סבסטייאן דייסלר פורש מכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏16/1/07.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

המאמן המחונן שלו בדובאי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין שהוא פורש, חבל יש לו כשרון אבל הוא לא ממש אותו בגלל הפציעות, אותו דבר לגבי רקובה.

בכל מקרה, אני מאחל לו בהצלחה מכל הלב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/1/07
  3. Brian the Lion Member

לירן, אני מאמין שבימים הקרובים נדע יותר לעומק למה באמת הוא פרש , יכול להיות שמעורב בזה גורם נסתר

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כן, פציעות ודיכאון.

5. Mehmet Member

עצוב וחבל.

אולי יחזור בו כמו בארטז?
    הלוואי...

6. Brian the Lion Member

סלע, לא יכול להיות שהוא החלים מהמחלה שלו, חזר ואז פתאום שוב פעם?
    אפשר לשקול שיש משהו שאנחנו לא יודעים, לך תדע איימו עליו או משהו

גם כשרביבו פרש בזמנו בכדורגל במפתיע אף אחד לא הבין הוא טען שזה מעייפות ומפציעות וכאלה, בעוד ששמעתי כל מיני דברים שהוא התחיל עם איזה בת של מאפיונר באיסטנבול ואיימו עליו , זאת סתם דוגמא אבל מה שדומה זה שבשתיהם זה היה מפתיע , ואצל דייסלר זה עוד יותר מפתיע כי הוא גם בגיל שהוא צריך להיות בשיא הקריירה שלו.

מה שגם עם רונאלדו לא פרש וסיסה לא פרש ולהם היה פציעות יותר רציניות משלו אז לא נראה לי שזה הסיבה, ומהדיכאון הוא כבר החלים פעם אחת, איך פרישה תעשה לו טוב?

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מה איימו עליו? מה זה ליגת העל?!

דייסלר עבר יותר מידי פציעות, ועכשיו במחנה אימון עם רופאים צמודים כנראה שהגיעו להחלטה שהוא בסכנה להמשיך. הבנאדם כבר סמרטוט גם פיזית וגם נפשית מכל זה. אין פרישה יותר ברורה מזאת. הבנאדם ניסה בכל כוחו להלחם בגוף ובנפש כדי לעשות קאמבק, ולא הצליח. אלו החיים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/07
  8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, רבעק..
    תן לנו לחלום על קונספירציה שבאיירן מעורבת בה וסיפור יובה יחזור על עצמו עם באיירן בליגה הגרמנית, למה אתה תמיד אנטי ?

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מתי אני אנטי? מה זה פורום מדע בידיוני?! ברמן איימו עליו כדי שיפרוש (הוא מסכן להם ת'אליפות) או אולי באיירן שבלי דוס סנטוס בלי חסן בעונה הבאה (כנראה גם בלי הארגריבס) עושה מחירת חיסול לכל הקשרים וביקשו מדייסלר גם להתחפף.
    הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא שהאירני רואה סיכוי למקום בהרכב והוא איים עליו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/07
  10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הקייזר משאיר לדייסלר ת'דלת פתוחה

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bundesliga/2007/01/17/bayern-sebastian-deisler/mfb-5696122-beckenbauer-franz-hoch,templateId=renderScaled,property=Bild,width=263.Xxx

"באיירן מינכן משאירה לדייסלר את הדלת פתוחה. זה תלוי רק בו אם הוא רוצה להכנס בה." אמר הקייזר פרץ בקאנבאוור.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דייק בדבריך, לדייסלר יש חוזה בבאיירן עד 2009, עד שנה זה באיירן תאפשר לפריקי לחזור מתי שהוא רוצה.
    חייבים בהזדמנות זה להסיר את הכבוע בפני באיירן מינכן, שמוכיחה את הצד האנושי שלה בסיפור.
    כל התמיכה שהיא נותנת לשחקנים שלה זה משהו נדיר ביותר ומקנה לקבוצה רק נ"ק זכות..

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיום תמוה לקריירה די תמוהה של שחקן מאוד מאוד כשרוני.
    אני זוכר שראיתי עם סבא שלי (אוהד בולי לשעבר) אותו בפעולה כשעוד היה בהרטה, שחקן חכם להפליא, בנוי לתלפיות עם באמת כל יתרון שאפשר לבקש מקשר בעמדה שלו - ראיית משחק, מסירה טובה, גוף חזק, בעיטה טובה, חבל שאז נכנסה הפציעה הקשה ואחרי זה ההתדרדרות הנפשית, קשה להאמין שאחרי ההיסטוריה שהוא סוחב עוד נראה אותו שוב על המגרשים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/07
  13. yossi_shl Member

חבל הוא חולה נפש שהכי הרבה אהבתי בעולם....ואני מכיר כמה כאלה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. shoam99 Member

קשה להאמין, שמישהו בגרמניה מתפלא על הפרישה של סבסטיאן דייסלר. אחרי כל כך הרבה דכאונות קליניים ופציעות, הגיע הזמן של הקשר הגרמני להודיע לעולם: זהו! נגמר.

חבל, דייסלר היה אחד מאותם כדורגלנים גרמנים שהיה להם משהו מעבר לכוח והתמדה. זה לא שבורובסקי, או באלאק פחות טובים. דייסלר היה יותר ברזילאי בסגנון המשחק שלו מאשר גרמני. טכניקה, מהירות ובעיטות חופשיות נהדרות, אפיינו אותו. את הפריצה הגדולה דייסלר עשה בהרטה ברלין לפני יותר 9 שנים. כבר בגיל צעיר, ידעו בגרמניה שגדל להם ילד פלא בסגנון אחר.

אבל, הסיפור של דייסלר נגמר רע. השנים שהוא שיחק בבאיירן מינכן, הקבוצה הגדולה בגרמניה, לא היו מוצלחים. למרות שהוא זכה באליפויות והיה שחקן מפתח בקבוצה הראשונה. דייסלר, היום בן 27, עבר בשנים האחרונות פציעות מרובות. את המונדיאל האחרון הוא ראה מהבית וגרם להרבה גרמנים להצטער על השחקן שצריך היה לפתוח בהרכב הראשון בנבחרת.

אחרי הפציעה הנוכחית, אחרי 5 חודשים, הודיע דייסלר: "זהו נמאס לי, הברך שלי לא עומדת בזה יותר". הפרישה הנוכחית כאמור, לא מפתיעה אף אחד בגרמניה, כבר שנים נראה כי ימיו של דייסלר בעולם הכדורגל ספורים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/1/07
  15. shoam99 Member