נסיעה למשחקים באנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י skyday20, ‏20/3/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף החלטנו לקחת את הכרטיסים של יונייטד נגד סיטי...קטגוריה 1, קומה 1 לאורך המגרש, יוצא בערך מה ששילמתי על גמר האלופות במחיר נקוב של אופ"א...תאכלס? זה 2 קבוצות באותו סדר גודל, עם הכושר שהן נמצאות צפוי משחק מדהים וזה גם דרבי וגם משחק עונה. וואלה מעדיף לבוא עם ראש שקט ספציפית למשחק הזה...מה גם שעם איך שהקבוצות נראות אם זה ימשיך ככה, וואלה על הגג ימכרו ב-300 יורו כרטיס...

כך שעדיין אני מחפש כרטיסים לצ'לסי נגד גנק ולליברפול נגד נוריץ', לא חושב ששווה לי לשלם למשחקים האלה 150 או 170 יורו....מסכים פה עם מי שאמר שאני יכול להשיג ב-80 פאונד ואולי אפילו פחות.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שתוכל לקנות מספסרים כרטיסים (במקומות טובים) במחיר של 150-200 פאונד לפני המשחק של יוניטד סיטי. אבל אז כמובן תצטרך לנסוע בלי כרטיס ביד ולא כולם מוכנים לעשות את זה.
    בנוגע לאירוח בVIP כאחד שהיה בVIP בוייט הארט ליין אני חייב להגיד לך שמדובר בחוויה שונה. אומנם שילמתי 100 פאונד על הכרטיס אבל באמת שמדובר בחוויה אחרת ששווה לנסות לפחות פעם אחת בחיים. אצלי זה כלל גם אוכל ואלכוהול חופשי לפני המשחק מה שהפך את העניין גם למשתלם כלכלית. רק קח בחשבון שלפחות לגבי המשחק של צ'לסי אתה יכול למצוא כרטיסים במחיר זול הרבה יותר, אולי אפילו באתר הרשמי/בקופות בטח מספסרים לפני המשחק.
    במשחק של ליברפול לא הייתי אבל 175 פאונד זה הרבה ואפשר למצוא בהרבה פחות.

השאלה היא האם אתה מוכן לנסוע בלי כרטיס ביד (אני אישית באנגליה ב90% מהמשחקים נסעתי בלי כרטיס מראש) ומה אתה מחפש במשחק.
    אני אישית מעדיף את היציעים של השרופים בגלל החוויה, אבל אני גם אעדיף לשלם עוד קצת כסף ולא להתקע עם כרטיסים לקומה אחרונה. אם כבר נוסעים לאנגליה, ורובנו לא עושים זאת כל שבוע, אז למצות כמה שיותר.

3. Rudess Member

בחייאת משה, כמה אוכל ואלכוהול אתה מסוגל לתקוע בשביל שזה ישתלם כלכלית? אפילו אם אתה הישראלי הכי מצוי בעולם שבה בגישה של "עליי הם לא ירוויחו", זה לא באמת משתלם כלכלית לקנות את ה-VIP אלא אם פשוט יש לך כסף מיותר ולא ממש איכפת לך.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי לא הסברתי את עצמי נכון.
    מכיוון שהמשחק היה סולד אואט, המחיר הכי זול שמצאנו לכרטיס מספסרים (ליציע רגיל) היה 15-20 פאונד פחות מהמחיר של כרטיס הVIP.
    בכך שקנינו את הכרטיס ב100 פאונד (לא סגור על המחיר, עברו מאז כמה שנים, יתכן והוא אפילו היה זול יותר) אומנם שילמנו 20 פאונד יותר מהכרטיס הרגיל, אבל קיבלנו ארוחת צהריים (וקפה וקינוחים במחצית ולאחר המשחק), שתייה, אלכוהול וכמובן מסך טלויזיה צמוד ששידר את משחק האליפות של היוניטד. לדעתי לפחות, כל הנ"ל שווים את ההפרש של 15-20 פאונד בטח אם מדובר בחוויה שמתרחשת לעיתים רחוקות (למרות שרצה הגורל והייתי בוייט הארט ליין כבר שלוש פעמים). זאת הכוונה במשתלם כלכלית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/11
  5. Rudess Member

סבבה אז זה מקרה מאד ספציפי ומיוחד, בשביל עוד 15-20 פאונד זה באמת יכול להשתלם כלכלית. בד"כ אני חושב שההפרש בין כרטיס רגיל ל- HOSPITALITY זה משהו כמו 100 פאונד.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יתכן. אני תמיד מנסה לקנות קודם דרך אתר הקבוצה/הקופות ואם אין אפשרות אז מספסרים. מכיוון שקניתי את הכרטיס לVIP פחות משעה לפני המשחק אצל ספסרים אני מתאר לעצמי שהמחיר ירד.
    אחרי שבביקור הראשון באנגליה הבנתי את הבלופ של סוכנויות הנסיעות (לא רק בכרטיסים למשחק אלא גם במחיר המופקע על מלון, טיסות וכל מה שקשור לנסיעה) החלטתי שבפעמים הבאות באנגליה אני עושה הכל לבד. למצוא ולקבוע מלון וטיסות לבד, וגם בנוגע לכרטיסים או ישירות מהקבוצה או ישירות מהספסרים בלי אנשי תיווך באמצע.
    מאז שאני עושה הכל לבד הכל נראה אחרת. בטיול האחרון ב2009 הייתי באנגליה עשרה ימים, ראיתי 7 משחקים (כולל ליגות נמוכות) ועם מלון, טיסה, אוכל ויציאות (כולל הליכה לקולנוע ולהצגות, גם בהצגות אגב מומלץ לקנות מספסרים) הוצאתי 7000 שקל שזה לדעתי מחיר שאפשר להגיע אליו רק עם תכנון מראש (גם העובדה שאני כבר מכיר את לונדון כמובן עוזרת).

7. Rudess Member

אתה צודק בהחלט, ככה צריך לעשות!

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה התיכנון הכי טוב שאפשר לעשות אני עושה את זה כבר איזה 12 שנה לא משנה לאיזה טורניר/משחק אני טס...בשנות ה-90 באנגליה ושאר הארצות הייתי טס בלי כרטיסים, גם בשנים האחרונות היו פעמים שטסתי בלי כרטיסים אבל אם אפשר להיות עם כרטיס ביד, אין ספק שזה עדיף, ובמיוחד אם זה במחיר נורמלי.

הסתכלתי באתר של ליברפול וראיתי שהמשחק מול נוריץ' זה סולד אאוט, עכשיו השאלה אם זה סולד אאוט כי זה סולד אאוט או שזה סולד אאוט ופשוט לא הדפיסו כרטיסים להוצאה לקהל הרחב?
    ממה שראיתי יש פה כמה הוספיטליטי באיזור ה-200-250 פאונד...לא נראה לי שהמשחק הספציפי הזה שווה את זה, לכן למשחקים האלה אני מאמין שאו שאני ישיג במחיר קופה איכשהו או שאני יטוס...
    אבל למשחק כמו הדרבי של מנצ'סטר עדיף להגיע מוכן מראש...

כל היודעים על כרטיסים לצ'לסי נגד גנק/ליברפול נוריץ' לפרטי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אגב יש ביום שאני נוחת עוד משחק אבל מהצ'מפיונשיפ..
    מילוול נגד ברייטון ולזה ראיתי שמוכרים בין 24 ל-30 פאונד כרטיס. וואלה לעומת השאר זה נחשב זילזול וזה גם בלונדון. האם מישהו במקרה יודע איפה הכי כדאי לשבת עם אוהדי מילוול (מבחינת איזה יציע?)
    מבחינת איפה להיות, זה תלוי גם בסוג המשחק, אין ספק שלדוגמא בליברפול נוריץ' לא יפריע לי בכלל להיות בשרופים אבל כשזה משחק ברמה הכי גבוהה שיש מבחינת גם כל המסביב, אני מעדיף לשבת במקום טוב במגרש ולא בהכרח ביציע מסוים כזה או אחר.

http://www.onlineticketexpress.com/

מישהו מכיר את האתר הזה?

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/11
  9. Rudess Member

הייתי פעם אחת באצטדיון של מילוול, New Den. ישבתי ביציע המרכזי ממש באמצע המגרש, היו שם את חמומי המוח של מילוול, אבל בד"כ המשוגעים יושבים מאחורי השער. תקווה שברייטון לא ינצחו, אחרת לא בטוח שתצא חי מהמגרש :)

בזה אני אגלה לך טריק, הכי מומלץ לקנות בתיאטרון עצמו כמה ימים מראש לפני ההצגה שאתה רוצה, זה הכי זול. כל התיירים קונים במשרד של TKTS בלסטר סקוור אבל הם משלמים יותר על הכרטיס ממחיר העלות. הכי זול בתיאטרון עצמו.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רודס אתה אומר את זה כאילו אני אוהד ברייטון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

חוויה ב-DEN?

ב-17 בספטמבר נראה לי כוננות שיא במשטרת לונדון...

11. Rudess Member

בוא נגיד את זה ככה, אם אתה יושב עם אוהדי מילוול, תלמד כמה שירים שלהם מראש, כדי שלא יחשדו בך :)

אני לא יודע אם להגיד שזאת חוויה ב-DEN ספציפית, אבל בכל ליגה באנגליה זה תענוג לראות משחק, בטח שבליגה גבוהה כמו הצ'מפיונשיפ. ההגעה לאצטדיון שלהם קצת מעצבנת, או הליכה של 15 דקות מתחנת Surrey Quays או איזה תחנת רכבת South Bermondsey או South East Bermondsey (תבדוק באתר שלהם).

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל אני מניח שזה מגרש שונה מבחינת החוויה כמובן מהמפלצות הגדולות ששם אחוז גבוה זה תיירים...זה משהו יותר פמיליירי ואנגלי כזה לא?

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/11
  13. Rudess Member

כן ברור, בהחלט תלך ואתה גם אמור לתפוס משחק מצוין כי מילוול נראים טוב העונה וברייטון בכלל נראים מצוין מאז שעלו העונה לליגה.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

התאטרון שם כמובן עובד במחיר של מחיר יחסית למקום. לא זכור לי הבדל בין קנייה כמה ימים לפני ההצגה לקניה ביום ההצגה, ההבדל היחיד הוא שביום ההצגה הכרטיסים למקומות הזולים יותר הם בדרך כלל סולד אואט.
    בפעם הראשונה קניתי בתיאטרון ביום ההצגה ושילמתי מחיר יחסית יקר אבל עבור מקומות מצוינים.
    בפעם השנייה גם קניתי בתיאטרון אבל זה היה כמה ימים לפני והמחיר היה יחסית זול במקומות פחות טובים. בפעם השלישית קניתי בתיאטרון אבל זה היה ממש דקות לפני ההצגה (ההחלטה ללכת הייתה ספונטנית), שילמתי עבור המקומות הכי זולים שהיו, אני רק זוכר שהייתה שם בחורה יפה בדלפק והיינו לבד כי כולם כבר נכנסו אז כמובן יצאנו לנו לדבר קצת (בכל זאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) ואז היא הסתכלה במחשב ופשוט כתבה לי מאחורי הכרטיס מקומות אחרים שהיו שייכים לקטגוריה יקרה יותר ככה יצא ששילמתי על הקטגוריה הזולה ביותר וקיבלתי כסאות ממש טובים (זאת גם הייתה ההצגה הטובה ביותר שראיתי באנגליה (queen we will rock you).
    בפעם הרביעית הגענו גם סמוך למועד ההצגה וקנינו מספסרים חוקים בחוץ. כן יש דבר כזה, הם מוכרים כרטיס להצגה מטעם התיאטרון, וגם כן מחירים זולים יותר למקומות טובים יותר.

15. Rudess Member

פעם ראשונה שאני שומע שיש ספסרים מטעם התיאטרון. We Will Rock You זה ההצגה/מיוזיקל הכי טוב שראיתי בלונדון.