נבחרת Vs קבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏6/10/05.

1. cazzo Il Capocuoco

לא לא!!!מה שניסיתי להגיד בהודעה הדי מסובכת שלי שהיום אין כבר פטריוטיזם!זה לא הגיוני!
    הדוגמה הכי פשוטה,וואליד באדיר ועבס סואן,ישירו את ההימנון? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. רפאל Member

ג'רמיס נולד בצרפת ומייצג את גרמניה.
    הגריבס נולד בקנדה עם אזרחות גם לאנגליה ולגרמניה!
    יש את השחקן הניגרי שמייצג את פולין.
    דקו הברזילאי שמיייצג את פורטוגל.
    והתפועה הזאת רק הולכת וגדלה!

תארו לכם מה היה קורה אם שוער ונצואלה (יכול להיות שאני טועה במדינה) שהוא יליד ארגנטינה לא היה עומד באותו משחק מפורסם שנתן לארגנטינה את ה6-0 בכדי להעפיל לשלב הבא במקום ברזיל במונדיאל 78?

3. cazzo Il Capocuoco

תסתכל בדף האחרון של הדיון בבונדסליגה פה.איזה פטריוטיות יש כבר בנבחרות לאומיות? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

4. bayer04 Member

לפי דעתי המקרים הם אינדיבידואליים.
    אם לנבחרת מצפה משחק נחות, אז בכלל עדיף לה לשתף צעירים ולא לקרוא לכוכבים שלה לבוא ולהשתתף במשחק.
    לעומת זאת, אם המשחק הוא משחק הכנה לטורניר חשוב, או משחק שנותן קריטריון או אמת מידה להערכת מיצוי יכולת הנבחרת או אם זהו משחק רשמי, וכולנו יודעים עד כמה משחקים רשמיים חשובים בטורנירים העולמיים- אז השחקן חייב לנחות ולשחק במדיו הלאומיים, בלי שאלה בכלל.

עדיפות- לנבחרת, שוב, אם צריך..

5. jimiwallas Member

קבוצה הכי חשוב , לי בתור אוהד הקבוצה שלי תמיד נותנת לי רגעים יפים , תמיד יש לי אחריי מה לעקוב , כול הזמן אני רואה משחקים כול הזמן אני אוהד אותם
    קבוצה , קבוצה קבוצה , באיירן מינכן , באיירן מינכן , באיירן מינכן

נבחרת ?
    לא אומר לי הרבה , ישראל פעם ב שיש להם משחק סבבה אבל אי אפשר להשוות לאהבה לקבוצה .

ואת הכדורגל היפה אנחנו רואים אצל הקבוצות .

קבוצות =]