נמאס לי כבר מ...

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שי, ‏26/5/12.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מהחיים.

שחור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/12
  2. Ice Cream חסה

החוק הזה הוא לא המצאה של ישראל, ונראה לי שהוא נועד לא כדי שקטינים לא ירכשו אלכוהול (לקטינים ממילא אסור למכור אלכוהול, אז מה זה משנה אם אתה עובר על חוק אחד או 2?)- אלא כדי למנוע מאנשים שאין להם מה לעשות להשתכר בפארקים.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

החוק עובד. אלה שיש להם שכל לקנות שתיה מראש לא יילכו להשתולל ברחוב. אבל אפשר היה גם להכריח את השוטרים לסייר במקום להמציא את כל החוקים המגבילים.

4. Ice Cream חסה

אבל חוק יותר זול משוטרים, וכל עוד הוא עובד...

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה כמו שעשו מחקר וגילו שנהגים צעירים, כשהרכב מלא, נוטים לנהוג שיכורים והרבה פחות זהיר כי יש עליהם לחץ חברתי. אז מה עשו? החליטו שצעירים יכולים לקחת רק שני אנשים ברכב. אז עכשיו במקום נהג שיכור אחד שמשתולל על הכביש, יש שניים.
    ככה זה בארץ. לא מחפשים באמת את הפיתרון האמיתי. רק את המסביב.

6. Ice Cream חסה

אתה מתעלם מהעובדה שבארץ רק בחרו ליישם שיטה שנהוגה בהרבה מקומות באירופה (לפחות בקשר למכירת אלכוהול).

7. LIVERPOOL87 Member

זה ממש לא משנה שזה נהוג במקומות אחרים באירופה, צריך לבדוק את יעילות השיטה במדינת ישראל.
    והתוצאה כמה מפתיע ממש לא יעילה.
    שום דבר לא השתפר מאז הוצאת החוק, ההפך הוא הנכון, עבדתי כמוכר באלונית ופעמיים כמעט שחטפתי מכות בגלל שסירבתי למכור אלכוהול לשני ערבים במקרים שונים, הם בסך הכל רצו בירה והם ממש לא היו שיכורים או משהו כזה,ועיצבן אותם שאנשים בגילם צריכים להתחנן אליי שאני אמכור להם בירה.
    החוק הזה במקום להוריד אלימות לעתים קרובות מעלה את רמת האלימות לפחות במקרה שלי.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נמאס לי כבר מזה שלוקח לסלול כביש לרחוב אחד חצי שנה ובסוף אחרי שהם מסיימים לבנות הם משאירים את הביובים בגובה שמרים לך את האוטו.

9. ראיין אדלי Member

נמאס לי מהמוזיקה בישראל, כל השגעת ממוזיקה מזרחית, ואני דווקא לא נגד, אבל לראות את ההידרדרות של השנים האחרונות בז'אנר הזה... פשוט מה שנותר זה לשמוע את הישנים של אייל גולן ולחזור לזוהר ארגוב. זה מה שנשאר

נמאס לי מטירוף הבארסה-מאניה בישראל. תופעה גדולה שהתחילה בשנתיים האחרונות. כולם פתאום אוהדי ברצלונה, נשים ילדים ואנשים שלא יודעים מה זה כדורגל, העיקר שהם יודעים שמסי משחק שם.אוהדים אלה מתעטרים בשלל תירוצים למקי הפסד/תיקו ובוכים שהקבוצות נגדם לא יודעות לשחק כדורגל ועושות רק בונקר. בדרך כלל כל אותם 'אוהדי' ברצלונה הם ירצו שספרד תיקח ביורו, אבל אם לא הם יסתפקו גם בברזיל... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

10. Ricky van Wolfswinkel Member

מוזיקה מזרחית היא פופ, פופ זה קיצור פופולרי.
    המוזיקה הזו נועדה בשביל למכור והיא לא שואפת לאיכות, בדיוק כמו מייקל ג'קסון, בריטיני ספירס ומדונה ובאמת זה מה שהיא עושה.

מה שכן, לי נמאס מערוץ 24 שהוקם על ידי לתת חשיפה למוזיקאים ולפתח את תעשיית הקליפים בישראל בסוף יצא שאתה מסתכל שם אתה רואה בעיקר מזרחית, הם מעסיקים תת אדם כמו אלירז שדה שמסכים לעצמו לריב עם אסף אמדורסקי על הדודאים ועכשיו יש טרנד חדש: קלנוע ישראלי.
    ערוץ שנועד לפתח מוזיקה מראה קלנוע. התירוץ שלהם הוא שזה קלנוע מוזיקלי, רק מוזר שמראים רק סרטים של זאב רווח שמראים כמה המזרחים היו מקופחים ומסכנים.

הערוץ הזה מנע התקדמות של להקות ישראליות שבכל עשור אחר הם היו חלק מהמיינסטרים (התקוה 6, הטבלינים ושות'). למעשה, מאז הדג נחש ב-2000, שום להקה לא הצליחה להיכנס למיינסטרים הישראלי וזה מאוד אבל מאוד עצוב.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נמאס לי מחתונות ואירועים בקיץ במקומות פתוחים. כן, זה ממש מקסים ורומנטי...עד שמגיע היתוש הראשון. ואחריו עוד עשרות.
    נמאס לי ממחלקי עיתונים שבאים אליך ופחות או יותר דוחפים לך את העיתון ליד. לא סומכים עליי שאם הייתי רוצה לקרוא, הייתי בא ולוקח?
    כמה שזה נדוש, נמאס לי מנהגי מוניות שפורשים בפניך את הדעות שלהם על כל העולם מבלי שביקשת.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם MTV פנה לכיוונים של תוכניות ריאליטי וכו'. מה לעשות, הערוץ שייך לזכיין של ערוץ מסחרי שיש לו אינטרסים, ועזרה לתרבות בארץ הוא לא אחד מהם. למרות זאת, אני חושב שלאומנים מוכשרים יש גם היום במות כדי לפרוץ.

13. Ricky van Wolfswinkel Member

MTV זה כמו ערוץ 24 רק יותר גדול.
    גם להם היו רגעים של איכות באנפלגדים של אליס ונירוונה שהם הפיקו וגם הם התמוטטו כאשר הם לקחו את אמינם והרגו בדרך את הגראנג' ואת המהות של הראפ.

אני מבין שזה ערוץ מסחרי אבל חייבים גוף אלטרנטיבי כלשהו שיקדם מוזיקאים בישראל.
    אני חושב שלתת לקוטנר תכנית מאוחרת בערוץ 10 או 2 יכול להיות רעיון טוב.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש לו תוכנית בטלוויזיה החינוכית, שיכולה להיות גוף כזה (בטח כשהערוץ הראשון הוא גוייה). בערוצים המסחריים לעולם לא תראה דבר כזה, כי אין להם אינטרס לטפח אמנים צעירים שלא במסגרת כוכב נולד.

15. Ricky van Wolfswinkel Member

רק שאף אחד לא צופה בערוץ הזה.
    הוא יכול לעשות תכנית עם זמרי כוכב נולד שנשכחו ולשלב שם עוד מוזוקאים.