יהיה לנו ספסל של 2 שחקנים אם זה ימשיך ככה).
    וממתיי קווארסמה ודה רוסי משחקים באותה עמדה?

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה בדיוק אינטר זקוקה לדה רוסי? יש לאינטר את טיאגו מוטה וקאמביאסו שהם קשרים הגנתיים מספיק טובים, למה לבזבז כסף על עוד קשר אחורי? אינטר זקוקה לקשר אחורי לספסל כגיבוי, למשל בריגי שאינטר כבר התעניינה בו. מעבר לכך אישית לא ארצה לראות את דה רוסי באינטר כי עוד שנתיים הוא הולך להיות הסמל הבא של איטליה ושל רומא. בנוסף הוא גם נוגד את מדיניות הזרים של אינטרנאציונאלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

10. מראדונה Member

כי דה רוסי ב5 רמות טוב יותר משניהם ביחד.

רומא בחיים לא תמכור את דה רוסי לאינטר, אם בכלל תעדיף למכור וגם את זה אני לא רואה קורה, בגלל שאפשר למכור אותו בהרבה יותר כסף לריאל מדריד, וככה נמנעים גם מלחזק יריבה לסריה א'.

11. 亚历山大帕托 Member

דה רוסי עצמו יעדיף לעבור לצ'יסקו רומא מאשר לאינטר.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דה רוסי יותר טוב ב5 רמות מקמביאסו?הצחקת אותי.
    הבעיה היא שהסגל של אינטר מזדקן,והגיע הזמן להצעיר אותו כדיי שישאר בסיס לשנים הבאות ולא יצטרכו כל שנה לעשות סדרת רכישות.

וכבר המון המון זמן שמה של אינטר מקושר לזה של מיגל ולוסו,אני מאוד אשמח אם הוא יבוא.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזה אני מסכים איתך ללא ספק ולא אמרתי אחרת, כיום דה רוסי הוא הקשר האחורי הטוב בעולם. אני התכוונתי שלאינטר יש שני קשרים אחוריים טובים ביותר וזה יהיה בזבוז כסף לרכוש עוד אחד במחיר כזה.

עדיף להתעלם מהשמועות האלו כי דה רוסי בחיים לא יעזוב את רומא. מעמדו ברומא לא פחות חשוב מזה של טוטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/5/10
  14. 亚历山大帕托 Member

חברת משפחת דז'קו גילתה פרט חשוב אודות החוזה של הבוסני עם וולפסבורג: סעיף השחרור של 40 מ' אירו תקף רק עד ה-31 למאי.

15. קרלס פויול5 Member

עוד 5 ימים והוא לא יעזוב עד סוף החוזה שלו לפחות.