סאגת אסולין - חלק ב' ( הטימטום במיטבו )

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏1/5/05.

1. city Member

כן אבל כתבת קריירה מופלאת בבית"ר. אולי התכוונת לקריירה מופלאת בכללי (בכלל אומרים קריירה מופלאה נראה לי) .

2. הרצליה Member

לאסולין עד עכשיו הייתה עונה אחת גדולה 01\02
    35 שערים בכל המסגרות.
    מלכות השערים והחמצת עלייה ברגע האחרון
    בעונה שעברה הופעה ענקית בגמר הגביע שרק בגללה הוא לא בהרצליה היום ואני מבטיח לכם את זה :aaaprot:

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעות. כוכב העל אסולין יעלה מליון וחצי שקל, סליחה, מליון וחצי שקל רק עבור 50% מהכרטיס שלו. נכון שהדביל בסיפור הזה הוא כמו תמיד מאיר, אבל אני באמת לא מבין את שיימן, אם על שחקן מוגבל כזה היו מציעיםפ לי מליון וחצי שקלים על מחצית כרטיס השחקן שלו, אני הייתי זה שמחפש את פניג'ל בכל הארץ. הוא לא שווה רבע מהסכום הזה לא מבחינת פוטנציאל ולא מבחינת היכולת שהוא מראה, המחיר הזה הוא שערוריה (בטח ככשחקני בית"ר, כרגיל, לא מקבלים משכורות), אני עדיין בדיעה שחבל מאד שהבאנו אותו במקום ארבייטמן, שחקן הרבה יותר טוב ממנו.

4. adir123 Member

למה בית''ר צריכה לשלם על שחקן כזה כ''כ הרבה כסף?!!?!?!?!
    שיביאו מישהו אחר.
    חוץ מזה שיש את עמית בן שושן שהוא כישרון ענקי.

5. Melixon 15 Member

כל הסיפור הזה מטומטם... מזה צריך להיות?
    מה ראשי בית"ר לאמ יודעים לקבוע פגישה עם שיימן ויצאו לחפש אותו ברחובות הרצליה אני לא מאמין כמה טימטום!
    אני לא יודע מי אשם וזה גם לא מעניין אבל הם עושים מעצמם טיפשים..
    שאסולין ישאר!

6. הרצליה Member

7. אלי מתחן Member

לאדומים יש כאלה סכומים?

8. הרצליה Member

הוא תמיד יכול לחזור להרצליה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

ואולי גם לשחק באופ"א

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיימן הזה חתיכת תחמן, לא מספיק שפניג'ל הליצן משלם לו מליון שקל על מחצית הכרטיס של אסולין (אני חוזר!!!! מליון שקל על חצי מהכרטיס של ליאור אסולין!!! ליאור פאקינג אסולין!!), הוא דורש עוד 150 אלף מאיזה ספונסר של בית"ר השקרן המלוכלך, עוד מעט הוא ידרוש עוד איזה 50 אלף כדמי השבחה או משהו, ואז עוד 200 אלף כי בית"ר לא שילמו לו בזמן וכו'...

אני אפתח פה עוד דיון - לדעתי זאת עוד אחת מהסיבות שהליגה הזאת נראית ככה, בכל מדינה נורמלית בנאדם שקרן כמו שיימן שידרוש עוד ועוד כסף בלי שום סיבה יזרק לכלא, למה רק בישראל כשמסכימים על העברה היו"ר של הקבוצה שמוכרת את השחקן מתעורר בבוקר ודורש עוד כסף? למה יעקב שחר לוקח לפניג'ל את רוסו בשלוש וחצי שקל ואומר לו שאולי בעתיד יש מצב, שיש אפשרות שיכול להיות שייתכן שיום אחד הוא יחשוב על לתת לו איזה שחקן (כמה שחקנים של חיפה עברו לבית"ר מאז, שהתעניינה בקטן, ברדה, רפי כהן ועוד?), למה אלי דריקס מתנהג כמו חברו מהרצליה, דורש סכומים אדירים עבור שחקן מסכן, אחרי שמסכמים את העיסקה הוא דורש עוד כסף, אח"כ הוא מבטל את העיסקה ואז בכלל רץ לעיתונים ומספר שעבדו אליו והצד השני בכלל חוצפן ומניאק, למה אף שחקן לא יוצא ממכבי פ"ת בפחות ממליון שקל, למה כל יו"ר בליגה הזאת עושה את המוות לכל שחקן שיוצא לחו"ל?? למה הניהול כל כך דפוק בארץ בקטע של העברות שחקנים ועיסקאות?

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/05
  10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיימן תאמרו עליו מה שאתם רוצים, הבן אדם עושה על אסולין איזה מיליון שקל לפחות, וזה כבר הישג בפני עצמו.

11. נדב מיכאלי Member

כל אנשי העסקים הכי גדולים בתחום הזה גם עושים קצת דברים לא כשרים .אין מה לעשות ככה זה.
    אבל אני מעדיף בעלים כמו שיימן שיודע להתמקח ,יודע להשיג סכומים טובים עבור שחקנים שלו מאשר את פניג'ל שלא יודע כלום מהחיים שלו .
    מחתים את עזו על 200 אלף דולר,את עטיה וטלקר על סכומים דומים,קורנפיין 2 מיליון שקל .אני מעדיף אחד כמו שיימן,רציני,מקצוען מאחד כמו פניג'ל חובבן.

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקצוען? רציני? אמרתי כבר, הוא תחמן ושקרן, זה מזכיר לי את כל ההילולים ליעקב שחר, איזה יו"ר נפלא הוא וכו', מדובר בבנאדם שמשתמש בטריקים מלוכלכים בשביל הקבוצה שלו ויודע להשתמש בכסף שלו כמו שצריך, ההבדל בינו לבין שיימן או לוזון זה שלו יש יותר כסף וקבוצה הרבה יותר גדולה.

ברור שכל בנאדם יעדיף את שיימן על פניג'ל, רמת החובבנות של הבנאדם הזה לא נתפסת, אבל זה שפניג'ל אדיוט לא הופך את מעשיו של שיימן (ואני חוזר שבמדינה מתוקנת הוא היה מוגדר כפושע ואולי גם אסיר אם הוא היה מפר הסכמים ככה) לבסדר, הוא לא מקצוען ולא נעליים, הוא פשוט דורש עוד ועוד כסף שבכלל לא מגיע לו מפניג'ל והמפגר משלם, איפה המקצוענות? אני רואה פה רק תחמנות.

מה שעצוב זה שהמגמה של יו"רים בארץ לדרוש סכומים אסטרונומים, לדרוש אח"כ עוד סכומים בנוסף שלא סוכמו מראש ולהפר הסכמים והבנות התפשטה כבר בכל הארץ, אף אחד כבר לא מנסה להוציא שחקן מלוזונלנד, מדובר במשימה בלתי אפשרית אלא אם כן אתה מוכן לשלם פי 6 מהשווי של השחקן, הפועל פ"ת גונבת לבית"ר מתחת לאף את ארבייטמן ודורשת עליו 300 אלף דולר, גם פניג'ל לא נקי פה ובמקרה של ארבייטמן הוא פשוט הפר חוזה ושיקר לאייזיקוביץ' והוא ממשיך לשקר בכל יום לשחקניו (אבל זה כבר נושא אחר), אלי זינו עושה את המוות לסנטאנדר עם בניון - עד שלא תהיה השגחה על ההעברות (כלומר, אם האנשים בבקרה התקציבית היו עושים את עבודתם אז אולי חלק מהמקרים היו נמנעים, אבל כאמור, הבקרה התקציבית שאחראית לקריסות של קבוצות כמו בית"ר והפועל חיפה לא עושה את עבודתה) והעניין הזה לא ייפתר תהיה בעיה גדולה מאד עם ייצוא שחקנים לאירופה והעברות שחקנים. קבוצות כבר מתחילות לחפש שחקנים בליגה ב', רק לא לשבת עם אבי לוזון, פלא שליגת העל יותר קרובה לליגה א' ברמה מאשר לאירופה?

13. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

זהו, תמה סאגת אסולין. בית"ר קנתה היום את החצי השני של כרטיס השחקן שלו.

14. הרצליה Member

באסה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך. נקווה שיחזור להרצליה, החור שממנו הוא בא.