נתון מעניין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Thierry Henry, ‏22/6/03.

1. Thierry Henry Member

[משהו] חדד, שחקן ספסל של הפועל ת"א, עלה לקבוצתו 700,000 ש"ח העונה רק מלשבת על הספסל! חח
    לפעמים אומרים בשידורים בטלויזיה בליגות באירופה - ספסל יקר מאוד, אז הספסל של הפועל ת"א יותר יקר משל ריאל מדריד!

2. ליהי Member

זה עוד אחת מההחלטות הבלתי מובנות של קשטן. אני לא מצדיקה גם את הספסול של קלמי סבן תשמע, היתה לו תקופה רעה אבל למי אין? סלים טועמה כבר יותר מחצי עונה בתקופה רעה ואני לא ראיתי את קשטן מספסל אותו יותר משני משחקים.
    אותו דבר קורה עם חדד. מדובר בשחקן כל כך מוכשר, מוכשר אפילו יותר מאחיו הקטן (ניר חדד-הפ' ר"ג), וגם כפיר אודי- שחקנים עם פוטנציאל גדול שקשטן פשוט בחר לדכא.
    סתכלו איך קלמי פרח לקראת מחזורי הסיום, כל משחק היה יותר טוב מקודמו. סתכלו את כפיר אודי בתחילת עונה- כל דקה 80 היו מכניסים אותו והוא היה מבקיע. קשטן יודע טוב מאוד איך להרוס שחקנים וחדד לא ישב רק העונה על הספסל,זה כבר כמה עונות ככה וממש חבל. אם אני הוא אני עוזבת קבוצה לאחת שיותר מעריכה אותי ותתן לי קצת דקות משחק.

3. סביולה Member

חדד, בני חדד...

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אס..איזה שחקן מטומטם החדד הזה..הוא חושב שהוא שחקן..
    במקום לנסות וללכת לקבוצות קטנות ולשחק הרבה הוא הולך לקבוצות גדולות ומשחק בקושי..
    חוץ מזה שפעם שהוא היה טוב בצפרירים הוא נצן ראיון שבו הוא אמר שהוא ברמה של רביבו וברקוביץ[חייב להיכנס דחוף לספר הוצא מהקשרו!!!!!]

5. ליהי Member

בני חדד מטומטם כי הוא לא קולט את זה
    אבל הפועל מטומטמים כי הם נותנים לו את הליגיטימציה להישאר. שתהיו בעניינים- חדד לא פתח אפילו בגביע הטוטו!!! באף מפעל הוא לא פתח חוץ מגביע המדינה לקראת המחזורים האחרונים כשעפנו ואם נחבר את כל הדקות משחק שלו העונה לא נגיע לחצי שעה ואני ממש ממש רצינית
    אז תעשו לי טובה,זה לא אשמתו כמו שזה אשמת הפועל. מה אכפת לשחקן לקחת 700,000 בעונה ולא לשחק?

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אתם בטוחים שהוא מרוויח באמת כל כך הרבה?

7. Thierry Henry Member

לא. הנטו הוא בסביבות ה-600,000-650,000, כל השאר רק הוצאות על השחקן.

8. Shishlik Member

חח הוא מקבל כ"כ הרבה ולאפק לא נוטתנים 80 אלף דולר לעונה! (בערך 340 אלף שקל) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

9. ליהי Member

אני בספק אם באמת בני חדד מקבל כל כך הרבה כסף אבל בכל מקרה זה ממש חוצפה והפקרות מה שהולך פה. זה כסף שאנחנו צריכים אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להשאיר שחקני מפתח כמו לוז אבל משאירים את חדד על הספסל זה פשוט מרתיח אותי.