נגיד ש...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏20/1/04.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגיד ש... אני מליונר, שרוצה להשקיע בקבוצה עם בסיס ולהפוך אותה לגדולה. הייתי משקיע בקבוצה...?

לא חסרות קבוצות כאלו..
    הפועל חיפה למשל..יודעים שיש לה קהל,הפועל באר שבע,מכבי נתניה אולי..
    הכי חשוב בקבוצה גדולה זה הקהל..כל קבוצה שיש לה בוס מליונר יכולה להיות טובה..עד איזשהוא שלב..השאלה היא כמה קהל יש לה..

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

1. הפועל חיפה, לא בגלל שאני אוהד אותם, הם מפתחים צעירים וזה יפה..
    2. אם הפועל חיפה לא הייתה קיימת הייתי אוהד את-הפועל ת"א, או מכבי ת"א.
    3. הייתי מבקש להתאמן אצל ריצ'רד נילסן..סתם, הייתי רוצה להתאמן אצל אברהם גרנט.
    4. הייתי משקיע בהפועל חיפה כי אני אוהד אותם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    5. פאולו מאלדיני...
    6. נדבד.
    7. שב(ה)צ'נקו.
    8. אה....אני ממש לא יודע...אבל לפי מה שראיתי לאחרונה בהפועל ת"א, יוסי אבוקסיס חולל שם פלאים.
    9. בניון, ברקוביץ', קטן, דוידוביץ'..
    10. אה....הייתי רוצה להיות בצרפת-ישראל לפני 13 שנה.
    הייתי רוצה להיות בגמר ליגת האלופות ביירן-יונייטד, מדהים מה שהיה שמה..
    הייתי רוצה להיות גם במכבי ת"א-מכבי חיפה....ה 10-0...

אני רוצה גם להיות באחד מהגמרים בליגת האלופות או במונדיאל, אני מתכוון בעתיד.

3. שלומי אדרי Member

.1רק הפועל פ"ת בגלל שאני אוהד אותם ובגלל שהם נותנים לצעירים להשתלב בקבוצה
    2.לא ממש יודע ..
    3.מליונר ....פשש תלוי באיזה דרגה עם הוא יכול להביא כל מאמן או רק ישראלים
    ישראלי הייתי רוצה להתאמן אצל גילי לאנדו ארופי קאפלו .
    4.ברור זה החלום הכי גדול שיכול להיות הפועל פ"ת אפשר להשקיע רק בקבוצה שאתה אוהב.
    5.בארץ או בעולם?בעולם נסטה או מלאדיני הגנה הכי טובה בעולם ...בארץ קובי נכטיילר ואני מעריך אותו לפני שהוא חתם בגרמניה בתקופה שלו בהפועל פ"ת איזה שחקן נשמה מתאבד נגיחות טובות שהוא שומר אז הוא שומר
    6.קשר בארץ טוב אם שיבחון כבר אצלי בהפועל הייתי מביא את זנברג.
    7.ראול בעולם החלוץ הטוב בעולם..בארץ חלוץ ..אודי או קטן שתיהם שחקנים שאני מאוד מעריך ואוהב את סגנון המשחק שלהם יותר את של אודי אבל לקטן יש בעיטה יותר טובה והוא יודע לשחק גם באגף בחירה קשה אני מאמין שבסוף הייתי מביא את אודי בגלל הלחימה שלו.
    8.מנהיג בעולם?ראול ..בארץ קשה לבחור אני חושב אולי יוסי אבוקסיס או אבי נימני שתי השחקנים היחידים שיכולים לסחוב קבוצה על גב שלהם שתי שחקנים בכיינים בקטע של מריבות עם שופטים אבל זה עושה את מנהיגות שלהם ליותר גדולה ויותר משעמעותית לדעתי לפחות.
    9.מאמן נבחרת ישראל הייתי בונה סביב בן לוז אבל בגלל שהוא נפצע
    זה יהיה הרכב שלי הרכב שלי ... שוער כמובן ניר דוידוביץ
    בהגנה מגן ימני אוזן שמאלי גרייב או בן דיין (מי שיהיה בקושר טוב יותר)
    בלמים בנאדו ונכטיילר (בתקווה שיקבל דקות משחק בגרמניה) אם לא אז גרשון
    קישור-רוזן צרפתי זנברג שיבחון
    בחוד קטן /נימני כפיר אודי.
    10.משחק מעבר 4-0 של מילאן על ברצה או הניצחון של הפועל לפני שבועים וחצי על חיפה 2-0

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/04
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. נגיד ש... הייתי שחקן כדורגל צעיר שרוצה להתחיל לשחק בקבוצה בליגה העל.. הייתי הולך לקבוצה שבונה עצמה על שחקני בית, סטייל הפועל באר שבע ומכבי נתניה.
    בקבוצות האלה נותנים קרדיט לצעירים, יש ציפיות אבל גם אין לחץ מיותר, קבוצה שמתאימה להתפחות של שחקן צעיר.

2. נגיד ש... הקבוצה שאני אוהד לא היתה קיימת הייתי אוהד את:
    אהדה כמו לבאר שבע לא הייתי יכול לתת לשום קבוצה, אבל אני מסמפט את בית"ר י"ם.

3. נגיד ש... אבא שלי היה מליונר והיה אומר לי תבחר מאמן שאתה רוצה להתאמן אצלו.. הייתי מבקש את:
    דרור קשטן, לא צריך להרחיב למה.

4. נגיד ש... אני מליונר, שרוצה להשקיע בקבוצה עם בסיס ולהפוך אותה לגדולה. הייתי משקיע בקבוצה:
    הפועל באר שבע, עם מעט מזומנים והשקעה נכונה, אפשר להפוך אותה לאימפריה בקנה מידה ישראלי.

5. נגיד ש... אני יו"ר, ויש לי תקציב בלי עין הרע... אני צריך שחקן חיזוק הגנתי הייתי לוקח את?
    עוז יפרח.
    הבלם הטוב בארץ, יעיל, טכני, בעל מיקום מצוין ומשחק ראש טוב, עם חוכמת משחק וראיית משחק, הבלם הבא של נבחרת ישראל.

6. נגיד ש... אני יו"ר, ויש לי תקציב בלי עין הרע... אני צריך שחקן חיזוק קשר הייתי לוקח את:
    רוסו, בכמה רמות מעל הליגה שלנו.

7.נגיד ש... אני יו"ר, ויש לי תקציב בלי עין הרע... אני צריך שחקן חיזוק חלוץ לוקח את:
    לימה.
    חלוץ שמתאים בדיוק לליגה שלנו, זריז ובעל חוש לשערים, אין לי ספק שהוא עוד יגיע לאירופה.

8. נגיד ש... אני יו"ר, ויש לי תקציב בלי עין הרע... אני צריך שחקן חיזוק מנהיג הייתי לוקח את:
    מנהיג, לדעתי, זה מישהו שצומחק במועדון, מישהו כמו אלון חזן או סתיו אלימלך.
    אני היום הייתי מפתיע ומביא דווק את אהוד כחילה, מנהיג מלידה.
    כמובן שאבוקסיס, חזן וסתיו אלימלך הם אופציות ראשונות, אבל הם בחיים לא ילכו מהמועדנים שלהם, ולכן בחרתי את כחילה.

9.נגיש ש... הייתי מאמן נבחרת ישראל... הייתי בונה את הקבוצה סביב:
    הצעירים.
    גולן, יפרח, ארבירטמן, נבחרת שמבוססת על צעירים עם חיזוק של ברקוביץ' ונימני.

10. נגיד ש... היו אומרים לי.. יש לך פה לכרטיס משחק מהעבר.. לאיזה משחק הייתי הולך:
    מכיוון שהייתי בגמר הגביע של 97 שבאר שבע זכתה, הייתי בוחר במשחק האליפות באליפות השנייה של באר שבע.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני יגיד רק על כמה דברים:

2. נגיד שבאר שבע לא הייתה קיימת הייתי אוהד קבוצה מהעיר שלי ואם למשל אני גר באילת.... אז הייתי אוהד את מכבי חיפה.
    3. נגיד שהייתי צריך לבחור מאמן להתאמן אצלו- גילי לנדאו. המאמן שאני הכי מעריך היום בכדורגל הישראלי, בן אדם שיודע עבודה ואני שלהתאמן אצלו זה חוויה.
    9. נגיד שהייתי מאמן נבחרת ישראל הייתי בונה את הנבחרת סביב עוז יפרח, בן לוז, אלברמן, יוסי בניון, עומר גולן ופיני בלילי. מעיף את כל הזקנים פרט לברקוביץ' שהייתי משאיר אותו.
    10. הייתי חוזר להרבה משחקים... אבל הכי הכי לזכיה בגביע.