ניצנים סיטי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י StevieG, ‏12/7/05.

1. StevieG Member

הייתי אתמול בניצנים בהופעה של אביב גפן והגעתי למסקנה שאכןת כמו ששיערתי ניצנים היא עיר החטאים. כמובן שחוץ מההנאה שבעניין(ההופעות המצויינות של אביב גפן נינט טייב ומוניקה סקס)ת היו הרבה חטאים באיזור.
    קודם כל קוקה קולה.רק מלהזכיר את המותג הקאפיטליסטי בא לי להקיא במיוחד כשאתה רואה כל שנייה את המותג מול עינייך.
    שנית, בהופעות ההתנהגות של הקהל היתה חייתית שלא לאמר אורגיה המונית.ראיתי תלייב 8 בלונדון זה יכול להיות אחרת.אנשים שאני לא הכרתי פתאום נגעתי בהם בנקודות אינטימיות למדי.
    שלישית, הענן עשן שאפף את ניצנים הכריע גם אותי ואני תמים שכמוני אפילו העזתי לקחת שאכטה ולהנות ממנה.
    בקיצר גיהנום.
    אם אתם הולכים שתפו אותנו...וגם שתפו אותנו בחוויותיכם...
    אגב אני הולך לעוד הופעה וזו תהיה ביום ראשון כשמשינה יופיעו במופע המרכזי.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/05
  2. Engel Del Madrid Member

בחיים לא אלך לזה.

3. rami87 Member

אירוע - מדהים, ענק, נהדר, אנשים טובים
    אירגון של כל הדברים מסביב (הסעות, דרכי גישה, מוניות) - אין מילים בפי לתאר את הזוועה הזאת

כש-3000 איש צריכים לעשות את הדרך ברגל, ואז לתפוס טרמפים/מונית בכביש הראשי, כנראה שלא חשבו על משהו

4. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לשאול על מה לעזאזל אתם מדברים?!?!
    אני שנה שעברה הייתי, היה ארגון מעולה, רכבת מביאה אותך למטר מאוטובוס, ואוטובוס מביא אותך לקופות, ועוד אוטובוס מביא אותך לכפר. כמובן שבהופעות היה קצת צפוף, אבל ככה זה כל ההופעות בארץ עם 4000 איש, חוצמזה מי שלא רצה להידחף יכל לשבת לו בטריבונה מאחורה

עוד משהו, אני מחר מגיע עם הרכבת, ובמוקד של מימיוזיק אמרו שיחכה לי אוטובוס(שמתואם עם זמני הגעת הרכבות) שיקח אותי לכפר, אם יש לכם חילוקי דעות על זה אשמח לשמוע

לילך, וואו הודעה ארוכה

5. rami87 Member

ללא ספק, ברגע שתגיע הרכבת שלך, שיהיו בה כ-300 איש לניצנים, ה-300 איש יצטרפו לעוד 400 שכבר מחכים שהאוטובוס יקח אותם, ואז יגיע אוטובוס של 50 מקומות+40 מקומות לעמוד במעבר. בכל מערך ה"הסעות" של כפר המוזיקה של קוקה קולה יש השנה 5 אוטובוסים כאלה.

חשוב חשוב חשוב, תקחי איתך כסף למונית, מחיר הגיוני בין התחנת רכבת לבין הקופות יכול לנוע בין 40-70 ש"ח למונית.
    טיפ, תפסי את הרוסיה הזאת שעובדת שם בתחנת מוניות מיד ביציאה מהתחנת רכבת, ותזמיני תור למונית, אחרת לא תצאי משם שעות ארוכות.

תתכונני גם לעמוד בערך שעה בתור לקבלת הצמיד, זה לוקח זמן, במיוחד עם כל הערסים שעושים בעיות וצועקים: "איזה מניאקים, איך דפקתם אותי"

מהקופות לכפר לא צריכה להיות בעיה, כי האנשים מגיעים בזמנים שונים. אבל בדרך חזרה תהיה בעיה רצינית, כשכל ה-8000 איש (זאת ההערכה של הראש אבטחה לכמות האנשים שהיו שם ביום הראשון, כששאלתי אותו) ירצו לנסוע לחזרה לקופות בסביבות השעה 6 בבוקר.
    אז אם את באמת רוצה לצאת בסביבות 6, תהיי מוכנה ללכת ברגל מהכפר לקופות (תריבי איתם שאת לא עומדת בתור אלא הולכת ברגל). אני הלכתי היום את זה ברגל והגעתי בהליכה מהירה ב-35 דקות בערך. משם, בקופות, את יכולה לחכות לאוטובוס לרכבת באשדוד, אבל הסיפור יהיה כמו ביום ההגעה מהרכבת לקופות, אפשר לעלות, אבל הסיכוי שלך ממש לא גדול. אני ממליץ לך לנסות לתפוס שם מונית. בכל מקרה, משם במרחק 10 דקות הליכה זה כביש מס' 4, תתחילי ללכת לכיוון צפון (לכיוון אשדוד) ולנסות לעצור טרמפים/מוניות, אני הצלחתי למצוא מונית דיי מהר. שם המחירים עד לתחנת הרכבת באשדוד נעים בין 60-90 ש"ח למונית (לרכב שלם, תחלקי במספר הנוסעים שתצליחי לחבר לעצמך בשעת ההליכה מהכפר לקופות).
    אם את רוצה לפתור את הבעיה של הדרך חזרה, תנסי (לא יכול להבטיח, לא ניסיתי את זה, אני יצאתי ב-5 וזה כבר היה מאוחר מידי, יותר מידי אנשים) לצאת יותר מוקדם. למשל בשעה 2 או בשעה 3. למרות שגם אז נגמרות ההופעות ואמורה להיות נהירה דיי רצינית לכיוון ההסעות לקופות. עוד חיסרון בלצאת מוקדם זה שתצטרכי לחכות באשדוד עד 6 בערך, לרכבת הראשונה.

תמיד תחשבי על הצד החיובי, בסופו של דבר את תגיעי לאיזור תל אביב, משם מתחילה השפיות, משם כבר חזרת לארץ, ואת יכולה לנסוע ברוגע עד הבית.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע על מה מדובר... בשנה שעברה הייתי שם והארגון של ההסעות היה טוב מאוד. מה שכן, מבחינת ההופעות השנה לא ממש שווה ללכת. עם כל הכבוד, ניצנים הזה זה חור רציני. כמובן שעל מנת לראות איחוד מדהים (פשוט מדהים!) של שב"ק ס' זה היה שווה, אבל מוקי, משינה, היהודים, כולם מופיעים בכל הארץ כל הזמן. נחמד אבל כשיש עוד דברים לעשות זה לא שווה את הכסף (של ההסעות והאוכל שם וכו').

7. Alan Smith Member

הייתי אתמול בכפר המוזיקה וחוץ מההופעה של אביב גפן שהייתה אדירה!.
    ההופעה של מוניקה סקס הייתה על הפנים חוץ מ 2 שירים לפני האחורנים.
    בין ההופעות היו פרסומות של קוקה קולה שהרגו אותי כבר גם ככה מוכרים שם רק קוקה קולה אז מי יקנה פפסי..
    אחרי ההופעה מיהרתי ללכת הביתה הביתה כי לא היה מה לעשות ממש. מפוצץ קטינים המקום!. קיצר אבל באתי בשביל ההופעה של אביב גפן וקיבלתי הופעה. מה אכפת לי.
    אגב חבל שלא היה שם בחורות כמו בפרסומת!:>

8. StevieG Member

מערך ההסעות היה זוועתי.
    היתה שם בחורה פמיניסטית שהעלתה לאוטובוס שיוצא לאשדוד רק בנות. איך התחרפנתי בגללה...
    חוץ ממנה היה גם איזה מאבטח רוסי שכמעט הכה אותי =\
    בקיצר זה היה זוועתי...

9. rami87 Member

וואלה איזה מאבטח חמוד זה היה, יצא לי לראות
    כל מי שלא עשה מה שהוא רוצה, הוזז מאחורי הגדר בכוח, ואם אפשר בזמן התפיסה להכניס גם חתיכת מרפק לאיזור כואב - ככה טוב יותר

10. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך תדע, חור באמצע שום מקום, לילה, חשוך, עדיף לתת לבנים ללכת ברגל מאשר לבנות לא?

11. rami87 Member

חחח חשוך
    אולי כשאת יוצאת לכיוון התורים לאוטובוסים לקופות עדיין חשוך
    מאוד מהר תעלה השמש
    וכשתהיי בדרך ברגל כבר תצטרכי משקפי שמש וכובע כי היא תהיה כבר דיי גבוהה

12. Alan Smith Member

מישהו בא מחר לעברי לידר?
    לא חשבתי שאני יגיד את זה.. אבל אני מעדיף שבעברי לידר יהיו מלא הומוים!! עדיף לי על כל הקטינים והקטינות שהיו שם באביב גפן.
    וכמובן שלא יהיו הומוים קטינים כי אז אני מה זה יתבאס!!.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/05
  13. Max Member

דווקא היה סביר, הייתי ביומיים האחרונים, ביום הראשון הגענו ב 8 לקופות, ב 9 בערך הגענו להופעות, ההופעות היו נחמדות, מחירי האוכל לא בשמיים וסכ"ה אווירה לא רעה.
    אתמול הגענו ב 6 לקופות, ב 6:30 כבר היינו בהופעות, אינפקציה היו מסריחים וכך גם שייגעץ, היהודים היו נחמדים.
    בשני הימים יצאנו בסביבות 2-2:30 בבוקר, והגענו עם אוטו, אז זה קצת אחרת.

רמי, יש לך אוטו, מה אתה מסתבך עם רכבות?

14. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה חזרתי לי מניצנים, בריאה ושלמה וללא שבררים
    הגענו ברכבת של 5, והיו 3 אוטובוסים שמחכים ונראה לי רק הראשון יצא... בקופות לא היה בכלל תור, אבל היה בלאגן כי לא לקחו לי בכלל קוד אישור אלא רק שם משתמש ואז האם את לילך וייס? בטוחה? כמה כרטיסים את רוצה? וכו'
    מקום נחמד, כמו שזכרתי משנה שעברה.
    תערובת אסקוט היה נחמד, מטרופולין גם היה טוב, ועברי לידר הלכתי באמצע כי נמאס לי לעמוד אבל היה הופעה טובה, והוא שר איזה 300 שירים...
    ביציאה יצאנו ב4 וחצי ככה, עלינו על אוטובוס לקופות די מהר, שם היה סדרן מפגר שלא קלט שהוא רק עושה תור במקום לעשות סדר, ואז מישהו קיבל שכל וב5:10 בערך(רכבת ב5:30) הצליחו סוף סוף לעלות את כולם לרכבת, שהיתה ביזיון בפני עצמה אבל אני לא ארחיב על זה

סה"כ= נחמד+, שווה תכסף