ניסויי כלים לקראת ההשתלטות על מזרח אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏3/7/10.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: אנטוניו מיראנטה (פארמה) יחליף בסגל הנבחרת את פדריקו מארקטי שנפצע.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום נערך אימונו הראשון של פראנדלי כמאמן נבחרת איטליה. האימון כלל בתוכו משחקון אימון בין מה שפראנדלי רואה בו כרגע את ההרכב הראשון מול ההרכב השני. ההרכב הראשון תורגל במערך 4-2-3-1 כאשר מוטה ומולינארו מגנים, בונוצ'י וקייליני במרכז ההגנה. בקישור פאלומבו ודה רוסי. בהתקפה באלוטלי בשמאל, פפה מימין, קסאנו מתחת לאמאורי. ההרכב השני במערך 4-3-3 עם קסאני ואנטוניני כשני מגנים, אסטורי ולוקיני כשני הבלמים. בקישור מונטוליבו, מרקיזיו ולאצארי. בהתקפה קוואליירלה, רוסי ובוריילו. המשחק הסתיים בנצחון 2-4 של ההרכב הראשון עם שערים של קסאנו מפנדל (אחרי הצגה של באלוטלי) פפה, דה רוסי ופאלומבו. באלוטלי בישל את האחרון. בצד השני כבשו בוריילו מפנדל וקוואלייגול.

*הייתי רוצה שינסה את קוואיליירלה במקום אמאורי. וכן, קסאני, לשם שינוי, צריך לראות הרכב.

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2010/08/08/0L6UCZWR--300x145.Xxx
    ההתקפה החדשה של נבחרת איטליה. קסאנו, באלוטלי ואמאורי.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/10
  4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

צל"ש לפראנדלי שממצה את היכולות של השחקנים עד תום.

5. cazzo Il Capocuoco

http://membres.multimania.fr/sportingtv/zahoui.Xxx

ב1981 הופיע הכדורגלן האפריקאי השחור בפעם הראשונה על מגרשי הסריה אה. זה היה פרנסואה זאהווי, הוא נולד קרוב לאבידג'אן ושיחק באחת הקבוצות של בירת חוף השנהב, עד שקונסטאנטינו רוצי, נשיאה של אסקולי החליט שהוא לוקח את הכשרון לאיטליה. עוד לפני שהוא משלים 20 שנה לחייו, הוא רושם דקות ראשונות בליגה הבכירה של איטליה במשחק שהתקיים באיצטדיון שקרוי היום על שם ארטמיו פראנקי, אותו משחק נגמר בין פיורנטינה בתוצאה של 0-0. האגדה אומרת שלאימון הראשון הופיע על המגרש יחף, דבר שגם ככה לא שכנע במיוחד את קארלו מאצונה לתת לו הרבה לשחק. בתקופה הקבוצות הגדולות של הסריה אה הרשו לעצמם שחקנים זרים בהרבה כסף והפעם הנשיא המקומי החליט להפתיע עם שחקן מהליגה של חוף השנהב שלו נתן משכורת מינימום של 12 מיליון לירות בחודש (8 אלף שקל בערך). למרות שזכה לשחק ממש מעט בשנתיים האלה באיטליה, זה מה שנתן לו להמשיך בקריירה המקצוענית בנאנסי ובטולון הצרפתיות. צריך לזכור שגם הוא סלל את הדרך בין דעות קדומות ושאר משוכות לשחקנים האפריקאים שהגיעו לאיטליה יותר מאוחר, ג'ורג' וואה, אובפמי מרטינס, טאריבו ווסט, פייר וומה, ג'ון מנסה, ועוד...בדצמבר 1994 חזר זאהווי לאיטליה כדי לחלוק כבוד אחרון לקונסטאנטינו רוצי בהלוויתו. "גם אני בכיתי, כי הוא כמו אבא בשבילי". לפני 10 שנים אמר ויקטור איקפבה בזמן ששיחק בדורטמונד: "אני מציע לצעירים האפריקאים להמנע מלהגיע לאיטליה, כדי שלא ישארו ברחוב. לכדורגלן האפריקאי אין סיכוי למצוא מקום בקבוצה איטלקית גדולה". עברו הרבה מים בנהר והזמנים השתנו, ופרנסואה זאהווי התמנה למאמן נבחרת חוף השנהב בגלל שלא הצליחו להאריך לסוון גוראן אריקסון את החוזה: "אני מאוד גאה ומתרגש להתחיל לאמן את הנבחרת נגד איטליה, אותה איטליה שבה בקושי שיחקתי משחק אחד, אבל חייתי בה שנתיים וזאת הייתה חוויה שהעשירה אותי מאוד. לא הזמנתי את דרוגבה עקב כושר משחק, אבל למרות שהכחולים פייבוריטים, לנו יש נבחרת מאוד איכותית ואנחנו לא נוסעים ללונדון כדי להפסיד."
    המשחק שיתקיים הערב באפטון פארק של ווסטהאם ב21:45, הוא לא הראשון של נבחרת איטליה נגד חוף השנהב: ב2005, באיצטדיון של סרבט ז'נבה הכחולים כמעט הפסידו לפילים במשחק ידידות, אך אימו דיאנה כבש שער שיוויון בדקות הסיום וקבע תיקו 1-1. היחיד ששרד את אותו משחק ידידות וישחק שוב מול הירוקים כתומים הוא דניאלה דה רוסי. הפעם עידן פראנדלי מתחיל עם שחקנים שליפי לא סבל והרגיש שהם לא מוכנים להיות בקבוצה קבוצתית. נקווה כולנו שהנבחרת החדשה הזאת לא תסבול ממחנאות יתר כמו שהנבחרת של ליפי סבלה מקבוצתיות יתר.

הרכבים משוערים:

איטליה (4-2-3-1): סיריגו (ויויאנו); מוטה, בונוצ'י, קייליני, מולינארו; פאלומבו, דה רוסי: פפה, קסאנו, באלוטלי; אמאורי.

חוף השנהב (4-4-2): בארי; אבואה, קולו טורה, באמבה, טיינה; קואסי, זוקורה, יאיא טורה, טיוטה; קאלו, דינדאן.

http://images2.gazzettaobjects.it/gallery/Calcio/2010/08_Agosto/allenamento_italia/1/img_1/all_01_672-458_resize.Xxx
    צ'כונה או לא צ'כונה? זאת השאלה!

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/10
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב:
    Sirigu; Motta, Chiellini, Bonucci, Molinaro; De Rossi, Palombo; Pepe, Cassano, Balotelli; Amauri

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו נבחרת בת שלושה ימים בלבד, על כן אין טעם איפוא לצפות למשחק שותף והבנה עיוורת, ובכל זאת הייתי מצפה למעט יותר תנועה ללא כדור וחילופי מקומות, בעיקר בין השלישיה:פפה, קסאנו ובאלוטלי. אבל אני מניח שבהמשך, כלומר במשחקים הבאים, זה יבוא. באופן כללי אני לא ואהב את המערך הזה, הייתי מעדיף לראות את איטליה ב 4-3-3, אבל לאור הדברים שכתבי לעיל מוקדם מדי לשפוט את ההחלטה זו של צ'זארה פראנדלי. אמאורי, שהתחיל טוב, ומוטה הם היחידים שמשחקים מתחת ליכולת הרגילה שלהם. קוואליירלה עם קסאני, כפי שרציתי עוד לפני פתחת המשחק, יוכלו לדידי לעשות את העבודה במקומם, ואפילו יותר טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/10
  8. Joel Gion Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    מוטה חלש במיוחד היום, קסאני חייב להכנס. גם את אנטוניני לא הייתי מתנגד לראות במקום מולינארו שכרגיל לא תורם כלום להתקפה. חוץ מזה, קסאנו היה יותר פעיל באגף שמאל מאשר באמצע, לדעתי הוא צריך להשאר שם.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים, הבעיה שלא באלוטלי ובטח לא פפה יוכלו לשחקן במרכז במקומו, לכן חילופי מקומות בינהם יוכלו לתרום הרבה להתקפה של הנבחרת. אפשרות אחרת היא לוותר על המערך, להעלות את מונטוליבו במקום פפה או באלוטלי ולהעביר את קסאנו שמאלה.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיצור, יש לפראנדלי עוד הרבה עבודה.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איך ההתרשמות ממולינארו?
    מבחינה התקפית הוא היה בשטוטגארט מעולה.

מה שכן במשחק האחרון בליגת אירופה אפשר היה לשים לב שהוא רחוק מהפורמה שלו מאשתקד. לא הייתי ממהר לפסול אותו לפחות כאלטרנטיבה מהספסל.

12. cazzo Il Capocuoco

פתיחה קצת צולעת, אולי יותר מדי עושי בכורה במשחק אחד והרבה תיאום שחסר. לא נורא, גם טראפטוני, גם דונאדוני וגם ליפי פעמיים לא הצליחו לנצח במשחק הפתיחה שלהם, רק זוף היה האחרון. בכל מקרה אני חושב שאמאורי צריך להיות חלוץ 5-6 ברוטציה של הנבחרת, לא מספיק טוב לפי דעתי, באלוטלי קצת בוסר, וקאסנו מראה שהוא מצויין אבל עדיין אין כושר משחק מלא. אני בעד להחזיר את די נטאלה לקמפיין אחרון גם אם הוא נחשב זקן. לא נשכח גם את ג'ילארדינו ופאציני, אבל החלוץ שלדעתי צריך לשחק זה קוואליארלה.

המחצית הראשונה בכלל לא מצאה חן בעיני, חוף השנהב שולטים על מרכז המגרש בלי בעיות, פפה צריך כל הזמן לאזן ולסגור, דווקא שהשלישיה הקדמית לא ממש עשתה. 4-4-2 או 4-3-1-2 נראה לי מערך הרבה יותר טוב. בהתקפה גם הייתה חסרה התרומה של המגנים, מוטה היה די חלש, אבל בדיוק שעלה למעלה נתן בעיטה לקורה, מולינארו די פושר. קאסני עושה רושם יותר מנוסה. בקישור יכול להיות שפירלו חסר, אבל את השחקנים הנכונים פראנדלי הזמין.

יש מקום לאופטימיות אבל מבאס לראות את הנבחרת הזאת לא מנצחת, כבר כמעט שנה שזה לא קורה, והפעם איטליה מפסידה פעמיים ברציפות (סלובקיה וחוף השנהב), בדיוק כמו בקונפדרציות (ברזיל ומצרים). אלו אגב היו ההפסדים הראשונים לנבחרות אפריקאיות.

13. 亚历山大帕托 Member

המוזמנים לקראת אסטוניה (3.9) ואיי פארו (7.9):

Portieri: Marchetti, Sirigu, Viviano

Difensori: Antonelli, Bonucci, Bovo, Cassani, Chiellini, De Silvestri, Gastaldello, Molinaro

Centrocampisti: De Rossi, Pirlo, Montolivo, Palombo, Marchisio, Lazzari

Attaccanti: Quagliarella, Cassano, G. Rossi, Pepe, Pazzini, Gilardino

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Mirante ובצדק.

15. Marchisio Member

מסתמן שמולינארו יהיה המגן השמאלי שלנו... איפה קרישיטו?