סואסייד טניס - בנגקוק - הסיכום

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏25/9/11.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412

    שלום לכולם.
    ברוכים הבאים לטורניר ה-36 בעונת 2011 במשחק הסואסייד טניס של פורום אייסוקר - טורניר האולם בבנגקוק (תאילנד)
    .


    [​IMG]


    להלן הנק' בטורניר:

    הדחה ביום הראשון - 1
    הדחה ביום השני - 5
    הדחה ביום השלישי - 15
    הדחה ביום הרביעי - 35
    הדחה ביום החמישי - 60
    הדחה ביום השישי - 95
    הדחה ביום השביעי (ללא בחירה) - 150
    הדחה ביום השביעי (הפסד בגמר) - 175
    זכייה בטורניר - 250


    להלן המשחקים ביום ה-1 (יום שני):

    Robin HAASE - Kittipong WACHIRAMANOWONG
    Dudi SELA - Santiago GIRALDO
    Grigor DIMITROV - Ivan DODIG
    Danai UDOMCHOKE - Fabio FOGNINI


    שעת תחילת המשחק הראשון (משוערת): 11:30 בבוקר.

    להלן לו"ז המשחקים המלא ליום הראשון.

    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.

    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Robin HAASE
    משנית: Dudi SELA


    * המשתתף ממשיך ליום הבא במקרים הבאים:

    * האסה מנצח.
    * במקרה שהאסה לא עולה למשחק, אז הבחירה בסלע נעשית רלוונטית ואם הוא מנצח המשתתף ממשיך הלאה.
    * במקרה שהאסה עולה לשלב הבא בגלל פרישה של יריבו לפני המשחק, אז רק אם סלע מנצח, המשתתף ממשיך הלאה.

    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן למשך כל הטורניר !


    הגרלת הטורניר המלאה

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !

     
  2. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    19,961
    לייקים שהתקבלו:
    2,634
    Robin HAASE
    Dudi SELA

    (מישהו יכול לבטא את שמו של היריב של האסה [​IMG] )
     
  3. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    ראשית: Robin HAASE
    משנית: Dudi SELA


    הולך להיות כאן עדר [​IMG]
    נקווה שההולנדי לא יאכזב..
     
    נערך לאחרונה ב: ‏25/9/11
  4. guyholl

    guyholl Member

    הצטרף ב:
    ‏31/12/06
    הודעות:
    2,120
    לייקים שהתקבלו:
    0
    Robin HAASE
    Dudi SELA
     
  5. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,687
    לייקים שהתקבלו:
    2,150
    פוניני
    האסה
     
  6. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    פוניני
    דמיטרוב
     
  7. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    שלום לכולם ומצטער על האיחור..

    להלן סיכום היום ה-1 בסואסייד טניס בטורניר בנגקוק:

    להלן כל התוצאות ביום הראשון


    [​IMG]


    * יש לנו 2 מודחים כבר ביום הראשון בסואסייד בנגקוק, ואלו sixtobastia ו-דקו שבחרו בפוניני. מצטער בשבילכם.
    כל השאר ממשיכים הלאה ! כל הכבוד לכם !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השני, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקן המופיע ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר בנגקוק, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-2 (יום שלישי):

    Greg JONES - Matthias BACHINGER
    Jarkko NIEMINEN - Dominic THIEM
    Michael BERRER - Marco CHIUDINELLI
    Simone BOLELLI - Ernests GULBIS
    Yen-Hsun LU - Joao SOUZA
    Igor ANDREEV - Donald YOUNG


    שעת תחילת המשחק הראשון: 8:00 בבוקר.

    להלן לו"ז המשחקים המלא ליום ה-2.


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Jarkko NIEMINEN
    משנית: Yen-Hsun LU


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ב: ‏27/9/11
  8. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    ראשית: Jarkko NIEMINEN
    משנית: Yen-Hsun LU
     
  9. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    19,961
    לייקים שהתקבלו:
    2,634
    Yen-Hsun LU
    Donald YOUNG
     
  10. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    שלום לכולם ומצטער על האיחור..

    להלן סיכום היום ה-2 בסואסייד טניס בטורניר בוקרשט:

    להלן כל התוצאות ביום השני


    [​IMG]


    * יש לנו מודח אחד ביום השני בסואסייד בנגקוק, וזהו guyholl שלא בחר. מצטער בשבילך.
    shlomydavid ו-de Middenweg ממשיכים הלאה! כל הכבוד לכם!

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השלישי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר בנגקוק, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-3 (יום רביעי):

    Danai UDOMCHOKE - Matthias BACHINGER
    Karol BECK - Go SOEDA
    Pablo ANDUJAR - Tobias KAMKE
    Gilles SIMON - Yen-Hsun LU
    Robin HAASE - Jarkko NIEMINEN


    שעת תחילת המשחק הראשון: 8:00 בבוקר.

    להלן לו"ז המשחקים המלא ליום ה-3 (יש להפחית 4 שעות מכל שעה רשומה).


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Jarkko NIEMINEN
    משנית: Yen-Hsun LU


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם!
     
    נערך לאחרונה ב: ‏27/9/11
  11. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    19,961
    לייקים שהתקבלו:
    2,634
    Danai UDOMCHOKE
    Gilles SIMON
     
  12. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    ראשית: Tobias KAMKE
    משנית: Karol BECK
     
  13. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    שלום וחג שמח לכולם..

    להלן סיכום היום ה-3 בסואסייד טניס בטורניר בנגקוק:

    להלן כל התוצאות ביום השלישי


    [​IMG]


    * הגענו ליום הרביעי בסואסייד בטורניר בנגקוק, ונשארנו רק עם משתתף אחד שנשארה לו הבחירה ביום הזה ואף יכול לנצח בטורניר כולו.
    * זהו shlomydavid (אני) שבחר בקאמקה שניצח ! כל הכבוד לי !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום הרביעי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר בנגקוק, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-4 (יום חמישי):

    D Young - G Garcia-Lopez
    S Giraldo - G Monfils
    A Murray - M Berrer
    S Bolelli - G Dimitrov
    T Kamke - G Soeda


    שעת תחילת המשחק הראשון: 8:00 בבוקר.

    להלן לו"ז המשחקים המלא ליום ה-4 (למעלה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: G Dimitrov
    משנית: G Monfils


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !

     
  14. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412

    ראשית: G Dimitrov
    משנית: G Monfils
     
  15. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    שלום וחג שמח לכולם..

    להלן סיכום היום ה-4 בסואסייד טניס בטורניר בנגקוק:

    להלן כל התוצאות ביום הרביעי


    [​IMG]


    * shlomydavid (אני) ממשיך הלאה אחרי שדמיטרוב שניצח ! כל הכבוד לי !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום החמישי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר בנגקוק, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-5 (יום שישי):

    Go SOEDA - Donald YOUNG
    Jarkko NIEMINEN - Gael MONFILS
    Andy MURRAY - Grigor DIMITROV
    Gilles SIMON - Matthias BACHINGER


    שעת תחילת המשחק הראשון: 8:00 בבוקר.

    להלן לו"ז המשחקים המלא ליום ה-5 (למעלה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Gilles SIMON
    משנית: Donald YOUNG


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !

     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!