סוגיית שידורי המונדיאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏5/11/05.

1. Ampelmann Member

לצ'רלטון אין אינטרס לוותר על ההכנסה הענקית שהם מצפים לה מהשידורים ולכן החברה מנסה להקשות על הערוצים את המו"מ. אלא אם צ'רלטון יקבלו אות אזהרה ב-3.12 לא יצא מזה יותר מדי. אולי משחק בין גאנה לטורקיה בערוץ 1...

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מזה אתה רוצה, תלך להרביץ לו , מה השתגעתם תגידו לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    ברק הוא כולה נציג, עשיתם ממנו אויב המדינה, אני ממזכיר לכם סוריה ואירן הם האויבם שלנו, את הרצון לאלימות תשמרו להם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    איפה המנהלים אני משתגע כאן מהאנשים....
    סופרגול, ילד קטן וטיפש שכמוך , לפניי שאני צתקשר לאבא שלך או למורה שלך בכיתה ד' , תרגיע ותתחפף מכאן המהירה.

3. Ampelmann Member

צ' צ' צ'...רוזנר...אם להיות פוליטקלי קורקט אז זה המחבלים שנגדינו ובסוריה יש הרבה אנשים טובים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיון אחד נעלתי, אם אני אצטרך לנעול גם את זה, אני נשבע שכל מי שיגרום לזה יעוף מפה. יום טוב, אני הלכתי.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא נכנס לדיון פוליטי כאן, אבל אני חושב שהכוונה שלי מובנת!
    אמפלמן, גם אני כמוך למרות המרחק נגד צ'רלטון, אבל אם ברק מחליט מיוזמתו לייצג את המעביד שלו בזה אין פסול, המלחמה של כוווווווווולנו היא נגד צ'רלטון, ניצחון על ברק או השפלתו לשם עניין זה לבטח לא תוביל לתוצאה הרצוייה, בוא נשמור לפחות על הגינות זה ולא נרד ברמה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Ampelmann Member

לירן, אתה יודע שאני איתך ב-100% ושגם אני בעד רמה גבוהה בפורום ולא תגרות או הודעות חסרות עומק. אמנם אי-אפשר להתעלם מהתעמולה חסרת השיניים שברק נשלח הנה לעשות. כמו שהיינו מוחקים מעלינו זכר לכל אדם שהיה בא הנה לפרסם את 'תנובה', צריך לנהוג בשקרים שברק מנסה להחדיר אלינו בעקביות באותה מידה.

ברק כותב בפורום כדי לאסוף את דעת הקהל לצידו. הדבר הזה בעיני פסול, בעיקר כשמעורבים בו פרטים כוזבים. אם הוא רוצה להיות כותב מהשורה- שיבלה. הוא לא רוצה לפעול נגד החברה שלו? מוטב לו. אבל להפיץ פה שקרים ולהתפאר בעצמו תוך רמיסת כל הקולגות שלו (כשאח"כ אותו 'גאון' נכנס הנה ומבקש עזרה מאותם אלה שהוא מנסה לשקר להם בעיניים) זה לא משהו שהקהילה הזו צריכה.

*עריכה: ואת ההשפלה שלו ברק דואג לארגן טוב מאוד בעצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/05
  7. Legolas Member

לגבי המונידאל,אני עדין לא סגור מה אני אעשה,אני אוהד מושבע של יונייטד ולכן בזמן האחרון אני פחות מזמין מצ'רלטו(עקב אי השידורים של יונייטד)ן ורק שיש משחק של יונייטד במחזור אני מזמין את כל המחזור ולכן אני חושב שיהיה לי עדיף לשלם ת50 שקל בחודש לשנתיים ולקבל גם תמונידאל.
    וכן ידוע לי שיש משפחות קשות יום ואני גם מתנגד בחריפות לכל מה שצ'רלטון עושה ואיפה הימים שבכיתה ח' במונידאל הקודם הייתי נשאר בבית ורואה תמונידאל בשעות הבוקר ונהנה בלי לשלם אגורה אחת.
    אבל מצד שני אני אארח הרבה חברים במשחקי המונידאל ואני אהנה מחבר'ה טובה לפחות עם החברים.

לגבי ברק רום אני רק אגיד דבר כזה יש לי סלידה עמוקה ממך,נכון שאתה צריך לעשות תעבודה שלך אבל אנשים מצ'רלטון עוקבים אחרי התגובות שלך כאן שאתה מצדיק אותם כל כך?
    יש אנשים שאין להם מצפון וגם לא כל כך מושג בשידור כמו כל ההערות שאחרי כל מחזור אנחנו כותבים לך בנושא בפורום הליגה האנגלית אולי הגיע הזמן שתיישם כמה דברים כאלה ואז תוכל לדבר שתיהיה ברמה של שדרים כמו נדב יעקובי,אבי מלר,שגיא כהן ואפילו אחרי שירדת על יורם ארבל שהוא עשה תטעות במחזור בליגת האלופות עדין אני בספק אם תתקרב להישגים שהוא עשה בתחום השידור במהלך כל שנותיו.

לגבי עניין אחר במקצת,ביום שני ראיתי את יציע העיתנות וקופמן אמר שערוץ ספורט 5 יתחיל לשדר את משחקי ליגת האלופות בכסף האם זה נכון ולמישהו יש מושג על הצעד הזה?

8. Jose Mourinho Member

לא נראה לי שזה רציני.
    אולי הוא השווה ל PPV את זה בסיגנון: "מה יקרה אם גם ספורט 5 ישדר משחקים בתשלום?"

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא לא, יש אמת בדברים. לאחר שצ'רלטון קיבלו אישור לקחת כסף על הכדורסל, ערוץ 5 קיבל "תקדים" (לא הבנתי למה רק עכשיו) לעשות כך גם הוא. מה שהוא מתכנן זה שידור של 8 משחקי ליגת אלופות בשבוע, כשהמתכונת הנוכחית בערוץ 5 ו- 5+ לא תיפגע. למרות שיש סיכוי שנקבל משחקים מעפנים, לא יודע...
    בינתיים בכלל לא שמעתי אם העניין מאושר להם או לא. הבנתי שאם לא יאשרו הם יתבעו כי יש להם קייס כביכול.

10. Legolas Member

כל עוד המתכונת הרגילה לא תיפגע ונוכל לשמוע את כל האולפן שזה אחד החלקים העייקרים האוהבים על כל הצופים אז זה לא יהיה בעייה,ולספורט 5+ אחרי כל המסורת שהם עשו בשבילי לא יהיה אכפת לי משחק של ליגת האלופות פעם להזמין אם הם לא ישדרו אותו במתכונת הרגילה שלהם. כי להבדיל מצ'רלטון הם מביאים איכיות טובות בהרבה גם בשדרנים/פרשנים וגם לא יגבו כסף רב כל כך.
    ולגבי המשחקים רוב הסיכוים שיביאו משחק אחד טוב בספורט 5+ והשאר יהיו בשביל אלה שירצו לראות תקבוצה שהם אוהדים משחקת, אבל סביר להניח שזה יהיה רק משנה הבאה אז כרגע אין מה כל כך להתעסק בזה.

11. EL Capitan Member

אמרתי את זה כבר- איתן כבל הוא התקווה היחידה שלנו כרגע, כדי שמישו יזיז את עצמו בספורט 5+, וביחד עם ערוץ 10, אני מקווה, הם ירכשו את זכויות שידורי המונדיאל.

12. M_T_A Member

כל עוד המתכונת לא תיפגע ויהיו 2 שידורים ועוד 6 בתשלום אני בעד.
    הבעיה האמיתית זה הכסף שרוצים לקחת לנו על המונדיאל שזה גועל נפש שלא יאומן

13. Ampelmann Member

את המסר הזה אני מנסה כל הזמן להבהיר:
    לברק לא חסר עם מי לדבר על כדורגל. הסיבה שהוא נמצא כאן בפורום היא כדי לקדם את ערכה של צ'רלטון בעיני הציבור. זה עוד מהלך 'התחבבות' של החברה (כי הרי "אני מתחבר לצ'רלטון- אני מכיר אישית את השדר שלהם והוא מדבר איתי באינטרנט- כיף!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx ...בולשיט! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx )

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/11/05
  14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שברק כותב פה רק בשביל לפאר את צרלטון...
    כי זה די ברור שהוא לא מצליח פה..
    וכל התגובות מהדיונים על צרלטון רק גורמות לאנשים פה לשנוא יותר את הגוף שמייצג יותר מכל את
    האנשים השפלים בעולם.

בכל מקרה מישהו יודע אולי כמה פרייארים כבר רכשו את החבילה?
    בינתיים אני רואה חתימות בכל מיני אתרי מחאה אבל אני בטוח שגם חלק מהחותמים בסוף ישברו ויזמינו..
    אז עוד פעם..תזכרו...עד לפני שבועיים ברק בעצמו רשם פה הודעה שכנראה הוא יראה את המונדיאל מהבית
    [ולא בגלל שצרלטון לא רוצים אותו או משהו כזה]..
    אנחנו לדעתי מאוד קרובים..רק אם לא נתחבר לצרלטון..

15. אלי מתחן Member

אני לא מבין איך אנשים לא חושבים שזה ביזיון לקחת מאיתנו כסף על ליגת האלופות? אנחנו משלמים גם ככה סכום כסף חודשי לערוץ הספורט ולא הגיוני שנצטרך לשלם להם עוד כסף כדי שלא נקבל משחקים של טון נגד ספרטה פראג בערוץ שהוא גם ככה בתשלום.