סואיסייד טניס - טורניר האולם בבנגקוק - הסיכום

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏27/9/10.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,761
    לייקים שהתקבלו:
    423

    שלום לכולם,
    ברוכים הבאים לטורניר ה-37 בעונת 2010 במשחק הסואסייד טניס של פורום אייסוקר
    - טורניר האולם בבנגקוק (תאילנד)


    [​IMG]


    להלן הנק' בטורניר:

    הדחה ביום הראשון - 1
    הדחה ביום השני - 5
    הדחה ביום השלישי - 15
    הדחה ביום הרביעי - 35
    הדחה ביום החמישי - 60
    הדחה ביום השישי - 95
    הדחה ביום השביעי - 150
    זכייה בטורניר - 250


    לוח המשחקים ליום הראשון (שני):

    Teymuraz GABASHVILI - Florent SERRA
    Thiemo DE BAKKER - Marc LOPEZ
    Daniel BRANDS - Illya MARCHENKO
    Viktor TROICKI - Marco CHIUDINELLI


    שעת תחילת המשחק הראשון (משוערת): 8:45 בבוקר (שעון ישראל)

    להלן לוח המשחקים המלא של ליום ה-1 (קובץ PDF, יש להפחית 5 שעות מכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.

    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.


    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Thiemo DE BAKKER
    משנית: Viktor TROICKI


    * רק אם תימאו דה באקר מנצח, המשתתף ממשיך ליום השני.
    במקרה שדה באקר לא עולה למשחק, אז הבחירה בטרויקי נעשית רלוונטית ואם הוא מנצח המשתתף ממשיך הלאה.
    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן למשך כל הטורניר !


    להלן הגרלת הטורניר המלאה

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    * אבקש מכל מי שמשתתף לרשום מעל הבחירה שלו ביום הראשון "משתתף".


    בהצלחה לכולם!!!
     
    נערך לאחרונה ב: ‏1/10/10
  2. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,263
    לייקים שהתקבלו:
    2,741
    Thiemo DE BAKKER
    Viktor TROICKI
     
  3. guyholl

    guyholl Member

    הצטרף ב:
    ‏31/12/06
    הודעות:
    2,120
    לייקים שהתקבלו:
    0
    דה בקר
    גאבאשוילי
     
  4. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    דה בקר
    גאבאשוילי
     
  5. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,761
    לייקים שהתקבלו:
    423
    משתתף.

    ראשית: Thiemo DE BAKKER
    משנית: Viktor TROICKI
     
  6. samoel

    samoel Member

    הצטרף ב:
    ‏11/3/07
    הודעות:
    2,517
    לייקים שהתקבלו:
    0
    Illya MARCHENKO
    Thiemo DE BAKKER
     
  7. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,698
    לייקים שהתקבלו:
    2,158
    משתתף

    מרצ'נקו
    דה באקר
     
  8. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,948
    לייקים שהתקבלו:
    6,104
    משתתף

    Illya MARCHENKO
    Thiemo DE BAKKER
     
  9. Bayern

    Bayern Straße nach sechs

    הצטרף ב:
    ‏2/7/08
    הודעות:
    909
    לייקים שהתקבלו:
    52
    Thiemo de Bakker
    Viktor Troicki
     
  10. Teddy Picker

    Teddy Picker Member

    הצטרף ב:
    ‏17/5/05
    הודעות:
    151
    לייקים שהתקבלו:
    0
    Thiemo de Bakker
    Viktor Troicki
     
  11. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,263
    לייקים שהתקבלו:
    2,741
    שלום לכולם.
    תודה לאליאס על הסיכום המוקדם. אני ארחיב אותו ואוסיף את טבלת הבחירות.


    להלן סיכום היום ה-1 בסואסייד טניס בטורניר בנגקוק:

    להלן כל התוצאות ביום הראשון


    [​IMG]


    * לצערי, יש לנו 3 מודחים כבר ביום הראשון בסואסייד טניס בטורניר בנגקוק, ואלו sixtobastia ,samoel ו-לירן שבחרו במרצ'נקו. מצטער בשבילכם [​IMG]
    שיהיה בהצלחה לכל אלה שנשארו !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השני, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקן המופיע ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר בנגקוק, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-2 (יום שלישי):

    Dudi SELA - Konstantin KRAVCHUK
    Rainer SCHUETTLER - Ricardo MELLO
    Jarkko NIEMINEN - Danai UDOMCHOKE
    Olivier ROCHUS - Juan Martin DEL POTRO
    Ryler DEHEART - Mikhail KUKUSHKIN
    Ruben BEMELMANS - Frederik NIELSEN
    Guillermo GARCIA-LOPEZ - Michael BERRER


    שעת תחילת המשחק הראשון: 7:00 בבוקר (שעון ישראל).


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (יש להפחית 5 שעות מכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Jarkko NIEMINEN
    משנית: Dudi SELA


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/9/10
  12. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    Mikhail KUKUSHKIN
    Dudi SELA
     
  13. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,263
    לייקים שהתקבלו:
    2,741
    Dudi SELA
    Rainer SCHUETTLER
     
  14. guyholl

    guyholl Member

    הצטרף ב:
    ‏31/12/06
    הודעות:
    2,120
    לייקים שהתקבלו:
    0
    שלומי פירסמת את הסיכום הלא נכון.

    סלע
    שוטלר
     
  15. Teddy Picker

    Teddy Picker Member

    הצטרף ב:
    ‏17/5/05
    הודעות:
    151
    לייקים שהתקבלו:
    0
    Guillermo GARCIA-LOPEZ
    Dudi SELA
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!