סואיסייד טניס 3 - טורניר באיסטבורן - הסיכום

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏12/6/11.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423

    שלום לכולם.
    ברוכים הבאים לטורניר ה-22 בעונת 2011 במשחק הסואסייד טניס של פורום אייסוקר - טורניר הדשא באיסטבורן (בריטניה).



    [​IMG]


    להלן הנק' בטורניר:

    הדחה ביום הראשון - 1
    הדחה ביום השני - 5
    הדחה ביום השלישי - 20
    הדחה ביום הרביעי - 45
    הדחה ביום החמישי - 90
    הדחה ביום השישי (ללא בחירה) - 150
    הדחה ביום השישי (הפסד בגמר) - 175
    זכייה בטורניר - 250


    להלן המשחקים ביום ה-1 (יום שני):

    C Berlocq - A Dolgopolov
    S Devvarman - G Garcia-Lopez
    J Benneteau - R Sweeting
    R Stepanek - C Fleming
    G Dimitrov - D Evans
    P Andujar - I Kunitsyn
    M Kukushkin - Y Lu
    A Seppi - T Kamke


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    להלן לו"ז המשחקים ליום הראשון (למטה, יש להוסיף שעתיים לכל שעה רשומה)

    שעת תחילת המשחק הראשון: 12:30 בצהריים.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: R Stepanek
    משנית: G Dimitrov


    * המשתתף ממשיך ליום הבא במקרים הבאים:

    * סטפאנק מנצח.
    * במקרה שסטפאנק לא עולה למשחק, אז הבחירה בדמיטרוב נעשית רלוונטית ואם הוא מנצח המשתתף ממשיך הלאה.
    * במקרה שסטפאנק עולה לשלב הבא בגלל פרישה של יריבו לפני המשחק, אז רק אם דמיטרוב מנצח, המשתתף ממשיך הלאה.

    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן למשך כל הטורניר !


    להלן הגרלת הטורניר.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !

     
  2. guyholl

    guyholl Member

    הצטרף ב:
    ‏31/12/06
    הודעות:
    2,120
    לייקים שהתקבלו:
    0
  3. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,250
    לייקים שהתקבלו:
    2,737
  4. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    ראשית: R Stepanek
    משנית: G Dimitrov
     
  5. אבו

    אבו Member

    הצטרף ב:
    ‏13/8/06
    הודעות:
    10,824
    לייקים שהתקבלו:
    13
    ראשי A Dolgopolov
    משני דימיטרוב
     
  6. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,698
    לייקים שהתקבלו:
    2,158
    גרסיה לופס
    דולגופולוב
     
  7. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423
    ראשית: A Dolgopolov
    משנית: G Dimitrov
     
  8. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,940
    לייקים שהתקבלו:
    6,104
  9. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423
    שלום לכולם ומצטער על האיחור..

    להלן סיכום היום ה-1 בסואסייד טניס בטורניר איסטבורן:

    להלן רב התוצאות ביום הראשון


    [​IMG]


    הלינק


    * לצערי יש לנו 3 מודחים כבר ביום הראשון בסואסייד איסטבורן.
    אלו shlomydavid ואבו שבחרו בדולגופולוב,ו-sixtobastia שבחר בגארסיה לופז. מצטער בשבילכם.
    כל השאר ממשיכים הלאה! כל הכבוד לכם!

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השני, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקן המופיע ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר איסטבורן, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.
    * sixtobastia (אליאס) המסומן בצהוב צריך להמתין עד לסיום משחקו של גארסיה-לופז כדי לדעת אם הוא ממשיך הלאה.
    הוא יכול לבחור כבר כעת את בחירתו ליום השני, אבל היא תילקח בחשבון רק אם גארסיה-לופז ינצח.


    להלן המשחקים ביום ה-2 (יום שלישי):

    J-W Tsonga - D Istomin
    L Hewitt - O Rochus
    J Tipsarevic - J Ward
    A Slabinsky - K Anderson
    R Schuettler - S Stakhovsky
    D Young - D Cox
    I Marchenko - F Gil
    K Nishikori - E Kirillov


    שעת תחילת המשחק הראשון: 13:00.

    להלן לו"ז המשחקים המלא ליום ה-2 (למטה, יש להוסיף שעתיים לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: L Hewitt
    משנית: D Young


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ב: ‏14/6/11
  10. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,698
    לייקים שהתקבלו:
    2,158
    לא שאני באמת ישאר במשחק אחרי שגרסיה לופס ישלים את ההפסד מחר, אבל בכל זאת...

    אנדרסון
    היואיט
     
  11. guyholl

    guyholl Member

    הצטרף ב:
    ‏31/12/06
    הודעות:
    2,120
    לייקים שהתקבלו:
    0
    אנדרסון
    טיפסרביץ'
     
  12. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,250
    לייקים שהתקבלו:
    2,737
  13. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    אנדרסון
    היואיט
     
  14. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,940
    לייקים שהתקבלו:
    6,104
  15. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423
    שלום לכולם..

    להלן סיכום היום ה-2 בסואסייד טניס בטורניר איסטבורן:

    להלן רב התוצאות ביום השני


    [​IMG]


    הלינק


    *יום מושלם למשתתפים, אחרי שלירן, guyholl,de Middenweg ו-דקו ממשיכים הלאה! כל הכבוד לכם!

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השלישי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר איסטבורן, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-3 (יום רביעי):

    Igor KUNITSYN - Illya MARCHENKO
    Radek STEPANEK - Jo-Wilfried TSONGA
    Mikhail KUKUSHKIN - Janko TIPSAREVIC
    Grigor DIMITROV - Kevin ANDERSON
    Olivier ROCHUS - Carlos BERLOCQ
    Rainer SCHUETTLER - Kei NISHIKORI
    Andreas SEPPI - Donald YOUNG
    Somdev DEVVARMAN - Julien BENNETEAU


    שעת תחילת המשחק הראשון: 13:00.

    להלן לו"ז המשחקים המלא ליום ה-3 (למטה, יש להוסיף שעתיים לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Rainer SCHUETTLER
    משנית: Julien BENNETEAU


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ב: ‏15/6/11

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!