סואיסייד טניס - הקרמלין קאפ - הסיכום

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏19/10/10.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412

    שלום לכולם,
    ברוכים הבאים לטורניר ה-42 בעונת 2010 במשחק הסואסייד טניס של פורום אייסוקר
    - 'הקרמלין קאפ' במוסקבה (אולם).


    [​IMG]


    להלן הנק' בטורניר:

    הדחה ביום הראשון - 1
    הדחה ביום השני - 5
    הדחה ביום השלישי - 20
    הדחה ביום הרביעי - 45
    הדחה ביום החמישי - 90
    הדחה ביום השישי - 150
    זכייה בטורניר - 250


    לוח המשחקים ליום הראשון (יום שני):

    Alexandr DOLGOPOLOV - Ilya BELYAEV
    Andrey KUZNETSOV - Victor CRIVOI
    Jeremy CHARDY - Mikhail KUKUSHKIN
    Pablo CUEVAS - Daniel BRANDS
    Victor HANESCU - Radek STEPANEK
    Illya MARCHENKO - Denis ISTOMIN
    Igor KUNITSYN - Igor ANDREEV
    Andrey GOLUBEV - Maximo GONZALEZ


    שעת תחילת המשחק הראשון: 9:00 בבוקר (שעון ישראל)

    להלן לוח המשחקים המלא של ליום ה-1 (יש להפחית שעתיים מכל שעה רשומה).


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.

    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.


    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Daniel BRANDS
    משנית: Andrey GOLUBEV


    * רק אם דניאל בראנדס מנצח, המשתתף ממשיך ליום השני.
    במקרה שבראנדס לא עולה למשחק, אז הבחירה בגולובב נעשית רלוונטית ואם הוא מנצח המשתתף ממשיך הלאה.
    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן למשך כל הטורניר !


    * להלן הגרלת הטורניר המלאה

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם!!!

     
  2. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    19,949
    לייקים שהתקבלו:
    2,627
    Andrey GOLUBEV
    Alexandr DOLGOPOLOV
     
  3. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    ראשית: Alexandr DOLGOPOLOV
    משנית: Daniel BRANDS
     
  4. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,652
    לייקים שהתקבלו:
    5,862
    Andrey GOLUBEV
    Radek STEPANEK
     
  5. Bayern

    Bayern Straße nach sechs

    הצטרף ב:
    ‏2/7/08
    הודעות:
    909
    לייקים שהתקבלו:
    52
    Denis Istomin
    Andrey Golubev
     
  6. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    Andrey GOLUBEV
    Alexandr DOLGOPOLOV
     
  7. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,687
    לייקים שהתקבלו:
    2,150
    משתתף

    דןלגופולוב
    איסטומין
     
  8. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    שלום לכולם ומצטער על האיחור..

    להלן סיכום היום ה-1 בסואסייד טניס ב'קרמלין קאפ':

    להלן כל התוצאות ביום הראשון


    [​IMG]


    * היום הראשון בסואסייד טניס בטורניר ה'קרמלין קאפ' הוא מושלם עבור המשתתפים, אחרי שכולם ממשיכים ליום הבא ! כל הכבוד לכם !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השני, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקן המופיע ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך 'הקרמלין קאפ', אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-2 (יום רביעי):

    Horacio ZEBALLOS - Janko TIPSAREVIC
    Mikhail KUKUSHKIN - Radek STEPANEK
    Potito STARACE - Marcos BAGHDATIS
    Nikolay DAVYDENKO - Pablo CUEVAS


    שעת תחילת המשחק הראשון: 10:00 בבוקר (שעון ישראל).


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (יש להפחית שעתיים מכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Radek STEPANEK
    משנית: Nikolay DAVYDENKO


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ב: ‏20/10/10
  9. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,687
    לייקים שהתקבלו:
    2,150
    בגדאטיס
    סבאז'וס
     
  10. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    19,949
    לייקים שהתקבלו:
    2,627
    Nikolay DAVYDENKO
    Radek STEPANEK
     
  11. Bayern

    Bayern Straße nach sechs

    הצטרף ב:
    ‏2/7/08
    הודעות:
    909
    לייקים שהתקבלו:
    52
    Janko Tipsarevic
    Radek Stepanek
     
  12. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    בגדאטיס
    סבאז'וס
     
  13. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,652
    לייקים שהתקבלו:
    5,862
    Radek STEPANEK
    Marcos BAGHDATIS
     
  14. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    ראשית: Nikolay DAVYDENKO
    משנית: Janko TIPSAREVIC
     
  15. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    שלום לכולם ומצטער על האיחור..

    להלן סיכום היום ה-2 בסואסייד טניס ב'קרמלין קאפ':

    להלן כל התוצאות ביום השני


    [​IMG]


    * לצערי יש לנו 3 מודחים ביום הראשון בסואסייד טניס בטורניר ה'קרמלין קאפ', ואלו המשתתפים שבחרו בדוידנקו (2) ובטיפסרביץ'. מצטער בשבילכם [​IMG]
    כל הכבוד לכל השורדים ובהצלחה בהמשך !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השלישי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך 'הקרמלין קאפ', אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-3 (יום חמישי):

    Victor CRIVOI - Horacio ZEBALLOS
    Sergiy STAKHOVSKY - Alexandr DOLGOPOLOV
    Andrey GOLUBEV - Igor KUNITSYN
    Denis ISTOMIN - Paul-Henri MATHIEU
    Jo-Wilfried TSONGA - Viktor TROICKI


    שעת תחילת המשחק הראשון: 11:00 בבוקר (שעון ישראל).

    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (יש להפחית שעתיים מכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Radek STEPANEK
    משנית: Nikolay DAVYDENKO


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!