נסיעה למשחקים באנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י skyday20, ‏20/3/11.

1. StevieG Member

כמוך, למשל?

אתה ממהר לספר על כמה משחקים בהם היית באנגליה. אם היית באנגליה, והיית במשחקי כדורגל באנגליה, אתה אמור לדעת שהכל שם מסודר, ושתופעת החוליגנים די מתה. כן, הם שותים, אבל הם לא מתפרעים. הקהל האיטלקי והיווני הוא הרבה יותר מסוכן מהאנגלי.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תרשה לי לא לרדת לרמה של גנון שרה איתך בסדר? אני בקלות יכול להשבית אותך. בוא לא ניגרר לדיבור ילדוני מפגר.

וכשהייתי במשחקים באנגליה הייתי בן 7-8...לא בדיוק הבנתי הרבה מהחיים שלי בגיל הזה, יותר התלהבתי מהעובדה שהייתי שם עם אבא שלי. עבר מאז 15-16 שנה...ראייה של ילד בן 7-8 על כדורגל היא לבטח לא אותה ראייה שלו 15 שנה אחר כך. בגיל הזה אתה עוד חושב שסנטה קלאוס קיים ושהחסידה מביאה אותך.

שמע, אני יודע שהכל אמור להיות בסדר. להגיד לך שתמיד זה 100 אחוז? אין שום דבר 100 אחוז בחיים. אתה אף פעם לא יכול לדעת מי הבן אדם שעומד מולך ומה הולך איתו...מה ישלוף עליך פתאום וזה. לא יודע אחי...מה בסקוטלנד לפני שנה וקצת לא נהרג אוהד סלטיק? גם שם החוליגניזם לא בדיוק חי. אני אומר את זה כי אני מכיר את אוהדי מכבי, ישר איך שיגיעו לסטוק, ישתו כמו חולי נפש, ואם יהיה להם הזדמנות ירצו להתגרות באוהדים האנגלים, להראות שאוהדי מכבי זה "שוס".

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/11
  3. StevieG Member

אז רק שתדע - לא מכניסים אוהדים שיכורים למשחק. תן את זה כטיפ לחברייך במכבי.

המשטרה שם גם לא משחקת משחקים, היא ישר פועלת, תגיד להם גם את זה, כי אתה מכיר אותם כ"כ טוב. תעשה לי טובה, ילד, יותר מסוכן ללכת לכדורגל בארץ, מאשר ללכת לכדורגל באנגליה. מה שקרה למכבי ביוון, לא יקרה לה בחיים בבריטניה סטאדיום.

עשרות קבוצות הגיעו לאנגליה, כולל ישראליות, כדי לשחק נגד קבוצות אנגליות, ואני לא חושב שמישהו מהם סבל מהתקפה פיזית משנות ה90. הסיפור היחידי היה בין גלאטסראיי ללידס, שזה היה עם הרבה דם רע ביניהן.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתר של סטוק לא כתוב דבר לגבי הגעה רגלית מתחנת הרכבת לאיצטדיון, רק על אוטובוס. כנראה שזה לא קרוב.

5. Rudess Member

מסכים עם אביב, תופעת החוליגניזם די מתה. השוטרים עושים עבודה מצוינת לפני ואחרי המשחקים, הסדר הוא מופתי. אני אומר את זה כאחד שהיה בלמעלה מ-60 משחקים של ארסנל בהייבורי ואמירייטס וגם בעוד מספיק משחקים באצטדיונים אחרים.

6. ArsenalFan Member

לא לדוד שלי יש מנויים לצ'לסי, אלא לקרוב משפחה אחר... כיוון שלא לכל המשחקים הוא יכול להגיע, הוא פשוט מוכר את הכרטיס שלו (במחיר נקוב, הוא לא מחפש רווחים) לאותו משחק ואתה נכנס עם הכרטיס האלקטרוני. מנויים רבים עושים את זה בקבוצות שונות - יש כאלה שעושים את זה דרך Ticket Exchange שהמועדונים עושים, למשל דרך אתרים כמו ויאגוגו, ויש אנשים שעושים את זה עצמאית (חלקם פשוט מספסרים).

7. Sturridge Member

אז במידה ואני ארצה לקנות מהקרוב משפחה שלך את המנוי למשחק אחד (אגב זה כרטיס אחד נכון?),
    איך זה עובד? אני פשוט נפגש איתו ולוקח את הכרטיס?

הכרטיס הוא לכיסא/יציע מסוים?

אני בכל מקרה צריך שני כרטיסים, אני לא יודע אם זה הכי טוב לקנות אותם משני מקומות נפרדים.

8. ArsenalFan Member

עניתי לך בפרטי, זה לא מעניין את כל הפורום.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, אפרופו כרטיסים לרכבת (אני עדיין בהלם מקפיצת המחירים המטורפת הזו), אולי כדאי לבחון באתרים של החברות הספציפיות שמפעילות את הקווים המבוקשים. באתר של ורג'ן טריינס, למשל, מצאתי כרטיסים לאותן רכבות שעולים 70 פאונד באתרים אחרים, בחצי מחיר.

10. דקו Member

המחירים בשמיים לרכבות באנגליה. הייתי לפני שבוע במשחק באולד טראפורד
    והגענו למנצ'סטר מלונדון באוטובוס ב20 פאונד הלוך וחזור.
    החיסרון הוא שאתה מאבד קרוב לחמש וחצי שעות נסיעה אבל המחיר לפחות הגיוני.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, הבדל של שלוש שעות בנסיעה זה לא מעט, ויש פה גם עניין של נוחות. חמש שעות באוטובוס זה המון, ואני לא יודע אם יש, למשל, אינטרנט בנסיעה (ברכבות יש). מה שהדהים אותי, כפי שכתבתי קודם, זו העובדה שלפני פחות משנה נסעתי ברכבות במחיר של 54 פאונד, ובשעות מסוימות וסבירות (לא באמצע הלילה או לפנות בוקר) גם ב-11 פאונד, ועכשיו כל מה שמצאתי זה ב-70, ואני מדבר על רכבות של אותן שעות בדיוק. כאמור, בוורג'ן מוכרים ב-35 פאונד ועם זה עוד אני יכול לחיות, לפחות בחישוב כל הגורמים.

12. The_Arsenal Member

מהניסיון שלי עם ורג'ן, אם קונים כרטיסי רכבת מראש באינטרנט המחירים הם נוחים מאוד. לעומת זאת, אם קונים סמוך מאוד למועד, מדובר כבר על מחירים שנעים סביב 50 פאונד. אני מדבר על קו מנצ'סטר-לונדון (עובר דרך סטוק און-טרנט, למתעניינים.). את החזור קניתי מראש באינטרנט באיזה 15 פאונד, וההלוך שקניתי בשבוע של המשחק עלה לי קצת יותר מ-50 אם אני זוכר נכון.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהלן חברים.

הציעו לי כרטיסים ל-3 המשחקים הבאים במחירים הבאים, רציתי לדעת מה אתם אומרים:

צ'לסי נגד גנק

149 פאונד כרטיס VIP ישיבה ב-EAST לרוחב המגרש, כולל ארוחת בופה לפני המשחק.

ליברפול נגד נוריץ'

175 פאונד חבילת Village ישיבה לרוחב המגרש, עם אוכל ושתיה איפשהו לא יודע איפה, ישיבה ביציע sentinary או משהו כזה.

מנצ'סטר יונייטד נגד מנצ'סטר סיטי

300 פאונד קומה 1 באולד טראפורד לאורך המגרש (יש לי אפשרות גם מאחורי השער ב-250 פאונד).

מה אתם אומרים? יקר? שווה לנסות בדרך אחרת? אתם המומחים לענייני אנגליה, למרות שאישית השגתי לקטגוריה 1 לגמר צ'מפיונס של אינטר נגד באיירן ב-350 יורו מחיר נקוב אז השאלה כמה ההבדל משמעותי?

תודה לעוזרים.

14. The_Arsenal Member

אני לא רואה סיבה לשלם כ"כ הרבה על כרטיסים למשחק כדורגל. נראה לי טירוף. גם אם זה VIP ושטויות כאלה. אני בטוח שלשני הראשונים אתה יכול להשיג כרטיס ב-80 פאונד ומטה, ולגבי השלישי, אתה יכול להשיג באיזור ה-150 פאונד ואולי אפילו פחות. זה כמובן יבוא על חשבון מיקום באצטדיון, אבל מהניסיון שלי זה לא כזה משמעותי. שנה שעברה שילמתי 150 אירו על כרטיס ליונייטד-ליברפול וישבתי כמעט על הגג, וזה לא גרע כלום. אבל זה אני, כל אחד עם הטעם שלו.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע בגמר של אינטר באיירן אפילו שאני אוהד אינטר היה חשוב לי שאני יהיה גם עם אוהדי אינטר וגם זה יהיה במיקום טוב במגרש אז בסוף זה הסתדר וגם כי המחיר של הכרטיס היה 350 יורו שזה המחיר עלות, כי זו גם חוויה ועד שאני שם אני מנסה להיות במקום הכי טוב שאפשר. במשחק הספציפי הזה אותו הדבר בגלל שזה יונייטד נגד סיטי, כמה פעמים יוצא להיות במשחק שכזה? לגבי השניים הראשונים אני די מסכים איתך ואני לא נראה לי שאקנה לגביהם.

לגבי המשחק השלישי, זה עדיין המשחק הכי חם השנה, הכי מעניין בין 2 הקבוצות הכי טובות. אני לא יודע אם המחירים יהיו 150 פאונד, נראה לי זול מדי, ברור שאפשר להשיג במחיר כזה ממש על הדקה של הפתיחה, אבל לא יודע אם אני רוצה לקחת את הסיכוי שאולי הספסרים לא יהיו מוכנים לרדת במחיר, כי וואלה אנשים יחפשו לעשות קופות במשחק, וגם סביר להניח שכמו שאמרת המיקום לא יהיה כזה טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/11