נוסעים לספרד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י C.Ronaldo#7, ‏28/9/05.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך עוד פרטים בוריס ? או יש לך מושג איפה מבררים עוד פרטים , אפילו על משחק לפני ?בסוף מרץ

2. hoffman Member

מספר דברים יש לי להגיב בנושא.
    הרבה ממכם טוענים שלהזמין כרטיס באינטרנט באתר של בארסה עולה הרבה כסף וזה לא נכון אני הזמנתי כמו שכבר אמרתי למשחק נגד אוססאונה באקטובר המשחק היה ועלה לי לקומה השנייה בדיוק באמצע המיגרש 30 יורו שזה ממש כלום וראיתי מצוין. אל תזמין דרך חברת נסיעות הם דופקים לך מחירים מפחידים וספסרים זה הימור בעיקר שזה משחק גדול.
    בקשר לתמונות אני יעלה יותר מאוחר.

נערך לאחרונה ב: ‏30/3/06
  3. מאיר Member

כל המעוניין לרכוש כרטיסים למשחקי הבית של קבוצת הכדורגל ברצלונה באיצטדיון הכדורגל ב-
    CAMP NOU בברצלונה לשנת - 2007 - 2006 , נסיעה למשחקים עם מנוי אורגינלי ביד. היחידי בארץ.

במחירים האטרקטיבים
    פרטים :
    פלאפון : 0544447459 ,

מאיר אוקנין .

4. נעם Member

מישהו יודע איזה שערים מקצים ליריבה במשחק בין בארסה לברמן ב5.12?
    והאם שער 246 הוא של ברמן?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/4/10
  5. adipash Member

שלום לכולכם,
    החלטתי להעזר בפורום זה כדי לנסות לקבל עזרה מכם.

אני מעוניין להגיע למשחק של ברצלונה מול אינטר בסוף נובמבר.
    כרגע המכירה היא רק לחברי מועדון בעלי שם משתמש וסיסמא.
    שאלתי היא האם יש מישהו מכם שלא מתכנן לנסוע למשחק הספציפי הזה ויוכל לאפשר לי להשתמש בפרטים שלו לצורך רכישת הכרטיס.
    אם כן ואם לא,
    אשמח לטיפים בנושא רכישת הכרטיסים מאוהדים שכבר נסעו בעבר וכ'ו.

מודה לכל אחד מכם,
    עדי

6. xavi6 Member

לא רוצה לפגוע בך, וזה באמת לא אישי, אבל כסוסיו בעצמי-חה חה, מה אתה חושב אנחנו פראיירים? לך תעשה כרטיס סוסיו ותשלם כמונו בשביל הדברים האלה. אני משלם כל שנה סכום מסוים, תשלם גם אתה ותקנה כרטיסים למשחקים האלה ותקבל את אותם הנחות ואותם "הטבות". לך לפורום של ברסה, "בארסה מאניה". בהצלחה.

7. ToM3Ro Member

אני מעוניין ללכת למשחק של ברסה - אינטר בקאמפנו.
    עכשיו יש לי כמה שאלות ואני אשמח אם תוכלו לעזור לי.

1) איך עדיף לרכוש את הכרטיס דרך חבילה או דרך האתר של ברסה?
    2) איך אני מקבל את הכרטיס לאחר הקנייה?
    3)אם יש מישהו שכבר היה במשחק ויכול לתת לי את המסן שלו זה יעזור לי מאוד.

תודה לעוזרים

8. שלו Guest

דרך חבילה הכרטיס יעלה לך הרבה יותר מאשר קנייה בקופות האיצטדיון או באתר הקבוצה. יש שני אפשרויות של קנייה באתר הקבוצה, לא יודע איך זה הולך דרך האתר של ברצלונה; או שאתה מקבל את הכרטיס בדואר או שאתה אוסף אותו בקופות האיצטדיון.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/10
  9. רפאל Member

מישהו יודע מתי מפרסמים את לוח המשחקים לעונה הבאה?
    אני יהיה בולנסיה במקרה במהלך חודש אוגוסט.

10. אורון11 Member

אם יש פה משהו שהוא סוסיו של ברצלונה בבקשה שייצור איתי קשר דחוף במספר 0547499034 או במייל oronarkash@gmail.com

11. הרצליה Member

מחר 5:55, טיסת איר אירופה 424 תמריא מנמל התעופה בן גוריון לברצלונה, אני כמובן עליה בדרכי לראות את המשחק בין ברצלונה לספורטינג גיחון ביום רביעי(איזה עיתוי לפציעה של מסי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ) באיצטדיון הקאמפ-נו.
    בתור אחד שרגיל לראות משחק באיצטדיון "הבונבונירה" בהרצליה אני מאמין שלהיות בקאמפ-נו זאת חוויה אדירה ואני מחכה לה כבר לא מעט זמן.
    רשמים,חוויות ותמונות אם בא לכם, ב"ה שאני יחזור ביום ראשון.
    סוכות שמח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאחד שראה את הקבוצה שהוא אוהב מקבלת חמישייה במגרש הזה אני אומר לך שזאת עומדת להיות חוויה שלא תשכח בחיים...בנוגע לאיצטדיון זה פשוט מדהים..אתה תהיה עם פה פעור במשך הרבה הרבה הרבה זמן כשתיכנס..

לא יודע אם יש לך איזה העדפה מסוימת בקשר לקבוצות(אני מניח שאתה לא אוהד את גיחון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ) אבל חלק מהחוויה שלי היה הדרך לפני המשחק לפגוש אוהדי אתלטיקו/ברצלונה בדרך וכל זה תרם המון לחוויה

13. xavi6 Member

האמת, האוהדים הנוכחיים של ברסה שפוקדים את הקאמפ נואו זה לא מגרש, לא מתקרב בכלל לאוהדים או להאווירה שיש אצל את' מדריד, בילבאו, סביליה ואחרות. זה פשוט לא זה. זה קהל קונצרטים. בער, כשהיו את הבוישס, הרגשת שהגעת לאיצטדיון בייתי. לא רוצה לבאס אותך, חס וחלילה, אבל זה יותר אווירה של קונצרט. אשכרה אמרו לי לשבת כשקמתי לראות היזדמנות. הם בקושי קמים, רק בגולים, וההייליט היחיד זה כשיש בעיטה חופשית, אז הם מוחאים כפיים בקצב אחיד עד לבעיטה. הריגוש הכי גדול שיהיה לך זה הכמות והגודל, ואולי איניסטה וצ'אבי-כי בלי מסי זה לא באמת זה.

ואחרי שביאסתי לך את התחת-תהנה, אני בטוח שגם בלי אווירה מטורפת בקאמפ נואו, לפחות לא מטורפת כמו בעבר, אתה תהנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/10
  14. הרצליה Member

בשבילי כדורגל עד עכשיו היה הצווחות של אפי הנמר, אז אולי גם מה שאתה מתאר לא כזה נורא בסך הכל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx .

בכל מקרה להתראות,ניפגש ביום ראשון.

15. פול סקולס Member

מה זה "סוסיו"?

סוג של "חבר מועדון האוהדים של ברצלונה"?