סואסייד טניס - טורניר הדשא באיסטבורן - הסיכום

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏14/6/10.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446

    שלום לכולם.
    ברוכים הבאים לטורניר ה-23 בעונת 2010 במשחק הסואסייד טניס של פורום אייסוקר - טורניר הדשא באיסטבורן (בריטניה).



    [​IMG]


    להלן הנק' בטורניר:

    הדחה ביום הראשון - 1
    הדחה ביום השני - 5
    הדחה ביום השלישי - 20
    הדחה ביום הרביעי - 45
    הדחה ביום החמישי - 90
    הדחה ביום השישי - 150
    זכייה בטורניר - 250


    להלן משחקים ליום הראשון (יום שני):

    Evgeny KOROLEV - Gilles SIMON
    Stephane ROBERT - Leonardo MAYER
    Eduardo SCHWANK - Denis ISTOMIN
    Michael LLODRA - Martin EMMRICH
    Andrey KUZNETSOV - Kei NISHIKORI
    Lukas LACKO - Horacio ZEBALLOS
    Julien BENNETEAU - James BLAKE
    Kevin ANDERSON - Dudi SELA
    Giovanni LAPENTTI - Fabio FOGNINI


    שעת תחילת המשחק הראשון: 13:30 (שעון ישראל)


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (קובץ PDF, יש להוסיף שעתיים לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.

    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.


    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Dudi SELA
    משנית: Michael LLODRA


    * רק אם דודי סלע מנצח, המשתתף ממשיך ליום השני.
    במקרה שסלע לא עולה למשחק, אז הבחירה בלודרה נעשית רלוונטית ואם הוא מנצח המשתתף ממשיך הלאה.
    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן למשך כל הטורניר !


    * להלן הגרלת הטורניר המלאה


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    * אבקש מכל מי שמשתתף לרשום מעל הבחירה שלו ביום הראשון "משתתף".


    בהצלחה לכולם!!!
     
  2. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,993
    לייקים שהתקבלו:
    6,148
    משתתף

    Leonardo MAYER
    Dudi SELA
     
  3. Bayern

    Bayern Straße nach sechs

    הצטרף ב:
    ‏2/7/08
    הודעות:
    909
    לייקים שהתקבלו:
    52
    בחירה ראשית: Fabio Fognini
    בחירה משנית: Gilles Simon
     
  4. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,702
    לייקים שהתקבלו:
    2,159
    משתתף

    Michael LLODRA
    Dudi SELA
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/10
  5. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,418
    לייקים שהתקבלו:
    2,778
    משתתף

    Michael LLODRA
    Denis ISTOMIN
     
    נערך לאחרונה ב: ‏14/6/10
  6. samoel

    samoel Member

    הצטרף ב:
    ‏11/3/07
    הודעות:
    2,517
    לייקים שהתקבלו:
    0
    משתתף
    דודי סלע
    בלייק
     
  7. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    משתתף.

    ראשית: Dudi SELA
    משנית: Michael LLODRA
     
  8. AFCA

    AFCA Member

    הצטרף ב:
    ‏9/4/09
    הודעות:
    1,364
    לייקים שהתקבלו:
    172
    משתתף

    Leonardo MAYER
    Dudi SELA
     
  9. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    משתתף

    Michael LLODRA
    Dudi SELA
     
  10. guyholl

    guyholl Member

    הצטרף ב:
    ‏31/12/06
    הודעות:
    2,120
    לייקים שהתקבלו:
    0
    משתתף

    סלע
    בלייק
     
  11. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    שלום לכולם, ומצטער על האיחור..

    להלן סיכום היום ה-1 בסואסייד טניס בטורניר הדשא באיסטבורן:

    להלן כל התוצאות ביום הראשון (למטה)


    [​IMG]


    * לצערי, יש לנו 2 מודחים כבר ביום הראשון בסואסייד טניס בטורניר הדשא באיסטבורן.
    אלו AFCA ו-לירן שבחרו במאז'ר שהפסידו. מצטער בשבילכם [​IMG]
    שיהיה בהצלחה לכל אלה שנשארו !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השני, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקן המופיע ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר איסטבורן, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-2 (יום שלישי):

    Yen-Hsun LU - Karol BECK
    Rainer SCHUETTLER - Andrey GOLUBEV
    Illya MARCHENKO - Horacio ZEBALLOS
    James WARD - Feliciano LOPEZ
    Nicolas ALMAGRO - Lukasz KUBOT
    Fabio FOGNINI - Guillermo GARCIA-LOPEZ


    שעת תחילת המשחק הראשון: 13:30.


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (קובץ PDF, יש להוסיף שעתיים לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Ivan LJUBICIC
    משנית: Janko TIPSAREVIC


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ב: ‏15/6/10
  12. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,702
    לייקים שהתקבלו:
    2,159
    Rainer SCHUETTLER
    Feliciano LOPEZ
     
  13. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,418
    לייקים שהתקבלו:
    2,778
    Feliciano LOPEZ
    Rainer SCHUETTLER
     
  14. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    ראשית: Rainer SCHUETTLER
    משנית: Feliciano LOPEZ
     
  15. Bayern

    Bayern Straße nach sechs

    הצטרף ב:
    ‏2/7/08
    הודעות:
    909
    לייקים שהתקבלו:
    52
    בחירה ראשית: Guillermo Garcia-Lopez
    בחירה משנית: Rainer Schuttler
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!