נחשף פרצופו האמיתי של אבי לוזון !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏5/11/07.

1. beitar4ever Member

תעשה טובה את תיתמם לי עכשיו כאילו אתם צדיקים הדוגמא שהוא הביא זה רק דוגמא אחת, יש לכם עוד אלפי מעשים שעשיתם והכוונה שלו הייתה שאם בית"ר נענשים אז חיפה, סכנין והפועל ת"א צריכים גם להענש על כל הקריאות המגעילות שלהם, אבל לא לוזון לא יתן לקבוצה שלך ולשאר הקבוצות עונש, הוא יתן רק לבית"ר.

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

איזה שירי הלל שרנו בדיוק ? ? ? שיר אחד לא שמעתי, הייתי במשחק בדיוק איפה שהיו השריקות ושיר הלל אחד לא היה. ד''א גם חלק של הקהל שלכם שרק בוז ביציעים וראיתי את זה במו עייני.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת??תהיה רציני..
    קודם כל זה ברור ששני הדברים פסולים ולא צריכים להיות ועל שניהם הקבוצה לא צריכה לקבל עונש.

אבל לשרוק בוז לאיש מת זאת דיעה?
    אז גם אוהדי חיפה הביעו דיעה על מה שלדעתם עידן טל עושה עם הכסף שהוא מרוויח בבית"ר..אי אפשר
    להיתמם בצורה מפגרת עד כדי כך.

אוהדי בית"ר לא אהבו את רבין וזה לגיטמי,גם אני לא אהבתי אותו אבל יש הבדל ענק בין לכבד את הזכר
    של בנאדם לבן לא לאהוב אותו.
    כנ"ל לגבי האוהדים שלנו,עידן טל הוא בנאדם קטן ומגעיל והוא זונת קהל הכי מגעילה שיש..אבל הירידות/קללות צריכות להיות עליו ולא על המשפחה שלו.

4. FelaKaT Member

כן, ואם אתה חושב אחרת-אין לך מושג למה אוהדי בית"ר שרקו בוז. תקרא את ההודעה לפניך באופק טופיק, אולי תבין.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה אז כמו שאמרתי,גם אוהדי חיפה הביעו את דעתם על מה עידן טל עושה עם המשכורת.
    לא נראה לך קצת מטומטם לחשוב ככה?

בנאדם שמת חייבים לכבד[אלא אם זה מקרה כמו היטלר].

לשרוק בוז בדקת דומייה זה להביע את הדיעה שלך כמו בבון.

6. FelaKaT Member

נכון, ולא אמרתי שהמעשה של אוהדי בית"ר לגיטימי. בסה"כ, העליהום הזה יצא מכל פרופורצייה והיו דברים חמורים הרבה יותר בעבר ובאותו משחק שביבי ושאר המגנים את האירוע לא התייחסו אליו.

7. אלי אוחנה ג'וניור Member

שריקות הבוז של אוהדי בית"ר ירושלים לעבר יצחק רבין, ראש-ממשלת ישראל לשעבר ז"ל היו לא במקום, מעשה מכוער, מכפיש, מגעיל, דוחה ולא מתאים. מצד שני יש גם את חופש הביטוי שחל על כולם, בכל מקום ובכל זמן, יש עוד צד שהוא: "כיבוד כבוד המת" - מה שאוהדי בית"ר ירושלים לא לקחו לצומת-ליבם, לא חשבו פעמיים ויישר התחילו שריקות הבוז המבזות אשר ביזו אותי, כאוהד בית"ר ירושלים (ואני כ"כ לא מתגאה בזה כבר...) ועוד המון אוהדים שפויים. אין לשכוח ש-רק הקומץ הצהוב-שחור שרק בוז, קילל והתנהג בצורה לא מכובדת ומכוערת (כרגיל). לא כל הקהל הבית"רי אשם במעשה, קהל בית"ר התבגר, קהל בית"ר כבר לא אותו קהל של לפניי שנתיים-שלוש, אסור בתכלית האיסור (אני נשמע כמו מורה) להכליל את כל אוהדי בית"ר ירושלים. קומץ האוהדים הם הגורם היחיד לשריקות הבוז, הקומץ שכבר שנים על גביי שנים הורס למועדון בית"ר ירושלים ויוצא סטיגמות מכוערות ולא נכונות על הקהל הבית"רי שעושה כל מאמץ בשביל לשנות את הסטגימה שמסרבת לצאת.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/07
  8. a.m Member

אין ספק שמה שצויין שם נכון וזו גם דעתי, אבל גם מצד שני, הרצח שלו היה פגיעה בדמוקרטיה כולה, כל מה שזרקתם פה לאוויר ושום דבר לא מצדיק רצח, או הילול הרוצח ואיף אתה מצפה שיגיבו אחרי דבר כזה? שיתנו לכם פרחים?

9. FelaKaT Member

אף אחד לא עושה את העליהום הזה בגלל שירי ההלל ליגאל עמיר (שכמעט ולא היה קיים במשחק נגד חיפה ובכלל, זה לא דבר חדש ביציעים של אוהדי בית"ר ירושליים), וגם אם זה היה בגלל זה, שוב, זאת זכותם.

10. carlos_tevez Member

הם סתם מחמירים עם ביתר ירושלים
    אז מה עם הם שרקו בוז לרבין,
    למרות שאני מעדיף לא להכניס פולטיקה לכדורגל.
    אבל שסכנין הרימו דגל של חמאס לא דיברו איתם ולא עשו להם כלום
    ורק שביתר הרימו דגל של כ"ך(כהנא) ישר באו חבטו בהם והורידו את הדגל.

ועם כבר מזכירים פוליטיקה,
    כמה כבר טקסים עושים לו?
    12 שנה די חלאס זה כבר נמאס
    שחייל מת אף אחד לא עושה בשבילו כלום
    והוא בדיוק אותו דבר שתיהים רבין ואותו חייל בשר ודם

אז תעשו לי טובה,רבין לא שונה מאף אחד שמת
    ולא צריך להגזים ולעשות לו יותר מדי טקסים ואני חושב ש12 שנה טקסים זה מוגזם

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/07
  11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם,דווקא זה בסדר גמור שעושים לו טקסים,רק צריך לעשות אותם צנועים יותר כי הטקסים של עכשיו הם טקסיים פוליטיים ולא טקסים בשביל לזכור באמת מי הוא היה,השמאל
    מנצל את זה בתעמולה זולה ומגעילה בשביל האינטרסים שלו.

וכן,הקהל של בית"ר עשה משהו מגעיל,זה טוב שעשו מזה רעש כי אסור לשרוק בוז לבנאדם שמת,אבל להעניש את בית"ר זה מוגזם,מוקצן ודבר מפגר לעשות.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אני לא רוצה להיכנס לויכוח המיותר הזה, אבל מה הבעיה בהנפת דגל פלסטין?

13. Dimitar Berbatov Member

זה מה שנקרא: "מסריח, אבל כשר".
    זה בדיוק כמו מה שקרה במשחק בדוחא כאשר אוהדי בית"ר הניפו דגלי תנועת "כך" של כהנא, כדי להתגרות בסכנין.

14. wanted Member

לא מבין מה הרעש הגדול,אז נכון זה לא היה הדבר הכי חכם לעשות אבל משם להשמעת אנשים שתומכים בהורדת נקודות רק כדי שתהיה ליגה צמודה..נו באמת..מכל הרעש וההמולה הזו ל יקרה הרי כלום,מקסימום משחק רדיוס אחד בלי קהל..

15. JR-Riquelme Member

הרי הם לא סתם מניפים דגלי פלסטין, זה התגרות חד וחלק, וגם דגלי חמאס הם מניפים. אין שום בעיה בהנפת דגלי חמאס?3