נרגילות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Pele, ‏2/4/08.

1. Pele Member

אין פה קטע של להתלהב או להגיד "אני מעשן אני גבר".

אני לא ילד ואני מעשן כי זה נחמד.
    כפי שאמרו, אנחנו עושים הרבה דברים לא הכי בריאים שעושים לנו "טוב"..

אתה יושב עם חברים, מנשנשים משהו, מעשנים נרגילה. אחלה של דבר

(גם בזמן צפייה בכדורגל זה הולך טוב)

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/08
  2. אבו Member

אין לי עדיפות לטעם ספציפי.
    בריא או לא- לא ממש מעניין ודי על הזין,פעם בשבועיים לא יקרה כלום. זה אחד הדברים הכיפיים עם חברים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/4/08
  3. Luca_Toni Member

בלי הרבה בלבולים על טעמים..
    טבק תפוח , גחל סטאר או פגאסוס - גחל וחצי בכל ראש , בשביל הרבה עשן , מי שלא רגיל שלא ישים גחל וחצי הוא יחנק
    וזהו , הישיבות המושלמות של כל ערב בזולה , שביחד עם סוני [פרו] כל מילה מיותרת

4. אבו Member

:aaa021:

5. Luca_Toni Member

שכחתי לציין , הכישרון הגדול באמת הוא לשחק ובאותו זמן לעשן , להיות עם צינור ביד..זה נראה פשוט אבל זה לא , מוזמנים לנסות..

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל מקום. באוטו בדרך למסיבה, בבית של חבר בערב כשכולם חוזרים מיום עבודה (או במקרה שלי, בטלה) והישיבות הכי איכותיות - שישי/שבת בצהריים בים. כמה כיסאות, שמשיה, שולחן, אלכוהול, מנצ'ס לנישנוש ונרגילה. טעמים? בקיץ הכי מרענן לעשן מנטה/נענע. גם האפרסק/מישמיש נחמד...

7. samoel Member

מעשן בדיוק מהסיבות שנקבו פה, ומזלי העובדה שאני שומר אי הדלקת אש בשבת ועוד מכה דברים קטנים מונעת ממני לעשן בתדירות גבוהה יותר.
    אבל בחופשים ול"ג בעומר שזה כביכול השיא , אז שיהיה תפוח כרגיל, וואלה שמעתי פה כמה עצות מעניינות(לשים נענע) אולי נקח את זה לביצוע.

8. Pele Member

או נענע בכד

או לערבב בראש שני טעמים לימון ומנטה (שזה נענע)..
    זה אחד החזקים.

9. W.Rooney Member

אני יכול ללמד אותך לעשות את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

השילוב של פרו ונרגילה קטלני.

10. George Best Member

לא יודע, אף פעם לא אהבתי נרגילה,
    הדבר היחיד שקשור לעישון אצלי זה אולי סיגריה אחת בשבוע ככה עם הבירה,
    ואם יש אווירה ממש טובה אז אולי 2/3.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שהם נהנים מהאלמנט של הארומה וכל זה, העניין הוא שאני מתלכתחילה לא התלהבתי כי יש לזה טעם מלאכותי כזה (ואל תגידו לי "יש טבק איכותי", כי חברים שלי היו נוהגים לקנות טבק איכותי יחסית שיוצר בטירה והיו קונים מהיצרן), גם האקט עצמו כנראה עושה להם את זהואני יכול להבין את העניין.
    בואו נאמר תכל'ס - אם זה חוקי אין שום סיבה שסמים קלים לא יהיו חוקיים, אבל זה כבר דיון אחר.

12. xavi6 Member

זה מתחיל בתור קטע כזה מטומטם וילדותי של פוזאיסטים מעצבנים. ועוד יש את החצופים האלה שבאים למגרש ומזהירים אותך שהכדור לא יפגע בנרגילה, אני בכוונה משחק ליד הנרגילה. אם הם מיתעצבנים אני פשוט פוגע בנרגילה "בטעות" רק בשביל לעצבן אותם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אחרי זה כשמיתבגרים לא משנה מה הגיל, זה פשוט נהפך לבילוי רגיל עם החבר'ה.
    אני אישית לא סובל.

בגיל 12 עשיתי ניסוי של ילד משועמם. לקחתי נרגילה, לקחתי שכטה ואת העשן הוצאתי על ניייר-הנייר נשאר לבן. לקחתי מסיגריה שכטה, הוצאתי על הנייר הלבן את העשן-הנייר הפך לצהוב. אולי זה לא אותו דבר כמו שאומרים לנו...http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/08
  13. 亚历山大帕托 Member

האקט עצמו הוא די מגעיל, ולמצוץ על צינור רטוב מרוק ביחד עם 5 אנשים רנדומליים הפסיק לעשות לי את זה כבר מזמן.

אם מריחואנה היתה חוקית, כולם היו מגדלים בעצמם, ואז איך הממשלה אמורה להרוויח כסף? אין להם סיבה לעשות את זה. אבל למי אכפת? do it anyway.

14. W.Rooney Member

אריאל ? סיגריות ?

לא הייתי מדמיין בחיים ..

15. Pele Member

זה חוקי כי מתייחסים בחוקי/לא חוקי לחומר עצמו.

זאת אומרת שהחומר בנרגילה הוא מסוכן, אבל לא ברמה היסטרית. הרבה פחות חומרים כימיים והרבה פחות ניקוטין, ובנוסף גם זה מתפרס על כמה אנשים ראש אחד.

אומרים שנרגילה יותר רעה מסיגריה לא בגלל החומר עצמו אלא בגלל מה שקורה מסביב - כד שלא תמיד מחליפים בו מים, צינור שאוגר בתוכו כמויות גדולות של פיח, שימוש באותה פיה עם כמה אנשים (העברה מחלות וכד') ובקיצור רוב העניין פה זה חוסר הנקיון והסטריליות.