סואסייד טניס - טורניר החימר בניס - הסיכום

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏17/5/10.

  1. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    שלום לכולם.
    תודה רבה לשי על פתיחת הנושא. אני קצת הרחבתי את הודעת הפתיחה, והפכתי אותה ל'רשמית' יותר.
    ברוכים הבאים לטורניר ה-18 בעונת 2010 במשחק הסואסייד טניס של פורום אייסוקר - טורניר החימר בניס.



    [​IMG]


    להלן הנק' בטורניר:

    הדחה ביום הראשון - 1
    הדחה ביום השני - 5
    הדחה ביום השלישי - 20
    הדחה ביום הרביעי - 45
    הדחה ביום החמישי - 90
    הדחה ביום השישי - 150
    זכייה בטורניר - 250


    להלן המשחקים ביום ה-1 (יום שני):

    Leonardo MAYER - David GUEZ
    Fabio FOGNINI - Marco CHIUDINELLI
    Arnaud CLEMENT - Simon GREUL
    Adrian MANNARINO - Olivier ROCHUS
    Potito STARACE - Steve DARCIS
    Gianni MINA - Lukasz KUBOT


    שעת תחילת המשחק הראשון: 11:30 בבוקר.


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.

    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.


    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Potito STARACE
    משנית: Lukasz KUBOT


    * רק אם סטארצ'ה מנצח, המשתתף ממשיך ליום השני.
    במקרה שסטארצ'ה לא עולה למשחק, אז הבחירה בקובוט נעשית רלוונטית ואם הוא מנצח המשתתף ממשיך הלאה.
    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן למשך כל הטורניר !


    * להלן הגרלת היחידים המלאה


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    * אבקש מכל מי שמשתתף לרשום מעל הבחירה שלו ביום הראשון "משתתף".

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/5/10
  2. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    משתתף!!

    Potito STARACE
    Lukasz KUBOT
     
  3. Selby

    Selby Member

    הצטרף ב:
    ‏11/1/08
    הודעות:
    4,859
    לייקים שהתקבלו:
    4
    משתתף

    ראשית קובוט
    משנית פוג'ניני
     
  4. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,998
    לייקים שהתקבלו:
    6,153
    Lukasz KUBOT
    Potito STARACE
     
  5. piston

    piston Member

    הצטרף ב:
    ‏3/5/08
    הודעות:
    1,965
    לייקים שהתקבלו:
    3
    משתתף

    ראשית: Potito STARACE
    משנית: Lukasz KUBOT
     
  6. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    Arnaud CLEMENT
    Lukasz KUBOT
     
  7. Bayern

    Bayern Straße nach sechs

    הצטרף ב:
    ‏2/7/08
    הודעות:
    909
    לייקים שהתקבלו:
    52
    בחירה ראשית: Gianni Mina
    בחירה משנית: Potito Starace

    אני מריח הפתעה של הילד
     
  8. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,702
    לייקים שהתקבלו:
    2,159
    משתתף

    רוחוס
    קובוט

     
  9. AFCA

    AFCA Member

    הצטרף ב:
    ‏9/4/09
    הודעות:
    1,364
    לייקים שהתקבלו:
    172
    משתתף.

    על השנייה האחרונה:
    סטראצ'ה
    קלמנט
     
  10. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    שלום לכולם.
    תודה רבה לשי על הסיכום. אני רק הרחבתי אותו והוספתי את טבלת הבחירות.

    להלן סיכום היום ה-1 בסואסייד טניס בטורניר החימר בניס:

    להלן כל התוצאות ביום הראשון


    [​IMG]


    * לצערי, יש לנו 2 מודחים כבר ביום הראשון בסואסייד טניס בטורניר החימר בניס.
    אלו Bayern ו-דקו שבחרו במינה וקלמון שהפסידו. מצטער בשבילכם [​IMG]
    שיהיה בהצלחה לכל אלה שנשארו !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השני, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקן המופיע ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר ניס, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-2 (יום שלישי):

    Marcos BAGHDATIS - Mario ANCIC
    Florent SERRA - Ilya MARCHENKO
    Richard GASQUET - Lukas LACKO
    Andreas SEPPI - Sergiy STAKHOVSKY
    Alexandr DOLGOPOLOV - Albert MONTANES


    שעת תחילת המשחק הראשון: 13:00.


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Marcos BAGHDATIS
    משנית: ichard GASQUET


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/5/10
  11. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    Albert MONTANES
    Florent SERRA
     
  12. AFCA

    AFCA Member

    הצטרף ב:
    ‏9/4/09
    הודעות:
    1,364
    לייקים שהתקבלו:
    172
    מונטאנס
    בגדאטיס
     
  13. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,702
    לייקים שהתקבלו:
    2,159
  14. Selby

    Selby Member

    הצטרף ב:
    ‏11/1/08
    הודעות:
    4,859
    לייקים שהתקבלו:
    4
    ראשית סרה
    משנית גאסקה
     
  15. piston

    piston Member

    הצטרף ב:
    ‏3/5/08
    הודעות:
    1,965
    לייקים שהתקבלו:
    3
    ראשית: Marcos BAGHDATIS
    משנית: Andreas SEPPI
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!