נקבעו המשחקים לשמינית גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏12/9/05.

1. zizou Member

כמה מילים על המשחק של ריאל:

1. פאבלו גרסיה אפס, אין לו מקום בהרכב של ריאל, חסר כל טכניקה, עושה שטויות שלא מתאימות לרמה של צ'מפיונז ליג, למה לפתוח איתו ולא עם גוטי (מהפח אל הפחת).

2. רואים את ההבדל בין רונאלדיניו לרוביניו באופן ברור. זה לא אותו דבר, לפחות לא כרגע.

3. 3-0 עם שני גולים לא קשורים למציאות, שכל קבוצה יכולה לספוג, דווקא במשחק הגנה לא רע של ריאל, ראמוס בהופעה טובה וגם הלגרה. לא יותר מדי טעויות מאחורה חוץ מהגול השלישי. ריאל הייתה שווה לפחות שני גולים, אם לא ארבע או חמש. זידאן נחוץ מאוד, בלעדיו אין קבוצה, וגם שמיין חסר.

בסה"כ כאוהד ריאל, אני מעודד. עוד כמה משחקים והכל יתחיל לדפוק כמו שעון, יש עתיד, כי טכניקה, רצון, מוטביציה, קהל ולב יש, סוף סוף יש לב.

2. Engel Del Madrid Member

אם ברסה תשחק כמו נגד מאיורקה אני לא צופה לניצחון מזהיר.
    מה לא עשינו בשביל להציל את ריאל, מה לא?
    חיזקנו את ההגנה, העפנו את פאבון ובראבו, בקהאם חזר למיקום המקורי, ראול שינה מיקום, רוביניו מלהטט בלי פשר למה שהולך במשחק, ועדיין, אין ישועה.
    למה זה קורה לעזאזל?!?
    אתם יודעים למה?
    אין רעב. השחקנים לא רעבים לניצחון, תראו את רוביניו וראמוס, איך הם נלחמו. מעניין למה, כי הם עדיין לא חוו ליגת אליפויות וואת ה"השיא" שלהם, הם עוד לא עברו.
    רונאלדו- השיא באינטר, זיזו- ביובה, פיגו-בברסה, מה קורה לנו לעזאזל?!?!
    למה זה לא נכנס!? למה גוטי בועט החוצה מול שער ריק? למה תמיד אנחנו מוסרים ימינה-שמאלה-ישר-אחורה במקום קדימה-קדימה-קדימה וגול? בשביל מה קסיאס צריך חומה?!? הרי הלגרה הפחדן הזה , קיבלנו 2 גולים בגלל השפנות שלו.
    כמה אני אוהב את ריאל, וכמה אני שונא אותה עכשיו..
    אני פשוט מיואש, מה כבר יש לעשות?!
    להעלות מהקנטרנה? [פאבון מחיה ובראבו עלו מהקנטרנה ונפלו] אך עם זאת גם גוטי ראול וקסיאס עלו, אז אולי יש תקווה..

קסיאס, מבכה את הצער

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה חרא. שיבוא אוהד כדורגל אחד (גם של בארסה) ויגיד לי שריאל היום לא שווה לפחות תיקו במשחק, בטח שלא 3-0!
    אבל שתי בעיטות סנוקר של ז'וניניו נכנסו איכשהו אחרי ריקושט קטנטן שהספיק, ועוד מהלך יפה של ליון ששיחקו טוב בערך ל-20 דקות של שליטה במשחק שהספיקו מעל ומעבר, ולמרבה המזל קאסיאס הציל פנדל שלא היה ולא נברא.
    ריאל הגיעה להמון מצבים יחסית לכך שליון התגוננה עם המון שחקנים במרכז ההגנה, אבל כשלה בלנצל אותם, ובשורה התחתונה לא תקפה מספיק מהאגפים, באפטיסטה וגם רוביניו לא שיחקו טוב, וראו כמה רונאלדו חסר בסיומת וזידאן בארגון. שניהם לא ישחקו במשחק הבא, אבל היריבה תהיה נוחה הרבה יותר.
    בסיכומו של דבר, ראינו היום שתי קבוצות שעתידות ללכת רחוק, אפילו ל-4 האחרונות, אבל אני מרגיש חרא עם תבוסה מאוד לא משקפת.

4. Spanish Weapon Member

אני יכול להבטיח לך שבארסה לא תאכל מחר 3 חתיכות מברמן.

5. Yeste Member

אני מאוכזב ,אבל לא נורא.
    בטיס הייתה הרבה הרבה יותר טובה בסך הכל הכללי מהספרדים של ליברפול ,אבל חוסר מזל מול ריינה+טעיות איומות של בלמי בטיס בפתיחת המשחק נתנו לליברפול ניצחון חוץ לא מוצדק.
    לבטיס יש קבוצה פנטאסטית שמסוגלת לעבור בסופו של דבר שלב בבית הזה .
    ומילה על הקהל המדהים של בטיס ,מי אמר שאין קהל בספרד ? 52 אלף מטורפים מעודדים בלי הפסקה גם אחרי 2-0 מדכא אחרי 14 דק' .
    יהיה בסדר.
    :aaa21:

6. Igi Member

מכה לכדורגל הספרדי היום...
    אבל איזה משחק מבייש של ליברפול!
    גועל נפש... זה לא כמו ישראל שאין לה כלים בהתקפה אז מגינים על השער, פשוט אין הסבר.

7. Spanish Weapon Member

אל תשכחו שה3-0 הזה מאוד משמעותי מבחינת הפרש השערים שלו כי לכו תדעו , אולי עוד יהיה מצב שריאל תילחם על ליון על המקום לליגת האלופות ואז אוהדי ריאל יבכו על המשחק הזה עוד הרבה זמן.

(וכן , יכול להיות ששתי קבוצות כאלו יילחמו בסוף על הכרטיס לעלייה , כבר ראינו שבכדורגל הכל אפשרי)

8. sela1 Member

בארסה אכלה מצ'לסי אפילו 4.. זה קורה... אל תמהר להשתחצן זה ילדותי ולא מתאים לפורום.

9. Engel Del Madrid Member

שתשחקן נגד ליון, נדבר.
    ליון הרבה יותר חזקה מאשר ברמן, תעשה לי טובה.
    אבל שלא תעז לומר שאני מתלונן כנגד הגרלה נוחה, כי אין דבר כזה..
    ואני עוד התערבתי עם חברים שריאל לוקחת את הCL.
    נו, אני מקווה שנבקיע להם שלושער גם בברנבאו , :aaarofl: .

קסיאס, מנסה לקרצף את הסמל של ריאל מהקיר

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, ובגלל שני אספקטים.
    הראשון הוא שרוביניו מסוגל ללהטט אבל בשורה התחתונה הוא לא נותן את הפס לגול, וזה כל מה שהוא צריך לעשות. כשהוא בא לעבור את השחקן השני או השלישי לוקחים לו, ומה זה משנה שהוא השכיב את הראשון.

השני הוא, כמו ששגיא כהן הבריק לשם שינוי, הוא ששחקני ריאל לא מנצלים את זה שרוביניו מושך אליו בערך 3 שחקני הגנה, ובכך מפנה, בחישוב פשוט, שני שחקנים תוקפים.

11. שגיא Guest

ליון פשוט קבוצה מדהימה. ז'וניניו פשוט לא נופל מאף כוכב ברזיאלי אחר שהגיע לאחרונה לספרד תמורת יותר מ20 מליון דולר. ליון, עם הוייה המושמץ, נתנה אולי את המשחק הכי טוב שלה בליגת האלופות, ולולא קאסיאס ורכות של שחקניה זה גם יכול להסתיים באחת התבוסות הקשות ביותר של ריאל מדריד השנה.

הנצחון הזה היה סוג של הצהרת כוונות, ליון מתכוונת ללכת הכי רחוק שאפשר, ואני לא אופתע אם בסופו של דבר היא באמת תשיג את זה

12. רפאל Member

מחר מצפה לנו יום משחקים לא פחות טוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    איזה שערים נפלאים קאקא כבש היום. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. Engel Del Madrid Member

ההגנה של ליון היתה פשוט פנסטסטית, כמו חיילים.
    ובצד השני יש שורה שנראית כמו הקוק של מלאני פרס ועוד 4 מלפניהם שחושבים שהם חלוצים.

14. Spanish Weapon Member

יופי , ושכחת שהיא גם כבשה בסיכום שני המשחקים 4 שערים.

מה גם שאילולא טעות חמורה של קולינה, לך תדע לאן בארסה הייתה יכולה להגיע בצ'מפיונס.

אה, ואתה האחרון שיכול להגיד לי ילדותי , בתור אחד שמנסה להלהיט פה אתה פורום עם דיעות שלך לגבי נבחרת ישראל והתגרויות שלך אז עשה טובה.

15. sela1 Member

רונלדיניו עשה חכם שהתבשל בליגה הצרפתית לפני שהגיע למועדון גדול באירופה. רוביניו בקטע הזה עשה טעות שאולי רק זמנית ואולי גם הרסנית... זמן יגיד.