נסיעה לגרמניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ליאורי, ‏17/7/06.

1. Brian the Lion Member

אני מעוניין לבקר בלרקוזן , להיכנס למשחק כמובן, ולראות את שאר הפינוקים שהעיר מציעה ואולי להסתובב קצת בערים מסביב..

יתרונות: אף פעם לא הייתי במשחק של לברקוזן, כך שזה יהיה ה-נקודת שיא של החיים שלי (בטח אני אבכה כמו ילד קטן כשאני אכנס לביי ארינה, אראה את כל האיצטדיון גדוש באוהדים, צבוע באדום, מוזיקה של איזה סרט פעולה ברקע, שירים בגרמנית, מוכרים של בירה ונקנקיות טוב די אני לא עומד בזה..)

חסרונות: אני צר בכסף \: ואין לי אף פרטנר לנסיעה כזאת כי כל המדינה הזאת אנטידוצ'לנית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ככה שאם מישהו שמבין פה במלונות\אכסניות\טיסות\כרטיסים\דרכי הגעה \תחבורה ציבורית או אחד כזה שגם רוצה להצטרף...bitte

2. rami87 Member

תעשה סיבובים
    בלברקוזן עצמה אין הרבה לראות, חוץ ממשחק כדורגל אחד שאפשר לקפוץ לעיר בשבילו.
    יש מסביב הרבה ערים יפות: קלן, בון, דוסלדורף רחוקה טיפה יותר

אבל שוב, הגורם המרכזי הוא הכסף
    בן כמה אתה? יש לך רישיון נהיגה? מתכוון להשכיר רכב?

3. רמי ב.ט Member

אני רוצה לנסוע לפרנקפורט..ולהיות במשחק של מינכן.
    הייתי כבר פעם אחת בפרנקפורט בחינם והפעם אני רוצה לנסוע לטיול לפני צבא לגרמניה.בערך חודש.
    עם יש לכם מידע על מלונות,אכסניות,דרכי הגעה(רכבות,אוטובוסים),כרטיסים

אין לי מישהו שרוצה לנסוע..אז זה יהיה כנראה לבד.
    ויש לי רישיון כן.
    כמה אמור לעלות טיול כזה?
    ומה יש לעשות שם חוץ מלהיות במשחק?

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שבוע בגרמניה כולל אוכל, לינה במקום לא יקר, קצת פינוקים ומזכרות, אמור לעלות בסביבות ה-5 אלף ש"ח בשבוע.

אמרת פרנקפורט? פתח ויקיפדיה על פרנקפורט או אולי עדיף ספר טיולים שידריך אותך באתרי המקום, וצא לטייל.

5. רמי ב.ט Member

5 אלף לשבוע?
    אני לא רוצה לחיות במלון משהו ממש טוב
    אני רוצה מלון טוב סתם כזה אתה יודע..
    כמה לחודש?
    זה עם להשכיר רכב?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני מדבר על אכסניות גבר. וכן, עם רכב. זה גם יכול לעלות 4, אבל זה המינימום שבמינימום.

7. Ampelmann Member

לא נראה שכדאי לך להשכיר רכב, בעיקר אם אתה מתכנן להסתובב לבד. העלויות על כרטיסי נסיעה ברכבת (המאוד מאוד יעילה!!) יעלו לך קרוב לרבע ממחיר ההשכרה ליום (וזה עוד לפני דלק והקושי למצוא ולשלם על חניות- שהן דבר נדרש בגרמניה לפחות כמו בת"א). את רוב ה-Altstadt במינכן אפשר להעביר על גב יום או יומיים ברגל (וככה גם נהנים מחנויות צדדיות קטנות ומאווירת הרחוב). על פרנקפורט אני יכול פחות לספר לך (הייתי שם לזמן קצר מאוד) אבל מינכן זו עיר מדהימה ומספקת גם כדורגל, גם היסטוריה, גם קשר לשואה (אם זה מה שעושה לך את זה) וגם רב-גוניות. עצתי, לך ל-Altstadt ותסתובב שם ברגל. אכסניות קרובות וזולות אפשר למצוא שם בכל חור (ועדיף להימנע מהמקומות הלא-מוכרים והזולים מאוד, אלה בד"כ מאכלסים בהם טיפוסים לא סימפטיים ואחוז מאוד גדול של מוסלמים*.

*המוסלמים, לכשעצמם, בסדר גמור, אבל לרוב, אלה שחסר להם כסף גם בורכו באנטישמיות.

8. רמי ב.ט Member

מה זה?Altstadt

אני רוצה לחודש בלי רכב אני מעדיף לנסוע ברכבות.

9. Brian the Lion Member

איך יודעים איפה זה ה"אכסניות הטובות"??
    יש איזה אתר (באנגלית?) שיש שם מידע על כל מלון\אכסניה בגרמניה? אולי אתה יכול לברר לי איך זה עובד בלברקוזן? (כמה כבר מוסלמים יכולים להיות שם??)

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

Altstadt = עיר עתיקה.

11. dani12 Member

לתיריים רק תחבורה ציבורית,עם אוטו אתה תקוע,אתה יכול לחפש שעתיים חנייה,וגם זה יקר רצח.
    רכבות ואוטובוס יש בכל מקום.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כרטיס יומי לתחבורה ציבורית מאפשר לך לנסוע ברכבות, בחשמליות ובאוטובוסים. מחיר הכרטיס לטעמי שונה מעיר לעיר, אבל זה לא יקר, ומאוד יעיל.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/07
  13. rami87 Member

סלע, בתור גרמני ותיק אתה כבר צריך לדעת שאתה לא יכול לראות את היופי האמיתי של גרמניה בלי לבחור את הדרכים שלך, את הכבישים שלך, ואת האכסניות שלך.
    ואיך בדיוק בוחרים אכנסיות על הדרך ממקום למקום בתחבורה ציבורית?

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלע לירן ודני, וודאי יש פה עוד מבינים- איזה איזור בגרמניה מומלץ ביותר מבחינת אטרקציות, נוחות עבור תיירים במובן שבו יש הרבה מקומות יפים באיזור יחסית מצומצם, וכמובן קירבה לאטרקציית כדורגל כמובן? כמו כן, בהתייחסות לכך שמהארץ טסים בעיקר לפרנקפורט ומינכן, וקצת ברלין. הכוונה היא לפחות חשיבות לפופולריות ויותר חשיבות לתוכן ונוחות לתייר.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רמי, הכל שאלה של תקציב. אם הבנאדם רוצה להשכיר רכב לבד, אז זו בעיה לא קטנה לצאת בזול. מה גם שלצאת ממינכן ברכב לבד עשוי להיות מבאס משהו. אם הוא רוצה להסתובב רק בתוך העיר, אז אין כל צורך ברכב. יהיה לו זול וכיף. אם הוא רוצה אני ימליץ לו על מוזיאון ממש מרהיב (ממליץ גם לך נאצי) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

גל, אני מוכן לעשות לבחור מסלול. רק שיגיד Ja

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/07