סואיסייד טניס - אטלנטה - הסיכום

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏19/7/10.

  1. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    שלום לכולם,
    ברוכים הבאים לטורניר ה-27 בעונת 2010 במשחק הסואסייד טניס של פורום אייסוקר
    - טורניר אטלנטה (מגרשים קשים)


    [​IMG]


    להלן הנק' בטורניר:

    הדחה ביום הראשון - 1
    הדחה ביום השני - 5
    הדחה ביום השלישי - 15
    הדחה ביום הרביעי - 35
    הדחה ביום החמישי - 60
    הדחה ביום השישי - 95
    הדחה ביום השביעי - 150
    זכייה בטורניר - 250


    לוח משחקים למחר ליום הראשון (שני):

    Benjamin BECKER - Michael RUSSEL
    James WARD - Mardy FISH
    Rajeev RAM - Karol BECK
    Ilya Marchenko - Kristof VLIEGEN
    Teymuraz GABASHVILI - Rainer SCHUETTLER


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.

    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.


    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Karol BECK
    משנית: Ilya MARCHENKO


    * רק אם קרול בק מנצח, המשתתף ממשיך ליום השני.
    במקרה שבק לא עולה למשחק, אז הבחירה במרצ'נקו נעשית רלוונטית ואם הוא מנצח המשתתף ממשיך הלאה.
    להזכירכם: מותר לבחור רק פעם אחת בלבד באותו שחקן למשך כל הטורניר !


    להלן הגרלת הטורניר המלאה


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    * אבקש מכל מי שמשתתף לרשום מעל הבחירה שלו ביום הראשון "משתתף".



    בהצלחה לכולם!!!
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/7/10
  2. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
  3. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,996
    לייקים שהתקבלו:
    6,153
    משתתף

    Rainer SCHUETTLER
    Mardy FISH
     
  4. guyholl

    guyholl Member

    הצטרף ב:
    ‏31/12/06
    הודעות:
    2,120
    לייקים שהתקבלו:
    0
    משתתף

    שוטלר
    בקר
     
  5. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,702
    לייקים שהתקבלו:
    2,159
    משתתף

    Mardy FISH
    Benjamin BECKER
     
  6. AFCA

    AFCA Member

    הצטרף ב:
    ‏9/4/09
    הודעות:
    1,364
    לייקים שהתקבלו:
    172
    משתתף

    פיש
    בקר
     
  7. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    משתתף.

    ראשית: Mardy FISH
    משנית: Rainer SCHUETTLER
     
  8. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    שלומי, עדיין לא עדכנת או ביקשת ממני, אבל כולם ממשיכים.
    הנה המשחקים של היום:

    Robby GINEPRI - Nick LINDAHL
    Taylor DENT - James BLAKE
    Ryan SWEETING - Xavier MALISSE
    Donald YOUNG - Dudi SELA
    Janko TIPSAREVIC - Kevin ANDERSON
    Michal PRZYSIEZNY - Gilles MULLER
    Lukas LACKO - Igor KUNITSYN
     
    נערך לאחרונה ב: ‏21/7/10
  9. de Middenweg

    de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏5/7/08
    הודעות:
    20,423
    לייקים שהתקבלו:
    2,779
    James BLAKE
    Janko TIPSAREVIC
     
  10. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    שי, תודה.
    המשחקים מתחילים ב-23:00 שעון ישראל, ככה שאני מקווה שכולם יספיקו לבחור.

    הבחירה שלי:

    ראשית: Dudi SELA
    משנית: Janko TIPSAREVIC
     
  11. guyholl

    guyholl Member

    הצטרף ב:
    ‏31/12/06
    הודעות:
    2,120
    לייקים שהתקבלו:
    0
  12. לירן

    לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏5/8/02
    הודעות:
    35,996
    לייקים שהתקבלו:
    6,153
    Robby GINEPRI
    Janko TIPSAREVIC
     
  13. AFCA

    AFCA Member

    הצטרף ב:
    ‏9/4/09
    הודעות:
    1,364
    לייקים שהתקבלו:
    172
    Robby GINEPRI
    Dudi SELA
     
  14. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,702
    לייקים שהתקבלו:
    2,159
    Janko TIPSAREVIC
    Dudi SELA
     
  15. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,813
    לייקים שהתקבלו:
    446
    שלום לכולם, ומצטער על האיחור...

    להלן סיכום היום ה-2 בסואסייד טניס בטורניר אטלנטה:

    להלן כל התוצאות ביום השני (למטה)


    [​IMG]


    * לצערי, יש לנו 4 מודחים ביום השני בסואסייד טניס בטורניר אטלנטה, ואלו המשתתפים שבחרו בסלע, בלייק וטיפסרביץ' שהפסידו. מצטער בשבילכם [​IMG]
    שיהיה בהצלחה לכל אלה שנשארו !

    * המסומנים בירוק יכולים להמשיך ליום השלישי, אבל הם לא יכולים לבחור יותר בשחקנים המופיעים ליד שמם.
    * המסומנים באדום לא יכולים להמשיך לשחק במהלך טורניר אטלנטה, אבל יחזרו להשתתף בטורניר הבא במשחק.


    להלן המשחקים ביום ה-3 (יום רביעי בלילה+חמישי לפנות בוקר):

    Horacio ZEBALLOS - Taylor DENT
    Michael RUSSELL - Rainer SCHUETTLER
    Gilles MULLER - John ISNER
    Robby GINEPRI - Mardy FISH


    שעת תחילת המשחק הראשון: 23:00 (שעון ישראל) .


    * להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (קובץ PDF, יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)


    * אסור לבחור במשחק שהחל !
    * אם מישהו במקרה רוצה לשנות את בחירתו לפני שהמשחק התחיל, הוא יכול לעשות זאת בעזרת הודעה חדשה עם ציטוט של בחירתו הקודמת.

    אני חושב שזה יהיה הכי הוגן כלפי כולם.


    * כל אחד מהמשתתפים מתבקש לבחור שחקן מנצח כבחירה ראשית, ושחקן מנצח נוסף כבחירה משנית.

    בחירה לדוגמה:

    ראשית: Rainer SCHUETTLER
    משנית: John ISNER


    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    בהצלחה לכולם !
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!