סוגרים מגרשים פותחים ארנקים - Calciomercato 2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏17/5/10.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככל שאני קורא יותר ידיעות בנושא המאמן הבא של מילאן אני מתחיל להבין שמה שמונע כרגע את קבלת ההחלטה היא האי הסכמה בין גאליאני לבין ברלוסקוני. בעוד גאליאני רוצה את אלגרי כמחליפו של לאונרדו, ברלוסקוני מעדיף את גאלי. שיחליטו כבר, כי האי בהירות בקשר לעתידו של אלגרי היא שמונעת מפראנדלי להודיע את עזיבתו לנבחרת הלאומית. אם מילאן תלך על גאלי, פיורנטינה תשמח לקבל את אלגרי, אילו ידו של גאליאני תהיה על העליונה ואלגרי ימונה למאמן מילאן, המועמד הבכיר להחליף את פראנדלי הוא גאספירני, מאמן ג'נואה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/10
  2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: זה לא סוד שסמפדוריה מעוניינת להשאיר את סטוראי בין קורותיה גם בעונה הבאה. היום פורסם שסמפ תציע 4 מיליון אירו תמורת השוער למילאן. סאמפ תתכוון לתת למילאן את מארילונגו ופיורילו (בעיני זה נהדר) תמורת סטורארי.

:aa1: רומא מעוניינת לרכוש את הונטלאאר כתחליף ללוקה טוני. מקסס יכול להיות חלק מהעסקה. גם אדריאנו מוזכר על הכוונת של רומא.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אורי תצטרך לחכות ליום שני. המדיהאסט טוען שאז אמורה ליפול ההחלטה הסופית בעניין המאמן הבא. כמו שאמרת אלגרי הוא הפייבוריט כעת לתפקיד עבור גליאני ובריידה כאשר האלטרנטיבה הם בדמות הצמד טאסוטי וגאלי יחדיו. סילביו היה רוצה לראות דווקא את קוסטקורטה או דונאדוני אבל יש רוב בהנהלה נגד השניים. גליאני אף צוטט באומרו שדונאדוני לא מועמד הפעם.

אגב, באותה כתבה נטען שאלגרי אמור להביא איתו נדוניה בדמותם של מארקטי ומטארי. אני אסתפק בראשון ואשאיר לסרדיניאים את השני.

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/10
  4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מדויק: מספר הצופים הכולל שהגיע למגרשים הוא הגבוה זה 17 שנה (מעל 9 מיליון). היו ממוצעים גבוהים יותר מאז. הסיבה לסתירה היא שעד 2003 היו רק 18 קבוצות בליגה, מה שאומר פחות משחקים, פחות צופים בכללי, אבל ממוצע יותר גבוה.

מחזור השיא העונה היה המחזור לפני האחרון שבו נכחו מעל 34,000 צופים בכל משחק.

יש קובץ שלם שהורדתי עם כל הנתונים. מפרטים שם את הממוצע בכל מחזור סרייה A ו-B, בנוסף לניתוח של כל השידורים לאורך כל העונה. ברשת סקיי, חמשת הקבוצות שצברו הכי הרבה צופים בממוצע למשחק היו (לפי הסדר): אינטר, יובנטוס, מילאן, רומא ונאפולי. במדיהסט הסדר דומה, רק שנאפולי עוקפת את רומא.

משדר הכדורגל הכי נצפה העונה היה גמר הגביע בין רומא ואינטר. צפו בו משהו כמו 11 מיליון איש (39% רייטינג). גם משחק הנבחרת מול בולגריה צבר נתונים מאוד גבוהים.

נתון נחמד: במשחקי סיינה, הקבוצה האחרונה בדירוג הצפייה של סקיי, צפו בממוצע 150,000 איש כל משחק. די הרבה בשביל הקבוצה הכי לא מעניינת בליגה.

===========================================

:aa1: אם כבר מדברים על מאמנים - גארונה נפגש אתמול עם גאספרין (המנכ"ל הספורטיבי החדש שהגיע מאודינזה) ועם כמה מבני משפחתו (שקשורים באופן כזה או אחר למועדון, אני לא אפרט עכשיו) בשיחת וידאו, שבה דנו על סוגיית המאמן הבא. מיכאילוביץ' ודי-קרלו הוזכרו כמועמדים המובילים, כשההערכה היא שהיתרון הוא אצל האחרון. הנהלת קייבו, שמודעת לעניין, נתנה לדי-קרלו 48 עד 72 שעות להחליט על עתידו. בכל מקרה הנהלת סמפדוריה אמורה להחליט היום על המאמן החדש ולהכריז עליו מחר.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בבקשה תגידו לי שזה יהיה נכון:

נאפולי וראסינג סיכמו על מעברו של קלאודיו ז'אקוב למועדון האיטלקי תמורת 5 מ' דולר

6. Jose Mourinho Member

זה לא נוגד את העניין שבמילאן יאמנו רק שחקני עבר של המועדון?

7. 亚历山大帕托 Member

אלגרי "שיחק" אצלנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. 亚历山大帕托 Member

ניקולס אוטמנדי, הבלם הצעיר של ולס ונבחרת ארגנטינה: "ההתעניינות של מילאן בי היא חלומית. אם הייתי זוכה לשחק לצד השחקנים הגדולים שלובשים את מדי הרוסונרי הייתי שמח מאוד. כיום ההצעה הכי קונקרטית היא זו של מילאן, אבל אני רגוע וחושב רק על לשחק טוב במונדיאל. לאחר מכן נראה מה יהיה עתידי."

http://community.footballpools.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/nicolas-otamendi-argentina-200.Xxx

9. zoharco Member

אם באמת הולכים עליו ולפי הדברים שהח'ברה הארגנטינאים אומרים עליו צריך להחתים אותו עוד לפני המונדיאל שידוע כמקפיץ מחירים לא קטן (למרות שלפי מה שהבנתי במונדיאל הוא ישחק כמגן שזו עמדה פחות טובה שלו) יש כבר סכום מדובר?

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

על פי הידיעה בגאזטה שדיווחה על התעניינות של מילאן עלות רכישתו של אוטמנדי היא בערך 12 מיליון יורו. גם באיירן מינכן וריאל מדריד מעוניינם בשירותיו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/5/10
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ולס רוצה יותר, אבל קשה לי להאמין שהם יקשו יותר מדי

12. 亚历山大帕托 Member

בתסריט דמיוני בו ינחת במילאנו: הוא המחליף הטבעי לנסטה בהווה, אך המחשבה היא על תחליף מוחלט בעתיד. העונה פבאלי, קאלדזה ובונרה זכו ביחד לכ-25 פתיחות בליגה, כך שהוא בהחלט לא צריך להיות מודאג מדקות משחק בעונתו הראשונה. מה יהיה עם השאר? ז'פס הופך להיות בלם רביעי, בונרה יתחרה עם אבאטה על עמדת המגן הימני, ואלברטאצי ישמש כגיבוי עמוק. צמד בלמים דרום אמריקאיים במילאן? לא נשמע דבר שכזה, אך אם הכשרון ישנו, אולי ייצא מזה משהו טוב. במצב כזה אנחנו מסודרים בהגנה, אבל אני עומד על כך שאנחנו חייבים מגן שמאלי כי אנטוניני לא מספיק טוב וזמברוטה כבר לא מה שהיה פעם.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לו מונאקו סיפר היום שרומא, ג'נואה, פלארמו, טוטנהאם ומנצ'סטר סיטי מעוניינות בחלוץ הארגוואי חורחה מרטינז. מחיר התחלתי - 15 מליון יורו.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שרומא, ג'נואה ופאלרמו מעוניינות ואילו טוטנהאם והסיטי זו התוספת שצריך להוסיף בימינו בכדי להקפיץ את המחיר.

15. 亚历山大帕托 Member

מחר אלגרי סוף סוף ייפגש עם ברלוסקוני באחוזתו וגם גליאני יהיה שם. זו תהיה פגישה מכריעה, שכן כל ההתלבטויות של ברלוסקוני לגבי המאמן הצעיר היו בגלל אי ההיכרות איתו, ויכול להיות שכבר מחר (לכל היותר ביומיים שלאחר מכן) תצא הודעה רשמית על מינויו.