ניו זילנד אלופת העולם בראגבי בפעם השנייה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏18/9/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבאת את הרגע הכי מכריע במשחק. ה-drop goal של קארטר. בכלל, זו היתה פעולה מבריקה. בעיטה פשוט קטלנית ממרחק לא קטן. רק בגלל הנק' האלה הגיע לו תואר ה-MVP של המשחק.

2. Dekel Yid

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/15
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קליפ מדהים. קודם כל המאבטח עושה את תפקידו, אבל מהר מאד מתברר שהילד מוכר. שום כעס, שום תגרה. דבר שכזה לא קורה במגרשי הכדורגל. שם מיד היו מפוצצים את המאבטח במכות ושורקים לו בוז. פשוט מרגש לראות איך עוברים להמשך החגיגות והאוהד הצעיר מקבל מתנה שהוא לעולם לא ישכח.

באמת, למה עולם הכדורגל/סל צריך להיות עם כל כך הרבה אלימות?

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מבין שלושת גביעי העולם שראיתי בצורה אדוקה יחסית זה היה הטוב ביותר מכל הבחינות - האווירה במגרשים (גם בפאן זונס ממה שקראתי), איכות הראגבי, הדרמות, השידורים וברמה האישית יותר ההבנה וההכרה שלי שמשתפרת לאט לאט :)

מצטרף למה שנכתב כבר על המקצוע הזה, לראות משחק חם "ומלוכלך" יחסית כמו דרא"פ וארגנטינה נגמר בכבוד הדדי אחרי לא מעט תקריות לאורך המשחק, לראות שחקן דרא"פ מוחא כפיים לארגנטינה על הטריי בהתקפה האחרונה כמה שניות אחרי שהוא קורה, הכבוד שהפגין כוכב כמו ברגר לארגנטינאי הוותיק שירד בפעם האחרונה ועוד לא מעט דוגמאות. ספורט של גברים ולא "גברים" במובן של ה- Aguante (מושג מרכזי בכדורגל הדרא"מ, מי שרוצה שיחפש).

יהיה מעניין לראות בשנים הקרובות האם ואיך גאורגיה תצליח למנף את ההתקדמות האחרונה (אני כבר הימרתי על הגדלת הסיקס ניישנס), מה יהיה עם הראגבי היפני שהיה אחראי על אחת ההפתעות הגדולות בהיסטוריה ובכלל מעניין למדי לאור הנחיתות הפיזית המשמעותית, האם ארגנטינה תסתפק במעמד הנוכחי או תמשיך לבסס עצמה בצמרת העשירייה הראשונה והאם ואיך יפיקו נבחרות הסיקס ניישנס לקחים מהטורניר הזה...

חבל שכנראה אני אקח חופשה של 4 שנים כמעט, להוציא הבלחות, מהספורט הנהדר הזה. האמת, בניגוד לכדורגל, הראגבי ברמת הקבוצות פשוט פחות מרגש בעיני... אבל רגע לפני ההפסקה הגדולה, ביום שבת בשעה 14:00 אם אני לא טועה, ישראל מארחת את קרואטיה בוינגייט, מזמין את כל מי שחובב את הענף לבוא וליהנות ממה שאמור להיות הפנינג מהנה.

shlomydavid אוהב/ת את זה.
  5. All_Hale_Conradinho Member

אני לא אוהב להישמע שטחי ומנותק ככה אבל מוכרח להודות שלא ידעתי שיש לישראל נבחרת רוגבי, לפחות לא כזאת שמתחרה במסגרות רשמיות. ידעתי שהספורט משוחק בארץ, אבל חשבתי שבמסגרות חובבים. מגניב לגלות למען האמת. אני מניח שהיא מבוססת בחלקה הלא קטן על קהילות עולי אוסטרליה ודרום אפריקה?

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה חובבני, אבל גם באליפות העולם הייתה לפחות נבחרת אחת חובבנית :) לא יודע מאיפה באים רוב השחקנים, אלו שאני מכיר ברמה האישית דווקא לא קשורים לאף אחת מהמדינות הנ"ל (לא ברמה האישית אני כן מכיר כמה עולים בענף), אבל למיטב ידיעתי ישראל עשתה התקדמות יפה בעשור האחרון.

7. shlomydavid מנהלים

אכן יש ראגבי בישראל, והוא דווקא דיי התפתח בשנים האחרונות..גם מבחינת ההישגים.
    נבחרת ישראל התקדמה דרג באירופה, וממוקמת כעת במקום ה-55 בעולם (מתוך 102 נבחרות).
    מאמן הנבחרת הוא רענן פן, שפירשן את משחקי גביע העולם בצ'רלטון.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא הסבר מספיק טוב אמיר, ברוב המוחלט של משחקי הראגבי בעולם אין שימוש בטכנולוגיה.

בנוסף, המשפט הזה על ספורט של חיות שמשחקים ג'נטלמנים (משהו בסגנון) הוא מהתקופה שלא היו מצלמות להיעזר בהן לדעתי. זו התרבות בענף הזה, ולדעתי יש לה הרבה הסברים יותר משמעותיים מהביטחון בהחלטות השיפוט.

9. Dekel Yid

ג'ונה לומו נפטר בגיל 40, אחד משחקני הראגבי הכי גדולים, אם לא הכי גדול תרתי משמע.[​IMG]