סואסייד טניס 3 - הרולאן גארוס - הסיכום

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏21/5/11.

  1. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    ברדיך
    טרויקי
     
  2. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    אתה חי?
     
  3. אבו

    אבו Member

    הצטרף ב:
    ‏13/8/06
    הודעות:
    10,824
    לייקים שהתקבלו:
    13
    ראשי מונפיס משני ברדיך
     
  4. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,706
    לייקים שהתקבלו:
    421
    ראשית: Mikhail Youzhny
    משנית: Juan Martin Del Potro
     
  5. guyholl

    guyholl Member

    הצטרף ב:
    ‏31/12/06
    הודעות:
    2,120
    לייקים שהתקבלו:
    0
  6. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    ברדיך הזה חתיכת צו'קר
    להוביל 2-0 וגם 4-2 בסט החמישי ולהפסיד? ולמי רוברט?
    מדורג שישי הכי מוזר שהיה בסבב נראה לי
     
  7. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,706
    לייקים שהתקבלו:
    421
    שלום לכולם.
    להלן סיכום היום ה-2 בסואסייד טניס ברולאן גארוס:

    להלן כל התוצאות ביום השני


    [​IMG]


    הלינק


    * יום קשה עבר על המשתתפים בסואסייד הרולאן גארוס, כשלצערי יש לנו 6 מודחים ביום השני.
    אלו guyholl, de Middenweg ו-sixtobastia שבחרו בלודרה, דקו שבחר בברדיך. ובנוסף, Selby ו-דימה שלא בחרו. מצטער בשבילכם.
    אבו, לירן ו-shlomydavid השאר ממשיכים הלאה ! כל הכבוד לכם !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השלישי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך הרולאן גארוס, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-3 (יום שלישי):

    Rafael Nadal - John Isner
    Michael Russell - Gilles Simon
    Andy Murray - Eric Prodon
    Benjamin Becker - Robin Soderling
    Andreas Beck - Jurgen Melzer
    Jeremy Chardy - Grigor DiMitrov
    Arnaud Clement - Filippo Volandri
    Juan Monaco - Fernando Verdasco
    Ivan Ljubicic - Somdev Devvarman
    Edouard Roger-Vasselin - Lukas Rosol
    Daniel Gimeno-Traver - Robin Haase
    Santiago Giraldo - Pablo Andujar
    Alexandr Dolgopolov - Rainer Schuettler
    Nicolas Almagro - Lukasz Kubot
    Sam Querrey - Philipp Kohlschreiber
    Kevin Anderson - Nicolas Mahut
    Andreas Haider-Maurer - Ryan Sweeting
    Juan Ignacio Chela - Tim Smyczek
    Igor Kunitsyn - Florian Mayer
    Dmitry Tursunov - Xavier Malisse


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    להלן לו"ז המשחקים ליום השלישי (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    שעת תחילת המשחק הראשון: 12:00 בצהריים.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Juan Ignacio Chela
    משנית: Ivan Ljubicic


    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן כבחירה ראשית למשך כל הטורניר !

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !

     
    נערך לאחרונה ב: ‏24/5/11
  8. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,756
    לייקים שהתקבלו:
    5,934
    Juan Ignacio Chela
    Edouard Roger-Vasselin
     
  9. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,706
    לייקים שהתקבלו:
    421
    ראשית: Nicolas Almagro
    משנית: Ivan Ljubicic
     
  10. אבו

    אבו Member

    הצטרף ב:
    ‏13/8/06
    הודעות:
    10,824
    לייקים שהתקבלו:
    13
    ראשי סימון משני אלמגרו
     
  11. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,706
    לייקים שהתקבלו:
    421
    שלום לכולם.
    להלן סיכום היום ה-3 בסואסייד טניס ברולאן גארוס:

    להלן כל התוצאות ביום השלישי


    [​IMG]


    הלינק


    * לצערי אני (shlomydavid) המודח היחיד היום.
    אבו ו-לירן ממשיכים הלאה ! כל הכבוד לכם !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום הרביעי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך הרולאן גארוס, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-4 (יום רביעי):

    Guillaume Rufin - Gael Monfils
    Victor Hanescu - Novak Djokovic
    Maxime Teixeira - Roger Federer
    Igor Andreev - Jo-Wilfried Tsonga
    David Ferrer - Julien Benneteau
    Richard Gasquet - Marcel Granollers
    Juan Martin Del Potro - Blaz Kavcic
    Stephane Robert - Fabio Fognini
    Mikhail Kukushkin - Mikhail Youzhny
    Stanislas Wawrinka - Thomas Schoorel
    Ruben Ramirez Hidalgo - Albert Montanes
    Kei Nishikori - Sergiy Stakhovsky
    Janko Tipsarevic - Pere Riba
    Andreas Seppi - Thomaz Bellucci
    Steve Darcis - Philipp Petzschner
    Marsel Ilhan - Guillermo Garcia-Lopez


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    להלן לו"ז המשחקים ליום הרביעי (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    שעת תחילת המשחק הראשון: 12:00 בצהריים.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Janko Tipsarevic
    משנית: Richard Gasquet


    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן כבחירה ראשית למשך כל הטורניר !

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !

     
  12. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,756
    לייקים שהתקבלו:
    5,934
    Stanislas Wawrinka
    Sergiy Stakhovsky
     
  13. אבו

    אבו Member

    הצטרף ב:
    ‏13/8/06
    הודעות:
    10,824
    לייקים שהתקבלו:
    13
    ראשי דל פוטרו משני גאסקה
     
  14. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,706
    לייקים שהתקבלו:
    421
    שלום לכולם.
    להלן סיכום היום ה-4 בסואסייד טניס ברולאן גארוס:

    להלן כל התוצאות ביום הרביעי


    [​IMG]


    הלינק


    * אבו ו-לירן ממשיכים הלאה ! כל הכבוד לכם !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום הרביעי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך הרולאן גארוס, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-5 (יום חמישי):

    Andy Murray - Simone Bolelli
    Jeremy Chardy - Gilles Simon
    Albert Ramos - Robin Soderling
    Rafael Nadal - Pablo Andujar
    Xavier Malisse - Fernando Verdasco
    Arnaud Clement - Michael Berrer
    Mardy Fish - Robin Haase
    Lukas Rosol - Jurgen Melzer
    Alejandro Falla - Florian Mayer
    Marcos Baghdatis - Leonardo Mayer
    Lukasz Kubot - Carlos Berlocq
    Antonio Veic - Nikolay Davydenko
    Andreas Haider-Maurer - Alexandr Dolgopolov
    Sam Querrey - Ivan Ljubicic
    Tobias Kamke - Viktor Troicki
    Kevin Anderson - Juan Ignacio Chela


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    להלן לו"ז המשחקים ליום החמישי (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    שעת תחילת המשחק הראשון: 12:00 בצהריים.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Nikolay Davydenko
    משנית: Jurgen Melzer


    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן כבחירה ראשית למשך כל הטורניר !

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !

     
    נערך לאחרונה ב: ‏26/5/11
  15. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,756
    לייקים שהתקבלו:
    5,934
    Nikolay Davydenko
    Viktor Troicki
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!