ניסויי כלים לקראת ההשתלטות על מזרח אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏3/7/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטליה שלטה במחצית הראשונה גם בהחזקת הכדור וגם באיומים לשער בפער ניכר מאסטוניה. כשכתבתי "אם ככה אנחנו נראים..." התכוונתי שהנבחרת משחקת רע, כלומר איננה מצליחה לכבוש ולא מרשימה אף אחד. אני לא חושב שעד המונדיאל אתה או כל אחד אחר היה מדמיין לעצמו מצב כזה שבמשך מחצית שלמה איטליה מפגרת מול אסטוניה ובקושי בועטת למסגרת.

2-1 לאיטליה. הבדל של שמים וארץ בין המחצית הראשונה לשנייה (עד כה).

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לכם קרנות, קסאנו, שוורצנגר, ברוס ויליס וסילבסטר סטאלון!
    התקופה הארורה הזו ללא נצחון נגמרה סוף כל סוף. יאללה יוצאים לדרך חדשה. פורצה!

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נבחרת איטליה עד כדי כך אהודה באסטוניה שהתרחשו במשחק שתי פריצות של אוהדים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ? זה לא היה ה"מאהב" של קסאנו?

5. Joel Gion Member

לא מפתיע אותי שהמהפך הגיע משתי קרנות. איטליה בדרך כלל מתקשה מול נבחרות בסגנון הזה שמשחקות עם 9 שחקנים מאחורי הכדור ומעיפות כדורים קדימה, במיוחד כשהיא צריכה לרדוף אחריהן. אם קסאנו לא היה גאון היינו מצטערים מאוד שלא ניצלנו את ההזדמנויות במחצית הראשונה (שלדעתי דווקא הייתה טובה יותר), הפעם זה לא קרה כי גם הוא וגם המזל היו לצידנו. למרות הניצחון הלא משכנע, מה שחשוב זה שיצאנו מהמוקש הזה בשלום. אני משוכנע שבהמשך נראה שיפור גם בתוצאות וגם באיכות המשחק.

6. Muurad Member

פירלו, קאסאנו וקאסאני היו המצטיינים היום לטעמי...

אני אומר כבר הרבה זמן שקאסאני ובאלזארטי הם צמד הוינגבאקס הכי טובים בסרייה א'...פדריקו צריך לקבל קצת יותר קרדיט ממה שהוא מקבל ולקבל כבר זימון לנבחרת.. לדעתי הוא עדיף על מולינארו(למרות שהיה סביר היום).

7. Joel Gion Member

הדומיננטיות היחסית של מולינארו נבעה בעיקר בגלל שרוב המשחק זרם באופן טבעי לצד שמאל של קסאנו. הוא אכן היה טוב יחסית לסטנדרטים שלו אבל אני עדיין בדעה שהוא לא אמור להיות הפתרון הקבוע לעמדה הזאת. קרישיטו, סאנטון, באלצרטי ואפילו אנטונלי עדיפים עליו.

קסאני היה סולידי בהגנה אבל שלא כהרגלו בפאלרמו כמעט ולא תרם בהתקפה, בעיקר בגלל שהמשחק כמעט ולא הגיע לאגף שלו, גם אחרי שקואליירלה החליף את פפה המאכזב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/9/10
  8. cazzo Il Capocuoco

לצערי לא יצא לי לראות המשחק (אולי בעצם חסכתי כמה התקפי לב פוטנציאלים) אבל אני שמח על דבר אחד:

ב1958 ו1959 היו השנים שאיטליה לא ניצחה בהם משחק אחד, אז נרשמו 8 משחקים ללא ניצחון ברציפות! האזורי מעולם לא הגיעו לרצף של 9 משחקים ללא ניצחון. אם אסטוניה הייתה מוציאה תיקו אז היה אפשר להגיד שאנחנו בבעיה עמוקה (היום הניצחון הראשון מאז הניצחון בצ'זנה על שבדיה). אז איטליה לא הצליחה להעפיל למונדיאל בפעם היחידה (1930 לא נחשב).

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ראיתי אתמול חלקים של המשחק, בעיקר בגלל מולי, תקראו לי משוחד או לא, אבל אתמול הוא היה לצד קסאנו הכי טוב אצל איטליה.
    כמובן עצם העובדה שהוא לא משחק באיטליה חורה לכם ומפה הפסימיות והניסיון לקדם שחקנים אחרים על חשבונו. פרנדאלי אבל אני מקווה קצת פחות משוחד מאשר אתם.

בכלל התגובה של בולדוג מהמחצית הראשונה רק ממחישה את ראיית העולם של חלק ממכם.

פאציני מאד איכזב אותי, אחרי המשחקים מול ברמן הייתי בטוח שהוא ימשיך להפציץ ואתמול הוא היה הצל של עצמו כמו שחקנים אחרים בנבחרת. עדיין מדהים אותי איך פירלו גם אחרי משחק בינוני זוכה להיות המצטיין שלכם, אבל כמו שאמרתי אתם פשוט משוחדים ובוחרים את המצטיינים על פי תחושת הבטן ולא על פי היכולת האמיתית שלהם.

ואף אחד לא שם לב לבעיות עם השוער? יותר מדי חוסר ביטחון. שוער עם נתונים טובים שמראה את זה מדי פעם, אבל בניגוד לשוערים איטלקים בעבר הוא לא יציב מספיק, איפה הוא ואיפה בופון?

10. Joel Gion Member

אתה צריך להבין שברגע שקסאנו חזר בשעה טובה ומוצלחת לנבחרת, רוב המשחק יעבור דרך אגף שמאל שלו. זה גם אומר שמן הסתם המגן השמאלי יהיה מעורב הרבה יותר מהימני. עם כל הכבוד למולינארו והמשחק הטוב שלו אתמול, נוכחות של מגן התקפי יותר בהרכב תהפוך את משחק ההתקפה שלנו לטוב יותר. ההגבהות של מולינארו לרוב לא עוברות אפילו את השחקן הראשון ובגלל הליקויים הטכניים שלו הוא לא פעם מתקשה להשתלט על הכדור ומאבד אותו. גם במשחק טוב כמו אתמול שמתי לב לדברים האלה אצלו. בשורה התחתונה ולמרות המשחק אתמול, מולינארו הוא מגן בינוני שלא אמור להיות שחקן הרכב בנבחרת. בטח לא כשיש אלטרנטיבות טובות יותר.

ובלי קשר למולינארו, הייתי רוצה לחזור למצב ששחקנים שלא משחקים באיטליה לא יזומנו לנבחרת. פעם פאשיסטים, תמיד פאשיסטים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_salut.Xxx

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הבעיה שאתה לא רק צריך למצא מגן שיהיה התקפית טוב ממולינרו אלא גם הגנתית.

אני שוב יגיד מה שאמרתי לא מזמן, הוא רחוק מהפורמה האדירה שלו מאשתקד, רחוק מאד. אם הוא יצליח לשחזר את היכולת משטוטגארט מאשתקד הוא חייב להילקח בחשבון בעתיד. ובלי שום קשר אתמול הוא היה נפלא, מתחילת העונה אני מחכה למשחק כזה טוב שלו.
    והוא אני בטוח יותר פטריוט מאשר חצי מהשחקנים בנבחרת האיטלקית. למרות שהוא כרגע שחקן של שטוטגארט, אני בטוח שברגע שתהיה פניה של מועדון אמביציוני מאיטליה הוא ידרוש לעזוב. ואת כל זה למדתי מדברים שהוא סיפר בראיון. "בשביל לשחק עבור נבחרת איטליה אני אתן הכל" היתה כותרת הראיון.

12. Joel Gion Member

אני מאמין לך שהוא פטריוט ואני גם זוכר מראיונות שלו בתקופה שלו ביובה שמדובר באדם חביב ונחמד, הבעיה היחידה שלי איתו היא שהוא לא שחקן כדורגל טוב במיוחד. בלצארטי היה המגן האיטלקי הטוב ביותר בעונה שעברה ועדיף על מולינארו גם הגנתית וגם התקפית, כך גם קרישיטו (למרות העונה הבינונית והמונדיאל המאכזב). אנטונלי וסאנטון שהזכרתי הם הבטחות גדולות שבמלוא הפוטנציאל שלהם יהיו הרבה יותר טובים ממולינארו, שנמצא פחות או יותר בתקופת השיא שלו. גם השיא הזה, לטעמי, לא מספיק בשביל להיות שחקן הרכב בנבחרת. משחק אחד מול האימפריה האסטונית לא יגרום לי לשנות את דעתי.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחצית הראשונה מולינארו לא הרשים אותי בכלל. לא ראיתי ממנו מספיק סגירות בהגנה וביציאות שלו להתקפה ההרמות לא הגיעו ליעדן. יאמר לזכותו שהוא משחק עם הרבה התלהבות ואכפתיות לנבחרת (מה שאפיין אותו ביובה, בגרמניה לא צפיתי בו מספיק). המחצית השנייה שלו היה יותר טובה בה הוסיף ביטחון בהגנה, אך מבחינה התקפית לא הראה שינוי מהחצי הראשון. רובכם טוענים שהוא היה מהמצטיינים אתמול כנראה לאור התיאום היוצא מן הכלל בינו לקסאנו באגף השמאלי, שלכן היה האגף הפעיל יותר וממנו איטליה איימה יותר על אסטוניה. לעומת זאת, אגף ימין היה חלש והאנמי שכלל את פפה שאני עדיין לא מבין למה הוא עדיין פותח בהרכב, תמיד הוא מאכזב בנבחרת וקסאני שהפתיע לרעה. העובדה שמולינארו וקסאנו (המצטיין של המשחק) פעלו נהדר יחד כאגף אחד איננה גורמת לראשון להצטיין לדעתי. אני בטוח שמולינארו לא יהיה שחקן הרכב בנבחרת כי יש אופציות הרבה יותר טובות ממנו כמו בלצארטי שבמהרה יקבל זימון לנאציונאלה או קרישיטו שנהדר הגנתית והתקפית.
    אני מעדיף שישחקו בנבחרת הלאומית של איטליה שחקנים מקומיים, אבל זאת לא הסיבה שלא התרשמתי אתמול ממולינארו. אין לי כלום נגדו.

פירלו היה נהדר אתמול ולא נראה לי שמישהו פה משוחד לגביו. במשחק הראשון שלו כקפטן האזורי (עד שבופון יחזור) ועם כל הלחץ שבדבר על הקשר המופנם הוא שחרר מסירות נהדרות לפפה וקסאנו כמו שרק הוא יודע. בהתחשב בכך שדה רוסי עסוק יותר בעבודות הגנתיות ומונטוליבו שלא כל כך הורגש אתמול, בלעדי פירלו הנבחרת לא היתה מצליחה לנצח את האסטונים. להזכירך, פירלו בישל את שני השערים, זאת יותר מסתם תחושת בטן.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פירלו אמור היה לנווט את המשחק האיטלקי שלא ממש פעל אתמול פרט לפעולות אישיות של שחקן זה או קסאנו אחר. מבחינה הגנתית היו לאיטליה בעיות מול האימפריה האסטונית. בדקות הסיום שחקן כמו פירלו צריך לקחת אחריות ולשחרר את הנבחרת מכל סוג של לחץ של היריב. אני דווקא זוכר סיטואציה אחרת, בדקות הסיום הקישור הקיקיוני של אסטוניה שלט ואף זכורות לי כמה חצאי הזדמנויות.
    הוא לא היה בהכרח רע, אבל רחוק שנות אור מהשחקן שזכור לנו לפני שנתיים או שלוש. מעבר לזה אני חושב באמת ובתמים שפרט לקסאנו ומולינרו כל שאר השחקנים היו בינונים.

לגבי קרישיטו, אתם בעצמכם אמרתם שהיה לו עונה בינונית ומונדיאל מאכזב, אולי זה גם הסיבה שכגרע מולינרו מקבל הזדמנות.
    אני שוב אומר, בעונה שעברה בגרמניה הוא היה המגן השמאלי הכי טוב אולי רק לאם היה טוב ממנו, אחרי שראיתי את האזורי במונדיאל אני בטוח שיש לו מקום בהרכב, אם הוא ידע להמשיך ביכולת שלו מאשתקד. הוא פייטר ובדיוק כאלו שחקני נשמה צריכה הנבחרת האיטלקית כדי לחזור למקומה הראוי ולא שחקני פוזה א לה קרישטו או פפה.
    רק משהו לחשוב עליו.

אני גם אשמח אם לא ישחק עבור האזורי בגלל הטענות שהבאתם, לטעמי בסופו של יום גם נבחרת איטליה תפסיד מגן סולידי ביותר שיורק דם עבר הקבוצה שלו.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערנו לפירלו של היום אין סיכוי לחזור ליכולת של לפני שלוש שנים אז היה הרג'יסטה מספר 1, למרות שגם עכשיו הוא טוב מאוד יחסית לגילו.