נבחרת Vs קבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏6/10/05.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז בוא נלך אחורה, אל תשכח באיזה מדינה השחקן למד את הכדורגל שלו וקיבל את הפרנסה מלכתחילה

2. cazzo Il Capocuoco

אני חושב על זה יותר לעומק,היום מדינות אירופה משלמות על הקולוניאליזם שלהם,אבל מרוויחות בכדורגל מהמהגרים שבאים לארצות החדשות.מה שאני לא מבין זה פטריוטיזם,היום ראיתי פרק גאוני של סאות'פארק על מהגרים מהעתיד שכולם דומים ואין שוני בין העמים והקבוצות האתניות.אז בעקיפות גם נבחרת זה יותר עניין של כסף ופוליטיקה ולא רק קבוצות שגם ככה הם בינלאומיות,תראו כמה מתאזרחים יש,בלי קשר למהגרים.לנבחרת כמשהו שמייצג את העם/לאום/מדינה אין טעם,יש טעם מבחינת כדורגל,אבל לא מעבר לזה.

3. אלי מתחן Member

זאת בחירה של השחקן כבר, עדיין הנבחרת לא מפרנסת אף שחקן וזכותה של הקבוצה לשלוט בעובדה אם הוא ישחק או לא בנבחרת, השאלה אם זה יהיה מקובל על השחקן זה משהו אחר.

4. השחקן ה-13 Member

פשוט לא יאמן הכפירה בדת הזאת...
    אתה עצוב יותר שקבוצה של גויים שלא קשורים אליך בשיט מפסידה מאשר עם שלם עצוב אם ישראל מפסידה

לא מבין אנשים כמוך... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר לדת שאני אבין?

אם זה תהיה קבוצה מלאת יהודים זה ישנה משהו?

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/05
  6. Igi Member

והטיפשות חוגגת...

מה לעשות, יש אנשים שלא מתחברים לנבחרת הזאת.. ואפשר להבין אותם.
    אני כמובן מעל הכל ההצלחה של הנבחרת חשובה לי והייתי משלם הרבה כדי שנעלה למונדיאל..(גם בשביל לראות בחינם, אבל כמובן לא בהגזמה כן?).

בכל מקרה, זה שהוא מעדיף את היונייטד הופך אותו לגוי שכופר בדת??
    אז אתה בעצם אומר פה גם שאנשים שהכדורגל לא מעניין אותם הם כופרים....

אני חושב שאתה צריך לסדר את ההשקפות שלך מחדש חבוב.

7. Ampelmann Member

רק במדינת הטמטום שלנו הבנאדם יוצא עם הרגשה שהוא 'חייב' משהו למדינה...
    בכל שאר העולם המוצא שלך הוא היכולת שלך, עמדת הניצול שלך, רק כאן אתה צריך להחזיר את החוב למדינה בגלל שנולדת פה...

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא נולדתי פה, ועדיין מרגיש חוב מסויים

אולי לא הסברתי את עצמי נכון, זה לא שאני ממש חייב משהו, זה יותר כמו הכרת תודה בוא נגיד

9. רפאל Member

לפני שעונים על השאלה צריך להבין להבין שמטרת הנבחרת היא התנדבות של שחקנים שבקושי משלמים להם בשביל לייצג את המדינה שלהם ומנגד קבוצה היא עבודה ששם השחקן מתאמן יום יום ומקבל משכורת ומייצג באותו זמן של החוזה את מקום עבודתו והוא יכול להחליף ולהיות מפוטר.

עכשיו אפשר להבין שיש פה מן הגיון של מה קודם למה, זאת אומרת שחקן לא יכול להתחיל מנבחרת וכך להגיע לקבוצה אלא להפך.
    נביא לדוגמא את מקרה ברקוביץ שלא שיחק במדי פורסמוט ולכן לא היה יכול להגיע לאימוני הנבחרת כשהוא לא בכושר.
    לשחק עבור נבחרת זה עניין פטריוטי כמו בכל ענף ספורט אחר כמו לדוגמא אולימפיאדת הנכים.
    לשחק עבור נבחרת זה למעשה לשרת את המדינה דבר שמשום מה לא נקלט אצל הישראלים שלא מוכנים להבין שזה בדיוק אותו דבר כמו לשרת בצבא.
    שחקן כדורגל חושב קודם כל על הקריירה בשבילו ובשביל משפחתו ולכן תמיד העדפתו תהיה לקבוצה שלו ששם הוא מקבל משכורת וכמובן גם חוזה עם פיצויים במידה ולא ירצו אותו בניגוד לנבחרת ששם תמיד באופן מפתיע המאמן יכול להחליט שאתה לא תשחק כמו לדוגמא מקרה של אלבר שתמיד בא לשחק עבור ברזיל במשחקי המוקדמות ובמשחקי ההכנה ובסוף דפקו לו ברז ולא הזמינו אותו למונדיאל ומאז הוא עשה חרם על הנבחרת.
    לא אצל כולם זה ככה, יש שחקנים שלא מרגישים שייכות או עושים חרם כדוגמא זידאן שאמר שאם הימין הקיצוני יקבל קולות אז הוא לא ירצה לייצג מדינה שכזאת.

אני אישית הייתי מת על הנבחרת, הולך לכל משחק באצטדיון רמת גן ובזמנו גם טסתי לספרד לעודד אותם וכיום שהשקפת עולמי השתנתה מאוד ויש לי הרבה נגד המדינה והיהדות, אני ממש לא רוצה בהצלחת הנבחרת ורוצה שהם יכשלו כי אני לא מרגיש שייך למדינה הזאת.

10. Guns n' Roses Member

מה לעשות,אני לא מתחבר לנבחרת ישראל.הייתי במשחק מול אוסטריה המפורסם(תרגעו לא ה5-0,ה1-1)
    שישראל עלתה ליתרון של 1-0 שמחתי אבל לא ממש קפצתי משמחה.ראיתי שם אנשים שהשתגעו.שאוסטריה השוו זה היה מעצבן אבל לא מפתיע ולא כלום.אני פשוט בז לכל מה שקשור למקצועיות הישראלית שפשוט מרתיחה אותי.
    אני גר בבית שאבא שלי אוהד ליברפול מגיל 10,אחותי (גדולה ממני) הלכה בדרכו ואני המורד אוהד יונייטד אז אתם יודעים,יש מין יריבות כזו חח וזה ממש כיף.
    ושוב,אין לי כל כך סיבה להתחבר לנבחרת שלנו.אז מה אם הם מייצגים את המדינה.לא פעם(ממש לא פעם)אני מוצא את עצמי אומר:איזה מדינה מסריחה...איך אנשים מתנהגים,איך הם נוהגים,ולא פלא שלא סובלים אותנו באירופה.אז זה גם מאוד מוריד מהאכפתיות שלי לנבחרת ותוסיף לזה את האנטי כדורגל ואת אוואט שמחליט לעזוב את הנחברת ומר עידן"לא יודע לחבר משפט"טל שמחליט שגרנט "בגד"בו בגלל שהושיב אותו על הספסל משחק אחד..ביג דיל..
    זהו,מקווה שהבהרתי את עצמי

11. השחקן ה-13 Member

שמע מי שמעדיף קבוצה בארץ על נבחרת גם סתם דביל לדעתי ...ליגה-אליפות גביע יש כל שבוע, כל עונה
    מונדיאל-יורו יש פעם בשנתים+....אז ממה אפשר יותר להתרגש?!?

ולא, מה קשור מי שלא אוהב ספורט וחובב קונצרטים אני לא מצפה ממנו שיישב ויראה ישראל וייבכה אם לא ננצח...זה לא מעיין אותו פשוט.

אבל מי שבמכוון רוצה נגד ישראל ונגד העם שלו זה פגיור וכפירה בדת כן, כפירה בדת!
    אנלא מבין שכל אלה שלא רוצים ישראל ורואים 40 אלף בר''ג בוכים משמחה אחרי המשחק מול אירלנד זה לא עושה להם משהו?
    וגמאני היתי ב1-1 הנורא מול האוס' ועד היום ללס זהו היום העצוב ביותר בחיי[בתקווה שהוא יישאר ככה]
    27.10.01 לא נשכח לא נסלח שה' אותם ייקח!

12. השחקן ה-13 Member

נו זה סתם מושג 'כפירה בדת' שנאי כותב כאן
    אני יודע שאין קשר
    פשוט ני קורא לאלה ,שלא רוצים ישראל או מעדיפים גויים עלינו ,כופרים וכו

אז בוא נקרא להם עוכרי ישראל...זה לא העיקרון.....

13. Guns n' Roses Member

"השחקן ה 13"
    אתה בנאדם פשוט אופטימי רצח.אתה רוצה להגיד לי שזה לא היה כל כך צפוי שאוסטריה תשווה?הייתי מוכן לשים כסף לפני הבעיטה של הרצוג שזה יכנס.הרי אנחנו ישראל.תמיד לוזרים!(אולי בטורניר הנוכחי זה השתנה אבל אנחנו עדיין נסיים 3-4)
    וחוץ מזה,אתה צריך להגיד שזה אחד הימים השמחים שלך,כי אתה לא רוצה(ממש לא!)להגיע להצלבה כי אז היינו שוב מקבלים בראש כמו מדנמרק.תראה מה אוסטריה קיבלה מטורקיה בהצלבה..משהו כמו 8-0 או 9-0...אז מה אנחנו היינו מקבלים?קונצרט טורקי חחח

14. השחקן ה-13 Member

1]אם היתי ''אופטימי רצח'' אז לא היתי חושב בוכה כאן כל יום על זה שליגת העל גמורה וחיפה לוקחת טריפל..
    אני ריאלי ותמיד מביט ומחשב את הדבר הרע לפני הדבר הטוב...אף פעם אני לא יהיה באופוריה לפני שאני ידוע שכיסיתי את כל הפינות של הדבר הכי רע שיכול לקרות...[אבל נשאיר את זה לדיון אחר]
    2]ברור שציפיתי שהכדור של הרצוג ייכנס כמו כל האנשים במגרש אבל קיוויתי שהוא לא ייכנס
    3]תאמין לי שאם הינו עולים מול טורקיה זה חלום לכדורגל הישראלי גם אם היה נגמר 4-0 בסיכום מה שאני לא חושב שהיה קורה...גג 3-1 להם בסיכום. הקיצר אם הינו עוברים את אוסטריה אז, אז במוק יורו 04 וגם כעת היינו בדרג 3 מינ ואפילו בדרג 2, בדוק! אתה יכול לחפש ולחפור בכל מקום ותראה שאם הינו עוסרים את אוס ומסיימים מקום 2 במוק מונ 02 הינו היום בדרג מתקדם יותר מאשר 4.
    4]אני תמיד יחשוב שהכדורגל הישראלי הוא הכי לוזרי שיש, בגלל זה אני תמיד כותב 'כיאות' כי זה ידוע שמתישהוא הכיאות חייב להכות בנו. אבל אני תמיד מאמין שאולי הפעם זה יהיה שונה ויהיה לנו מזל ונעלה למונ.

אל אל ישראל!

15. רפאל Member

רגע לפני הבעיטה אני ידעתי 100 אחוז שזה הולך פנימה.
    תאור לכם את תושבי איי פרו, מה אתם חושבים שגם הם מעדיפים את הנבחרת שלהם על פני קבוצה?