סואיסייד טניס - דן בוס - הסיכום

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏14/6/10.

  1. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779

    שלום לכולם.
    ברוכים הבאים לטורניר ה-22 בעונת 2010 במשחק הסואסייד טניס של פורום אייסוקר - טורניר הדשא בדן בוס (הולנד).



    [​IMG]


    להלן הנק' בטורניר:

    הדחה ביום הראשון - 1
    הדחה ביום השני - 5
    הדחה ביום השלישי - 20
    הדחה ביום הרביעי - 45
    הדחה ביום החמישי - 90
    הדחה ביום השישי - 150
    זכייה בטורניר - 250


    להלן משחקים ליום הראשון (יום שני):

    Arnaud CLEMENT - Simon STADLER
    Igor SIJSLING - Thiemo de BAKKER
    Xavier MALISSE - Philipp PETZSCHNER
    Dustin BROWN - Henri KONTINEN
    Rameez JUNAID - Daniel BRANDS


    שעת תחילת המשחק הראשון: 12:00 בצהריים (שעון ישראל)


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (קובץ PDF, יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.

    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.


    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Thiemo de Bakker
    משנית: Daniel Brands


    * רק אם דה באקר מנצח, המשתתף ממשיך ליום השני.
    במקרה שדה באקר לא עולה למשחק, אז הבחירה בבראנדס נעשית רלוונטית ואם הוא מנצח המשתתף ממשיך הלאה.
    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן למשך כל הטורניר !


    * להלן הגרלת הטורניר המלאה


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    * אבקש מכל מי שמשתתף לרשום מעל הבחירה שלו ביום הראשון "משתתף".


    בהצלחה לכולם!!!
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/10
  2. guyholl

    guyholl Member

    הצטרף ב:
    ‏31/12/06
    הודעות:
    2,120
    לייקים שהתקבלו:
    0
    משתתף

    בקר
    קלמנט
     
  3. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    משתתף

    Daniel BRANDS
    Thiemo DE BAKKER
     
    נערך לאחרונה ב: ‏14/6/10
  4. AFCA

    AFCA Member

    הצטרף ב:
    ‏9/4/09
    הודעות:
    1,364
    לייקים שהתקבלו:
    172
    משתתף

    Daniel BRANDS
    Thiemo DE BAKKER
     
  5. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,998
    לייקים שהתקבלו:
    6,153
    משתתף

    Arnaud CLEMENT
    Thiemo DE BAKKER
     
  6. Bayern

    Bayern Straße nach sechs

    הצטרף ב:
    ‏2/7/08
    הודעות:
    909
    לייקים שהתקבלו:
    52
    בחירה ראשית: Dustin Brown
    בחירה משנית: Daniel Brands
     
  7. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,702
    לייקים שהתקבלו:
    2,159
    משתתף!

    Daniel BRANDS
    Henri KONTINEN
     
  8. samoel

    samoel Member

    הצטרף ב:
    ‏11/3/07
    הודעות:
    2,517
    לייקים שהתקבלו:
    0
    משתתף,
    דה בקר
    קלמנט
     
  9. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    משתתף.

    ראשית: Thiemo de BAKKER
    משנית: Philipp PETZSCHNER
     
  10. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    שלום לכולם, ומצטער על האיחור..

    להלן סיכום היום ה-1 בסואסייד טניס בטורניר הדשא בדן בוש:

    להלן כל התוצאות ביום הראשון (למעלה)


    [​IMG]


    * לצערי, יש לנו 4 מודחים כבר ביום הראשון בסואסייד טניס בטורניר הדשא בדן בוש.
    אלו המשתתפים שבחרו בדה באקר ובראון שהפסידו. מצטער בשבילכם [​IMG]
    שיהיה בהצלחה לכל אלה שנשארו !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השני, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקן המופיע ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר דן בוש, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-2 (יום שלישי):

    Benjamin BECKER - Jarkko NIEMINEN
    Janko TIPSAREVIC - Jeremy CHARDY
    Kristof VLIEGEN - Sergiy STAKHOVSKY
    Xavier MALISSE - Daniel BRANDS
    Ivan LJUBICIC - Alejandro FALLA


    שעת תחילת המשחק הראשון: 12:00 בצהריים.


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (קובץ PDF, יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Ivan LJUBICIC
    משנית: Janko TIPSAREVIC


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
  11. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    Benjamin BECKER
    Ivan LJUBICIC
     
  12. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,702
    לייקים שהתקבלו:
    2,159
    Janko TIPSAREVIC
    Sergiy STAKHOVSKY
     
  13. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,998
    לייקים שהתקבלו:
    6,153
    Benjamin BECKER
    Sergiy STAKHOVSKY
     
  14. AFCA

    AFCA Member

    הצטרף ב:
    ‏9/4/09
    הודעות:
    1,364
    לייקים שהתקבלו:
    172
    לצערי נשארו לי רק 2 המשחקים האחרונים:
    ליובצ'יץ'
    MALISSE
     
  15. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    שלום לכולם, ומצטער על האיחור..

    להלן סיכום היום ה-2 בסואסייד טניס בטורניר הדשא בדן בוש:

    להלן כל התוצאות ביום השני (למעלה)


    [​IMG]


    * לצערי, יש לנו מודח אחד ביום השני בסואסייד טניס בטורניר הדשא בדן בוש, וזהו AFCA שבחר בליוביצ'יץ' שהפסיד. מצטער בשבילך [​IMG]
    שיהיה בהצלחה לכל אלה שנשארו !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השלישי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר דן בוש, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-3 (יום רביעי):

    Benjamin BECKER - Henri KONTINEN
    Simon GREUL - Tommy ROBREDO
    Viktor TROICKI - Santiago GIRALDO
    Janko TIPSAREVIC - Arnaud CLEMENT
    Igor SIJSLING - Sergiy STAKHOVSKY
    Peter LUCZAK - Marcos BAGHDATIS


    שעת תחילת המשחק הראשון: 12:00 בצהריים.


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (קובץ PDF, יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Marcos BAGHDATIS
    משנית: Janko TIPSAREVIC


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     
    נערך לאחרונה ב: ‏16/6/10

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!