סוגרים מגרשים פותחים ארנקים - Calciomercato 2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏17/5/10.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כי סילביו לא רוצה למכור. לא את כל המניות ולא את חלקן. גם השמועה על דזקו הבוקר זו שטות. הוא בכלל קרוב לריאל.

:aa1: אמש נפגשו מארוטה וגליאני לשוחח על כמה עסקאות. מאוד מסוכנות בעבור מילאן. יובנטוס מעוניינת לשלוח את טרזגה למילאן בתמורה לבוריילו כאשר גליאני יסכים אם יהיה מדובר בהונטלאר. יובה התעניינה גם לשלוח את זבינה תמורת בונרה, סטורארי כמחליף אפשרי למאניגר, אמאורי כאופציה נוספת על בוריילו. מילאן מצידה התעניינה בקרישיטו.

:aa1: פראדה יטוס היום לברזיל לפלמנגו לסגור את עיסקאת אדריאנו.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

יובנטוס רוצה להחריב אותנו, זה סיוט אם העסקאות האלו יצאו לפועל. טרזגה כבר סוס מת ואין מה להשוות אותו או את אמאורי לבוריילו או להונטלאר. אותו הדבר גם לגבי זבינה. ההתע ניינות בקרישיטו לא נראת לי רצינית, אם הוא עוזב את ג'נואה זה רק ליובנטוס.
    אם העסקאות האלו יתממשו אני מקווה שאוהדי מילאן באיטליה ידאגו שגליאני לא יישן בלילה. ההתנהלות הזאת פשוט מחליאה אותי, בזמן שהיריבה העירונית שלנו זוכה בטרבל היסטורי באה יריבה לא פחות מרה ורוצה לפרק אותנו בזמן שעושה רושם שמילאן לא תשקיע יותר מידי ברכש.

יניב, הדיווח הזה אמין או שאני יכול להרגע? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aa1: לוקה טוני בדרך הבטוחה לנאפולי

עוד סיבה לאהוב את המועדון הנפלא הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/5/10
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בקשר לקאפלו,היום ציטטו אותו בקוריירה אומר שהאפשרות לאמן את אינטר היא "רעיון מעניין",מה יקרה עם זה נדע רק בהמשך.

גוורדיולה לא יבוא בחיים,ואני ממש לא רוצה שיקרה לאינטר מה שקרה ליובה עם פרארה,עדיף להביא מאמן עם ניסיון לעונה "שאחריי".

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשוכרת שלו היא 6 מליון יורו לעונה והכרטיס שלו שייך לבאיירן. אני מאמין שבאיירן לא תדרוש עליו סכום גבוה אבל איך נאפולי עם תיקרת שכר (2 מליון יורו) תעמוד במשכורת שלו?

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לוקה טוני אכן יעבור לנאפולי תהיה להם התקפה קטלנית אך עם כמה סימני שאלה. במשך רוב העונה לבאצי והאמשיק שיחקו באגפים וקוואלירלה בחוד. אין ספק שנאפולי תחתים את לוקה טוני כדי שישחק בהרכב הראשון למרות גילו המתקדם ולכן הוא ישחק בחוד שזהו התפקיד היחיד שהוא יכול לשחק בו. לבאצי בטוח באגף ולפי דעתי גם קוואלירלה ישחק באגף. האמשיק כנראה ישחק כפליימייקר במרכז הקישור.
    זאת רק השערה שלי לאיך יראה החלק ההתקפי של נאפולי.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם טוני אי פעם רוצה לעלות שוב על מגרש כדורגל, הוא יקצץ כמה שצריך. המשכורת שלו לא ריאלית וגם הוא יודע את זה. בבאיירן הוא די מחוק ואין שום קבוצה שתסכים להתקרב אפילו לשכר שהוא מקבל שם. ההחלטה שלו - הוא יכול להרקב ביציע של האליאנץ ארינה והוא יכול לחתוך מעל 50% מהשכר שלו ולשחק קבוע בקבוצת בטן איטלקית.

מבחינה מקצועית, אני חושב שנאפולי היא הקבוצה היחידה שצריכה את שירותיו. באופן כללי הרמה שלו ירודה יחסית והוא לא שווה יותר מקבוצת תחתית (וגם שם הוא לא שווה הרכב בחלק מהקבוצות), אבל הסגנון של נאפולי פשוט זועק לדוחק כדורים כמוהו. הם חייבים חלוץ ציר חזק שיכול להחזיק את הכדור או סתם לתקוע כדורים תועים ברחבה בתוך הרשת. אני לא מכיר עוד קבוצה שהיחס בין נוכחות שלה ברחבה לכמות הכיבושים כל-כך נמוך.

8. Milanista3 Member

נכון שזאת המדיה הספרדית ואנחנו יודעים מה בדיוק היא שווה ,ומדובר בהרבה כסף ואנחנו יודעים בדיוק איך מילאן מתנהלת ברכש.
    אבל מאז הקאל'צופלי החלום הרטוב שלי זה לראות את זלטאן משחק אצלנו.

סיכויים- אפסיים.
    אבל הלוואי הלוואי הלוואי.

http://www.football-italia.net/may25h.html

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/...-striker-zlatan

9. benos Member

מישהו יודע מה נסגר לגבי ניקו אוטאמנדי ומילאן?

10. 亚历山大帕托 Member

הבלם הודה שההצעה הכי קונקרטית יש רק מצד מילאן ושהוא מעוניין, נשיא ולס הודה שיש עניין וגישושים אך הצעה רשמית עדיין לא, הסוכן של אוטמנדי נצפה באיטליה לפני כמה ימים אך הוא טיפל גם בלקוחות אחרים שלו. זהו בערך.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותם, הפכת את טוני לשחקן גמור בניגוד מוחלט לחצי עונה המצויינת שלו ברומא. לדעתי יש לו מקום בהרכב לא רק של נאפולי, אלא גם של רומא, מילאן ויובנטוס (יכול להיות גם אחלה מחליף למיליטו באינטר) והסיבה שאף אחת מהגדולות לא חוטפת אותו היא העלויות הגבוהות שהחוזה שלו דורש.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

במידה והעסקה עם אדריאנו לא תצא לפועל, קלאודיו ראניירי ירצה לשוב לשתף פעולה עם חלוץ נבחרת איטליה, וינצ'נזו יאקווינטה, ולשם כך הוא יכול להקריב את בלמו הצרפתי ממועט הדקות העונה, פיליפ מקסס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/5/10
  13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נאור הכל שמועות כרגע ועדיף שיישאר כך.

איברה למילאן ב-80 מיליון אירו? :aaarofl: על דזקו הם לא רוצים לשלם 40 אז 80?!

14. Marrone Member

מה הסיכויים שבוריילו / הונטאלר / בונרה יגיעו ליובה?
    ושמעתי גם דיבורים על קסאנו... מישהו יכול לאמת?

15. Joel Gion Member

תגובה שלי לנושא קסאנו מהדיון של יובנטוס. וזה עוד לפני שקראתי את ההצהרה הנוגעת ללב של מארוטה שאין לו כוונה "לשדוד" את סמפדוריה.

בקשר לבוריילו והונטלאר - לא רואה את זה קורה, הטריידים האלה לא באמת ישדרגו אף אחת מהקבוצות. בונרה? שחקן מעולה אבל נוטה להיפצע יותר מדי, חוץ מזה שיש אופציות טובות יותר, גם בעמדת המגן הימני (קסאני או להשאיר את קאסרס) וגם בעמדת הבלם (בונוצ'י/מקסס).