סואיסייד טניס - וושינגטון - הסיכום

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏2/8/10.

  1. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779

    שלום לכולם.
    ברוכים הבאים לטורניר ה-30 בעונת 2010 במשחק הסואסייד טניס של פורום אייסוקר
    - טורניר וושינגטון (משטחים קשים).


    [​IMG]


    להלן הנק' בטורניר:

    הדחה ביום הראשון - 1
    הדחה ביום השני - 10
    הדחה ביום השלישי - 25
    הדחה ביום הרביעי - 50
    הדחה ביום החמישי - 100
    הדחה ביום השישי - 180
    הדחה ביום השביעי - 300
    זכייה בטורניר - 500


    לוח המשחקים ליום הראשון (שני+שלישי בלילה)

    Igor KUNITSYN - Kei NISHIKORI
    Ryan SWEETING - James BLAKE
    Rajeev RAM - David NALBANDIAN
    Denis ISTOMIN - Leandro MAYER
    Viktor TROICKI - Kevin KIM
    Lukas LACKO - Thiemo DE BAKKER
    Karol BECK - Michael BERRER
    Ilya MARCHENKO - Rainer SCHUETTLER
    Dmitry TURSUNOV - Teymuraz GABASHVILI
    Benjamin BECKER - Grega ZEMLJA


    שעת תחילת המשחק הראשון: 23:00 שעון ישראל


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.

    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.


    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Benjamin BECKER
    משנית: Denis ISTOMIN


    * רק אם בנג'מין בקר מנצח, המשתתף ממשיך ליום השני.
    במקרה שבקר לא עולה למשחק, אז הבחירה באיסטומין נעשית רלוונטית ואם הוא מנצח המשתתף ממשיך הלאה.
    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן למשך כל הטורניר !


    להלן הגרלת המשחקים המלאה:


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/8/10
  2. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,702
    לייקים שהתקבלו:
    2,159
    משתתף

    Benjamin BECKER
    David NALBANDIAN
     
  3. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    משתתף!!!


    Teymuraz GABASHVILI
    Rainer SCHUETTLER
     
  4. AFCA

    AFCA Member

    הצטרף ב:
    ‏9/4/09
    הודעות:
    1,364
    לייקים שהתקבלו:
    172
    משתתף

    Teymuraz GABASHVILI
    Benjamin BECKER
     
  5. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    משתתף.

    ראשית: David NALBANDIAN
    משנית: James BLAKE
     
  6. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,996
    לייקים שהתקבלו:
    6,153
    David NALBANDIAN
    Rainer SCHUETTLER
     
  7. piston

    piston Member

    הצטרף ב:
    ‏3/5/08
    הודעות:
    1,965
    לייקים שהתקבלו:
    3
    משתתף

    ראשית: Benjamin BECKER
    משנית: Michael BERRER
     
  8. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    שלום לכולם.
    תודה לשי על הסיכום המוקדם. אני הרחבתי אותו והוספתי את טבלת הבחירות.


    להלן סיכום היום ה-1 בסואסייד טניס בטורניר וושינגטון

    להלן כל התוצאות ביום הראשון


    [​IMG]


    * לצערי, היום הראשון היה אכזרי למשתתפים אחרי ש-4 מהם הודחו. אלו המשתתפים שבחרו בבקר וגאבאשווילי. מצטער בשבילכם sad.gif
    לירן ו-shlomydavid ממשיכים הלאה ! שיהיה להם בהצלחה בהמשך !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השני, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקן המופיע ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר וושינגטון, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-2 (יום שלישי בלילה+רביעי לפנות בוקר):

    Mardy FISH - Victor TROICKI
    Fenando VERDASCO - Michael BERRER
    Grega ZEMLJA - Andy RODDICK
    Thiemo de BAKKER - John ISNER
    Denis ISTOMIN - Marin CILIC
    Ryan SWEETING - Michael LLODRA
    Gill SIMON - Igor KUNITSYN
    Julien BENNETEAU - Xavier MALISSE
    Richard GASQUET - Kristof VLIEGEN
    Yen-Hsun LU - Alejandro FALLA
    Brian DABUL - Marco CHIUNDELLI
    Arnaut CLEMENT - Janko TIPSAREVIC


    שעת תחילת המשחק הראשון: 23:00 (שעון ישראל).


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (קובץ PDF, יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Andy RODDICK
    משנית: Fernando VERDASCO


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/8/10
  9. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,996
    לייקים שהתקבלו:
    6,153
    Marco CHIUNDELLI
    Andy RODDICK
     
  10. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    שי, תודה רבה על פתיחת הדיון והסיכום של היום הראשון.

    הבחירה שלי:

    ראשית: Richard GASQUET
    משנית: Marin CILIC
     
  11. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    שלום לכולם.
    תודה לשי על הסיכום המוקדם. אני הרחבתי אותו והוספתי את טבלת הבחירות.

    להלן סיכום היום ה-2 בסואסייד טניס בטורניר וושינגטון

    להלן כל התוצאות ביום השני


    [​IMG]


    * הגענו ליום השלישי, ונשארנו למעשה עם משתתף אחד שנותרה לו הבחירה ביום הזה ואף יכול לנצח במשחק.
    זהו לירן שעשה בחירה מחושבת בקיודנלי והצליח ! כל הכבוד לך [​IMG]

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השלישי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר וושינגטון, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-3 (יום רביעי בלילה+חמישי לפנות בוקר):

    Sam QUERREY - Janko TIPSAREVIC
    Alejandro FALLA - LLeyton HEWITT
    Tomas BERDYCH - Dmitry TURSUNOV
    Horacio ZEBALLOS - Marcos BAGHDATIS
    Stanislas WAWRINKA - David NALBANDIAN
    Kristof VLIEGEN - Andrey GOLUBEV
    Ernests GULBIS - Ilya MARCHENKO
    Marco CHIUDINELLI - Radek STEPANEK


    שעת תחילת המשחק הראשון: 23:00 (שעון ישראל).


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (קובץ PDF, יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Ernests GULBIS
    משנית: LLeyton HEWITT


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/8/10
  12. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,996
    לייקים שהתקבלו:
    6,153
    תודה!

    Ernests GULBIS
    Stanislas WAWRINKA
     
  13. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    שלום לכולם..
    סיימנו כבר ביום רביעי את משחק הסואסייד בטורניר וושינגטון, אחרי שכל המשתתפים הודחו.


    [​IMG]


    * לירן נחשב למנצח של הטורניר מכיוון ששרד הכי הרבה, וזכה בנק' הרב ביותר מבין המשתתפים.

    * לירן מקבל 25 נק' על ההצלחה בטורניר ! כל הכבוד לכם ! [​IMG]


    יתר סיכום טורניר וושינגטון יובא בהמשך הערב בנושא הראשי של הסואסייד.

    תודה לכל המשתתפים ! נתראה בקרוב..

     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!