סאטירת ספורט

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏26/8/05.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתוך רשימת ה11 של ידיעות אחרונות:

*נימני, ברקוביץ ורוסו התאחדו ועכשיו הם מככבים בתור שלישית מה קשור.
    *לוני הרשיקוביץ מרוצה מתפקודו של המאמן ניר קלינגר. "הוא הוציא כל כך הרבה על שחקנים, ועכשיו אני לא צריך לשלם גרוש על פרמיות."
    *מתגבשת פשרה בין התומכים הגדלת הליגה ל14 ובין התומכים להשארת 12 קבוצות. 4 יעלו, 6 ירדו, מקומות 5-8 ישחקו עם מקומות 6-9 בלאומית על העליה למבחנים, והמנצחת תשחק נגד מחזיקת גביע הטוטו. איצ'ה מנחם "זה כל כך פשוט, איך לא חשבנו על זה קודם?"

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/8/05
  2. ראול Member

שוערי נבחרת ישראל יצאו למחנה אימונים מיוחד לקראת המשחקים בסוף השבוע. בגלל כישלון המחנה הקודם בו תורגלו הטבעות כדורסל, אחורה.... הפעם יתורגלו משחקי תופסת ובאולינג. כמו כן, ההתאחדות בישראל רוצה לבטל את חוק תוספת הזמן במשחקים בינלאומיים. בהצלחה.

ארתור, מקורי.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גדול! אני רק צריך למצוא תמונה של שלושתם ואני מוסיף את זה לחתימה.

4. נדב מיכאלי Member

הנה עוד כמה מידיעות אחרונות :
    מאמן אשדוד,יוסי מזרחי,רתח על שחקניו לאחר התיקו מול דומז'אלה : "תתביישו,נראיתם כמו הגלאקטיקוס" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    מאמן באשקימי המקדונית סיכם את המפגש הכפול מול מכבי פתח תקווה בגביע אופ"א : "פתח תקווה כבשה 11 שערים יותר מאיתנו ולכן היא ניצחה "
    סקר מינה צמח : 68 אחוז ממאזיני "שירים ושערים" מאזינים לתוכנית בגלל השירים (ענק)
    יהודה סעדו בראיון בלעדי לקראת הגמר הגדול מחר : "השלמתי את ההכנות,אני מקווה שלא נגיע לפנדלים"
    וברגע האחרון : זעם בשוק מחנה יהודה : "בא לנו הארקדי הזה,עם חליפת פסים,הסתובב בשוק,לקח לנו ירקות ,שתה מיץ -ולא שילם"

5. ראול Member

חלאס, תביאו דברים מקוריים.... את הלינק לYnet, one ו-sport5 לכולנו יש...

ארתור, ©

6. The koko Member

רצית מקורי-תסתכל על החתימה שלי,זה עבודת יד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://image.guardian.co.uk/sys-images/Football/Pix/gallery/2004/05/19/gallery11.Xxx
    מה אתם אומרים על זה? (לחסרי המושג מבינינו, זה רוד ואן ניסטלרוי).

8. The koko Member

עד הקמפיין הבא:בהתאחדות שוקלים לקנות לוח תוצאות מיוחד.

הקמפיין הנוכחי עדיין לא נגמר ובהתאחדות חושבים כבר על יורו 2006.לאור הקמפיין האחרון,שבו הוכיחה נבחרת ישראל יכולת מרשימה למדי כאשר הייתה בפיגור והצליחה לחזור ממנו לא פחות מ 6 פעמים,שוקלים בהתאחדות לקנות לוח תוצאות מיוחד,אשר יוסיף לנבחרת היריבה שער נוסף,כשלמעשה התוצאה היא תיקו.גורמים בהתאחדות ציינו לטובה את ההצעה של איצ'ה מנחם,יו"ר ההיתאחדות,וטענו שזהו המהלך החכם הראשון שלו כיו"ר ההתאחדות.בכיר בהתאחדות צוטט באמרו "אולי עכשיו,כאשר השחקנים יראו שהם בפיגור הם לא יפחדו לתקוף ואולי זה מה שיביא לנו את הניצחון ועלייה היסטורית ליורו".את תגובתם של השחקנים והצוות המקצועי לא ניתן היה להשיג.