סוגרים את הסיבוב השני: מחזור משמים נופל עלינו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏28/2/08.

1. Robson de Souza Member

מישהו כאן שמע על החרם של אוהדי כפר סבא במשחק נגד בית"ר.. ?

2. Igi Member

נשמח אם תספר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. Number 8 Member

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/701/921.html

4. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

בשביל מכבי פ"ת ואשדוד זה הוא משחק העונה.
    בשביל מכבי פ"ת זה הסיכוי היחיד להגיע לאירופה לאחר שכבר אין לה סיכוי להגיע דרך הבגביע, ולאשדוד זה הסיכוי היחיד לצמצם את הפער מהרצליה לנקודה, כי הם יודעים שהרצליה כנראה תפסיד.
    המשחק הזה הוא על החיים והמוות של 2 קבוצות שהידרדרו מאוד בשבועות האחרונים, והולך לצאת משחק מעניין...
    מה עוד מעניין? שכנראה במחזור הבא הם שוב יפגשו באורווה.

5. Robson de Souza Member

המשטרה החליטה להזיז את אוהדי כפר סבא מהיציע שלנו ולתת את היציעים לבית"ר ואותנו להזיז ליציע האורחים.
    אנחנו לא מוכנים לזה והמון אוהדים מתכוונים לשבת בבית אם הנהלהת הקבוצה מעדיפה כסף ולא אוהדים - בושה !

בשביל לדעת עוד:
    http://www.one.co.il/Article/07-08/1,1,12,0/111370.html
    http://www.one.co.il/Article/07-08/1,1,12,0/111152.html
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...D=33354&lang=HE
    http://www.one.co.il/Article/07-08/1,1,12,0/111215.html
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...D=33245&lang=HE

6. Becks Member

אתם רואים שהאלימות משתלמת ?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

7. מור!!! Member

נתניה צריכה לנצח את בני יהודה משתי סיבות עיקריות:
    1)בני יהודה באה בהרכב חסר מאוד ואין קבוצה יותר חלשה ממנה לפי דעתי בליגה
    2)נתניה צריכה לנצח כדי לשמור על פער ממכבי חיפה,סכנין וקרית שמונה שרודפות אחר המקום השני
    אם לא לנצח את המשחק הזה,לפי דעתי ניצטרך להאבק על המקום השני עד המחזור האחרון של הליגה

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מבחן גדול להפועל ת"א ואלי גוטמן. הפועל ת"א בתקופה מצויינת בליגה, 3 ניצחונות רצופים, כולם אגב בבלומפילד, ו-4 משחקים ללא הפסד. נראה שאולי הפועל מסמנת סופית לשאר קבוצות התחתית שנגמר הבית זונות מבחינתה, הפועל כבר עקפה את הרצליה ונמצאת בטווח של 5 נקודות מאשדוד, נחשב הרבה. אבל הפועל יוצאת היום מבלומפילד, למבחן אמיתי שנראה מה גוטמן וקבוצתו שווים מחוץ לבית, קרית שמונה בבית שלה זה לא טיול של אחר הצהריים, אם הפועל תשכיל לנצח שם, או עזבו לנצח, לתת תצוגה ראויה, אז אפשר להגיד שהפועל לא תירד, בפה מלא. מבחן חשוב לדעתי לגוטמן. הרגשה שלי, קרית שמונה משאירה את הנקודות בבית.
    על הנייר ברור שנתניה לא צריכה להתקשות מול בני יהודה, נתניה קבוצה יעילה בטירוף שאמורה להסתדר עם ההתקפה של בני יהודה שלמעשה מסתכמת בסדריק ברדון. אם נתניה יסגרו את הצרפתי כמו שהם יודעים, אני לא רואה שום איום רציני שבני יהודה יכולה להביא על נתניה. אבל מצד שני ראינו באמצע השבוע איך יניב אברג'יל (הפסה) חגג על ההגנה של נתניה ועשה להם בית ספר, אז אם אברג'יל יכול, גם אלירן עטר יכול. למרות הכל, אני לא חושב שבני יהודה תצליח לנצח בקופסא, תיקו נראה לי הגיוני.
    מכבי הרצליה עוד תבכה על האי אחריות שלה, על כל מיני ספיגות מיותרות ועל משחקי הבית העלובים שלה, להרצליה היו את כל האופציות להיות עכשיו בפער הרבה יותר גדול מאשדוד אבל זה לא מה שקורה, הרצליה עמוק בבוץ, ואם כל הכבוד לתצוגות היפות שהיא נותנת מדי פעם, אם היא תמשיך באותו מסלול היא יורדת ליגה. הרצליה בהחלט מסוגלת לנצח בקרית אליעזר, וזה לדעתי גם מה שיקרה, מכבי חיפה גמרה את העונה בליגה, הם נראים בלי חשק, בלי מוטיבציה, בלי יכולת, והרצליה במשחק חוץ יודעת לשחק, אם הם ישחקו כמו שהם משחקים בדרך כלל בחוץ, חיפה מפסידה פה.
    באורווה עוד משחק על החיים של אשדוד, אחרי המחדל בשבוע שעבר מול כפ"ס אלון חזן יודע שמעטים הקרדיטים שנשארו לו ולקבוצה שלו כדי לשרוד. מכבי פ"ת בתקופה רעה, נראית רע, וזה דבר שאלון חזן חייב לנצל, אשדוד חייבת לנצח את המשחק הזה, היא צריכה לעשות את זה.
    בבלומפילד מגיעה מכבי אחרי ההלם מאמצע השבוע, קצת קשה לנחש מה יהיה עם הקבוצה הזאת, מצד אחד נראים טוב במשחקים מסויימים, אבל במאני טיים במשחקים החשובים באמת כמו הדרבי ובגביע, הם פשוט עלובים. הערב זה משחק ליגה רגיל... אולי סימן לניצחון צהוב, סכנין נראיתה טוב מול בית"ר אחרי הרבה מאוד זמן, אם סכנין תיתן משחק טוב, לדעתי למכבי לא תהיה תשובה. בקיצור הכל תלוי בסכנין.

9. oFiRzZz Member

לירן אתה צריך לדייק.
    אברג'יל חגג על סבן,לא על הגנת נתניה.
    בכללי גם אני לא יודע מה קרה לסבן,היה אחד המגנים הכי טובים בארץ,הפך לההיות עגלה ..

10. כפר סבא בנשמה! Member

הנהלת כפ"ס מכרה את אוהדיה המסורים תמורת בצע כסף.
    כמו שהנהלת ק"ש לא הסכימה למכור יותר מ400 כרטיסים לאוהדי ביתר כי היא קודם דאגה לאינטרס של ה1500 המקומיים. כך הייתה צריכה גם הנהלת כפ"ס לעשות .
    לתת את היציעים המרכזיים הקבועים של אוהדי כפ"ס לקבוצה האורחת כי אוהדיה אמורים להביא קצת יותר קהל
    (כפ"ס מביאה קבוע 2,000 בבית) זה תעודת עניות להנהלה ולרוח הספורט.
    החרם הינו מוצדק ואני מאמין שיציע אוהדי כפ"ס מחר יהיה כמעט ריק לגמרי ובכל אופן לא יהיו תופים,שלטים,קונפטי או כל אביזר עידוד

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/08
  11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

איזה מחזור נוראי.
    3 תוצאות 0:0, ועוד 1:1 שעם רמת הכדורגל הספרה 0 הייתה הרבה יותר תואמת אותו.
    התירוץ של המאמנים: "הייתה עייפות מהגביע". ואנחנו עוד שואפים להגיע לרמות הגבוהות של הכדורגל באירופה, משעשע.

הפיתרון: בפעם הבאה לעשות פגרה אחרי משחקי הגביע.
    פיתרון נוסף: לעשות פגרה בין מחזור למחזור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/3/08
  12. Mehmet Member

אשדוד יצאו שוב פראיירים, בפעם המי יודע כמה העונה. מה צריך יותר, 72 דקות לשחק ביתרון מספרי, כשמכבי פ"ת פשוט לא משחקת, ושוב לא לצאת עם 3 נקודות.

עוד מחזור חלף לו, והדבר הטוב היחיד הוא שהפער מהפועל ת"א הצטמצם מחמש נקודות לארבע בלבד.

נחמת טיפשים.

13. Raulito Madridista

אני יוצא מאוכזב מאוד מהמשחק. לטעמי לא הגיע לנו להפסיד. ק"ש שלטה במגרש, אבל זו הייתה שליטה אופטית, הם לא סיכנו אותנו בכלל והם היו ביום רע, תיקו היה משקף יותר. שתי הקבוצות הציגו משחק חלש ואיטי. השער שכבשנו היה מאוד יפה(מקווה שביבראס ימשיך ככה וינסה כל הזמן לעשות פעולות מעניינות), אבל ההמשך ידוע. רק הפועל יכולה לאבד היתרון ולהפסיד בכזו שלומיאליות, אם זה לא היה עצוב הייתי צוחק. השער הראשון עוד בסדר, קורה ללא מעט הגנות, אבל השער השני זה שער של ליגה ג', פשוט בושה וחרפה. אף שחקן לא הגיע היום למשחק. טלקיסקי ודגו היו חלשים מאוד. גוטמן עשה חילופים נכונים והימר על התקפה. אני הייתי בטוח שעם עובד, טלקיסקי, דגו וארבייטמן נגיע לפחות למצב אחד של כיבוש ברבע השעה האחרונה, אבל היינו חלשים מאוד.
    הפציעה של קנדה היא מכה קשה, חבל מאוד, אין לנו מגן ימני נוסף בסגל.
    השיפוט היה קטסטרופה מבחינת שני הצדדים. לא ברור לי למה השער הראשון של דגו נפסל. מצד שני, הקוון הרים את הדגל יותר מדיי פעמים שלא היה אופסייד וק"ש קופחה, הקוון הטיפש מנע ממנה מצבי כיבוש.
    אולי אתנחמם בכך ששאר קבוצות התחתית לא ניצחו. המאבק שלנו לגבי ההישארות עוד ארוך. ארוך מאוד.

מחזור עלוב מאוד של ליגת העל! חמישה שערים בלבד! מי ייתן ולא נקבל עוד מחזורים כאלו דלים בשערים!

14. GAL1 Member

מכבי הולכת ונהפכת גרוע ממשחק למשחק.
    דור מלול די נעלם לפעמים באגף, ולדעתי כדאי יהיה לשים אותו באמצע המגרש, כמו שהוא היה בדקות הסיום, הוא סיכן פעמים את השער והיה אפקטיבי יותר. רודי חדד צריך לתפקד בצד שמאל, מסודי בימין, וקאמאנן חלוץ. והפעם, לשם שינוי, חלוץ. הוא כל הזמן הולך הצידה ומרים, ואז אין אף אחד בעמדה שלו, ובעצם אין אף אחד כמעט ברחבה.
    ההגנה ניראה שהיא מייתיצבת, מתחילה להראות סימנים. ביזרה מנהל את ההגנה מצויין, יופי של בלם.

משחק משעמם, מחזור משעמם. עוד סיבוב אחד ודי.

15. Giallorossi Member

בנס גדול סכנין לא ניצחה. היו להם הזדמנויות רבות שבמזל גדול לא נכנסו.
    מכבי, מצד שני, נתנה את אחד המשחקים הרעים ביותר שלה בסיבוב השני.
    למישאלוף היה משחק לא טוב, היה אחראי למספר חורים בהגנה ותיקל שחקן של סכנין בתיקול שלפחות מהמגרש נראה כמו 100% פנדל. לביזארה היה משחק יציב ואני מאוד שמח שהביאו אותו. ליאור ז'אן, שהיה דווקא טוב מאוד במשחקים האחרונים היה החוליה החלשה והחילוף שלו היה צודק, אבל היה עדיף להכניס אפילו את דן רומן ולא את גזל חסר הכישרון. מסודי שיחק מצויין ונלחם, בשונה מרוב שחקני הקבוצה, שרף המון שטחים וגם הגיע להזדמנות גדולה בנגיחה שיכלה להכנס עם קצת מזל. חוץ ממסודי, גם דור מלול ורודי חדד (במחצית שהוא שותף) שיחקו טוב. מוזר שדווקא השחקן הצעיר ביותר, דור מלול, הוא זה שיש לו את הביצים לקחת בעיטות, פצצה אחת כמעט נכנסה אפילו. יניק קמאנן אכזב מאוד. הוא נראה אתמול לא חד, עייף, איטי ומסורבל. היה מקום להחליף אותו. היה צריך לנצח את סכנין (אף על פי שהיינו רחוקים שנות אור מנצחון), עם איבודי הנקודות של הפועל והרצליה הייתה הזדמנות אדירה לצאת מהתחתית. חבל.

עוד משהו - עצבנו אותי מאוד האוהדים שישבו בצד שמאל של שער 11 וקיללו את מוחמד כמעט כל המשחק במקום לעודד או לפחות לקלל את לוין. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

שבוע הבא דרבי - כל תוצאה מלבד ניצחון, ורצוי גדול, תהווה אכזבה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/08