סאגת נשיא המדינה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏25/7/06.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בקיצור,
    אף אחד כאן לא מאיים ולא מזהיר אף אחד.
    היחידי שעושה את זה זה אני והנה אני מזהיר אותכם - LIVERPOOL87 ו אורי אדום בנשמה.
    אתם יכולים על מה שבא לכם וכמה שאתם רוצים אבל אם אתם לא יכולים לדון כמו שני אנשים נורמליים, אל תעשו זאת.

2. LIVERPOOL87 Member

שי זאת תהיה ההודעה האחרונה שלי בנושא, ואני לא מדבר על המקרה הזה ספציפית.

אין כאן קטינים, כולנו אנשים בוגרים, וכל אחד שנכנס צריך לדעת שאם הוא מחזיק בדעות קיצוניות ועל אחת וכמה גם כותב אותן בגליי, הוא צפוי לקבל פידבקים שלא יימצאו חן בעיניו.
    לא ייתכן שכל אחד שיזרוק שם תואר מסוים על משתמש אחר צריך לקבל איום על תביעה.
    זה פורום ציבורי, אף אחד כאן לא בא לבית של מישהו וקילל אותו בפנים.
    אחרת כל פורום בארץ היה נסגר וכל אתר שניתן להגיב בו היה נסגר.

אני אישית אפסיק להגיב למשתמש הזה ולמענכם ולטובת השקט הנפשי שלכם כדאי לכם לנהוג בצורה דומה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/12/11
  3. לייזר Member

זה מרתק. מי כאן עושה לי חיים קשים בדיוק? קצב לא אנס אותי ולרבנים אין קום נגיעה לחיי - אני תושב ארצות הברית. כל מה שאני עושה כאן זה לכתוב את דעתי שכנראה עושה דווקא לך חיים קשים, כי ?מסע הסתה... דמוניזציה... האשמות פרנואידיות? נראה בדיוק כך:
    וזו הרי הודעה שלך - ואתה מפנה כאלה לעבר כל מי שכותב דעה שאינה נושאת חן בעיניך בכל דיון. במקום להתייחס לדברים שנכתבו על ידי מאן דהוא, אתה מתחיל להתלהם לגבי אופיו מבלי להתייחס לתוכן הודעותיו. כולם כאן אנטישמים משוגעים, מסתבר.

מה לי ולשפטל או לשמאל? מה השניים הללו מעניינים אותי ומה הקשר לדיון הזה? הדמגוגיה כאן כולה שלך והניסיון שלך לדחוף אותה לעברי פשוט עצוב, אבל לא עצוב פחות הוא הניסיון שלך להכשיר את הקללות שלך כ?ביקורת?: מי שחושב ש?אנטישמי משוגע? זו ביקורת לגיטימית הוא אידיוט.

קירבתי קצת בין שתי השורות הללו מההודעה שלך כדי להראות לך מהי סתירה לוגית אמיתית (ולא כהאשמת כזב): מחד גיסא, אתה טוען שקצב מצורע פומבית ומאידך גיסא גורס שיש חלקים גדולים בחברה הישראלית שתומכים בו.

לטיעון הנגד שאתה מציג אין שום משמעות: אין תמיכה קוהרנטית בקצב מצד דמויות משמעותיות בקרב קהילה או ממסד כלשהו שאפשר להקביל לדתי. שפטל הוא אדם אקראי, שכפי שאתה טרחת לציין מגן לא רק על אנסים אלא גם על נאצים, ובטח שאין לו שום יומרות מוסריות קהילתיות.

4. LIVERPOOL87 Member

לייזר, לטובתך אני מציע לך להפסיק כאן, תקרא בבקשה את מה שרשמתי למעלה.
    חוץ מעוגמת נפש ואיום על סחיטה לא ייצא לך דבר מוויכוח איתו.

5. לייזר Member

הדבר האחרון שמפחיד אותי הוא איומי סרק לגבי תביעות שווא מפי מישהו שקורא לכל מי שהוא לא מסכים איתו משוגע אנטישמי*. זה לא גורם לי לעוגמת נפש ומכל ההודעות בדיון הזה המדאיגה ביותר בעיני היא זו של שי, שמתייחסת אליך ואל אורי כאילו התנהגותכם זהה.

* - אני כבר רואה איך עיתונאי שזוכה לקבל תביעה כזו על ביקורת של מדיניות הממשלה בורח לחו?ל, מבקש מקלט מדיני באירופה\צפון אמריקה וגורם לישראל להראות כמו רודנות אפריקאית מהזן הנחות ביותר.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אנחנו, המנהלים, נוטים כמה שפחות להתערב בנושאים שעולים כאן, ולתת לכל משתמש לכתוב את הדיעה שבה הוא מאמין. אבל. ויש כאן אבל גדול. יש קו אדום שהפורום מאז שהוקם דוגל בו, ולא מרשה לעבור אותו.
    אתה יכול להזהיר, להצהיר וכל דבר שאתה רוצה, אבל כמו שכבר אמרתי בעבר- ברגע שתהיה פגיעה אישית כלפי משתמש בפורום, שהיא מעבר לעקיצות הגיוניות בין משתמשים, שהיא בהחלט לגיטימית, ולדעתי האישית גם מוסיפה לפעמים להודעות, התגובה תמחק אם או בלי אישורך.
    מי מחליט מה בגדר הטעם הטוב ומה לא? אני ויתר המנהלים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/11
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אורי,

אני מבקש ממך להירגע. אני מחקתי את ההודעות האחרונות, חלאס.

8. סטפן שאלוי Member

האנס והשקרן הסידרתי מסרב ללבוש מדי כלא בצבע כתום, ולכן לא מאפשרים לו לפגוש את בני משפחתו.

אני שמח שהוא סובל, אבל לא מספיק: זו אפלייה לטובה שנתנו ל"דתי" הזה לרצות את עונשו בתנאי קייטנה, ומן הראוי היה לכלוא אותו באגף לעברייני מין יחד עם בני סלע, מצידי באותה מיטה.

9. פול סקולס Member

מישהו יודע האם הוא ממשיך לקבל את הפנסיה הנשיאותית (50,000 בחודש מהכיס שלי ושלכם)?

10. סטפן שאלוי Member

כן, לצערנו.

כל זכויותיו נשללו ממנו עקב הטלת-קלון, למעט הפנסיה שלו.

האנס הסדרתי צריך לפצות את הנאנסות, ואני עוקב אחר הנושא הזה.

פרט לכך מתכוונת נאנסת אחת לתבוע אותו לנזיקין בתביעה אזרחית, וומוטרדת אחרת ( א' מבית הנשיא ), שוקלת מהלך דומה.

כמובן שאני מאחל לנאנסות/מוטרדות בהצלחה, ואני מקווה שהן ירוששו אותו לחלוטין, ושאחרי שישתחרר בעוד ז' שנים הוא יהיה הומלס.

11. פול סקולס Member

דווקא בניתי על זה שהוא יתאבד. אם הוא כזה דתי, צריך יהיה לקבור אותו "מחוץ לגדר" לפי ההלכה או מה שזה לא יהיה.