סוגרים מגרשים פותחים ארנקים - Calciomercato 2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏17/5/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אגיד שידעתי שזה יקרה, כי אני פשוט לא מבזבז את הזמן שלי על מחשבות בנוגע לסיינה, אבל המהלך אמור להיות צפוי לכל אחד שהיה מנסה לנתח את המצב בקבוצה. הם החתימו לפני שבועיים-שלוש כמנכ"ל ספורטיבי את ג'ורג'ו פרינטי, זה שעבד בשנים האחרונות בבארי. לדרום הוא הביא כמובן את קונטה. עכשיו הוא לוקח אותו לסיינה.

:aa1: דומניקו די-קרלו יהיה המאמן החדש של סמפדוריה. זה לא רשמי, אבל כל מה שנשאר זה לסגור כמה פרטים טכניים קטנים.

:aa1: היום נפגשו מארוטה, גאספרין וטוזי (השניים האחרונים הם המנכ"לים החדשים של סאמפ') באיזה מסעדה בלא יודע איפה. בפגישה מארוטה הבטיח לדוריאנים שלא ייגע בכוכבים שלהם ולאחר מכן הוא אישר זאת בתקשורת. הוא אמר משהו בסגנון של "אני הייתי זה שבנה את הקבוצה הזאת ואני לא מתכוון ללכת ולפרק אותה יומיים אחרי שעזבתי. זה לא יהיה מכובד". גם גארונה, הנשיא, הכריז שאם זה תלוי בו, כל הכוכבים יישארו.

:aa1: מחר בית המשפט במילאנו יכריז את ההחלטה שלו לגבי זכויות השידור. המצב בעייתי וההתאחדות כבר החלה להכין תוכניות גיבוי במידה והשופטים יכריעו לטובת תחנת הטלוויזיה "קונטו".

:aa1: אבטה, יו"ר ההתאחדות, ייצא ביום שישי לז'נבה כדי להשתתף/לחזות בטקס ההכרזה על מארחת יורו 2016. איטליה תתמודד מול צרפת וטורקיה. הוא צפוי לחזור לאיטליה בשישי בערב או בשבת בבוקר, ואז יפגש עם פראנדלי כדי לחתום איתו על החוזה למשרת אימון הנאציונלה.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

:aa1: בית המשפט במילאנו דחה את תביעת תחנת הטלוויזיה "קונטו" וטען כי העיסקה בין ההתאחדות לבין סקאי איטליה חוקית ועומדת בעינה.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כצפוי.

4. 亚历山大帕托 Member

לפי הגאזטה, היום תתקיים פגישה נוספת בין גליאני לאלגרי, אך הודעה רשמית לא תצא עד שלא יהיה הסכם חתום עם מאסימו צ'לינו שכולל העברת בעלות על דוידה אסטורי לקליארי.

5. cazzo Il Capocuoco

סתם ערוץ פורנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. zakuta Member

אדריאנו יתחום ברומא? אני מקווה שלא!!

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא בכושר שיא, סקאוטרים מדווחים שהוא הוריד 4 ליטר בשתי דקות ועשרים ושלוש שניות...

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רשמי: פרנצ'סקו גווידולין הוא מאמנה החדש של אודינזה אשר חתם על חוזה לשנתיים הקרובות.

:aa1: פאביו קנאברו לא האריך את חוזהו ביובנטוס. קנאברו: "אני קפטן ללא קבוצה". השמועות אומרות שהוא יחבור לאחיו הצעיר בנאפולי למרות שפאביו עצמו אמר שהוא מעוניין להצטרף לנאפוליטאנים אך המועדון אינו מעוניין.

:aa1: אדריאנו גליאני מסר ללה רפובליקה שעדיין אין סיכום עם אלגרי.
    אני מקווה שאלגרי יחתום במהרה כדי שמילאן תוכל להבנות לקראת העונה הבאה מבינת מערך, סגנון משחק ודינאמיקה בין המאמן לשחקנים.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיפרוש! ולמה אני כותב זאת? כי לפניכן קאפיטנו אמר שאם הוא מרים הקיץ את גביע העולם הוא פורש באותו הרגע.

:aa1: סינישה מיכאילוביץ' נפרד הערב רשמית מקאטניה. "אני עוזב" הוא אמר. זאת כי אם אינטר תחליט לוותר עליו, מחכה לו המשרה בפירנצה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/5/10
  10. OR Member

אז אני מקווה מאוד שהוא יקבל את המשרה באינטר ...

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שכן. אדריאנו בעצמו אמר לחברים/תקשורת/מראה שהוא הולך לרומא, וחואן התחיל כבר לדבר על כמה נחמד שאדריאנו מצטרף.

12. 亚历山大帕托 Member

"מילאן שמה גז" - הכותרת של הגאזטה שמדווח כי גזפרום, חברת הנפט והגז הגדולה ברוסיה, מעוניינת לרכוש 25-30 אחוזים ממניות המועדון המילאנזי עבור 150-180 מ' אירו. פוטין עצמו מתווך את העסקה בזכות היחסים הטובים עם ברלוסקוני.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: לפי הידיעות הטריות מהבוקר: אמש ישבו קורבינו ומיכאילוביץ' וסגרו בינהם את התנאים לפיהם הסרבי ישתכר ב-700 אלף אירו לעונה. כאשר הקבוצה תחזור ממחנה האימון בקנדה ופראנדלי יוכל לחתום ל-4 שנים כמאמן נבחרת איטליה, תוכל פיורנטינה להחתים רשמית את מאמן קאטאניה לשעבר. כמו כן, טוענים העיתונאים שמיכאילוביץ' ירצה לראות את ביאג'נטי ואת מרטינז מצטרפים אליו בפירנצה.

המועמד המוביל לרשת את הסרבי בקאטאניה הוא מרקו ג'אמפאולו, שלפחות עד אתמול היה מועמד למשרה של פיורנטינה.

אז אם לא מיכאילוביץ' מי יאמן את אינטר? על פי הידיעות המועמד המועדף על מוראטי הוא פאביו קאפלו (שלדעתי גם האיש היחיד בעולם שיוכל לעשות את אינטר לתחרותית גם בעונה הבאה - עונה שכמעט וקשה להאמין שנפילת המתח תצליח לחלוף מעליה ולא לפורר את הקבוצה), אבל גם רעיון של גווארדיולה עם רוברטו באג'יו, חברו מהימים בברשיה, כעזורו, עלה בראשו של הפרטון, אבל אולי מדובר רק בביטוי של אדי האלכוהול שטרם נטשו את ראשו של מוראטי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/10
  14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא יקרה.

15. Milanista3 Member

למה לא?