נגני מפ3, דיסקמנים וגאדג'טים אחרים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Max, ‏4/10/04.

1. samoel Member

התכוונתי משדר אף אמ שאני אוכל לשמוע ברדיו את השירים מהאייפוד.
    אני לא כל כך מתלהב מהאייפון כי זו לא המהות של טלפון בעיני וטוב לי עם הנוקיות והשטויות האחרות כאן. אם המטרה היא לשמוע שירים בעיקר ולראות וידאו קצת אז אתה אומר שעדיף ללכת על אייפוד קלאסי?(עם נפח אחסון גדול בהרבה?)ץ לגבי בעיית ה- AVI , הבנתי שפותרים את זה בהמרה ל-MP4 ויש המון תוכנות טובות וחינמיות כיום.

2. Pipe Member

אם המטרה היא להשתמש במכשיר כדי לאכסן מידע ולחסוך לך את הצורך בצריבה, חבל על ההוצאה. כונן נייד יעלה לך הרבה הרבה פחות כסף וגם לא תדרש להמיר כל אחד מהסרטים שלך לפורמאט אחר.

דעתי הכללית על נושא האייפוד:
    - אין טעם לקנות אייפוד קלאסי יותר. הוא חלף מהעולם וזה בזבוז כסף משווע.
    - על הטאץ' לא הייתי מוציא יותר מ200 דולר.
    - אייפון זו הרכישה המשתלמת ביותר מבין מה שיש לאפל להציע.

לגבי הצרכים שלך, עושה רושם שאתה פשוט רוצה לשמוע מוזיקה ולראות וידאו. אם כך, הייתי מציע לך לשכוח מהטאץ', כי אתה יכול לקבל מכשיר שעונה על הדרישות שלך בהרבה הרבה פחות כסף גם בארץ.
    מה שמבדיל את הטאץ' ממכשירי MP4 אחרים הוא הגישה לאינטרנט (שלא בדיוק רלוונטית בארץ, אלא אם כן ב8 חודשים האחרונים נושא הWIFI קיבל בוסט משמעותי שאני לא מדוע אליו) הפודקאסטים (אם אתה אומר לעצמך "מה?" זה בסדר) והמשחקים המגניבים.

בסופו של דבר אתה צריך לשאול את עצמך, האם זה שווה לי 300 דולר? אם הייתי במצב שלך, בוודאות לא הייתי רוכש את הטאץ'.