נבחרת פורטוגל: דור הזהב כבר בחצי הגמר!!!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Reyes, ‏28/5/04.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורטוגל מפסידה היום 2 - 1 ליוון במשחק פתיחה מאכזב מול עשרות אלפי אוהדים ביתיים ודוחפים.
    מה לדעתכם הסיבות להפסד והאם הוא סימן לכישלונה (העצום פשוט!) של הפורטוגזים או שזו נפילה קטנה שלא תפריע לעלייה (שתיהיה קשה עכשיו כפליים ובלתי אפשרית כמעט אם יוון תנצח את רוסיה).

2. King_Beckham Member

לדעתי, ההפסד יכול להשפיע מאוד על העלייה של פורטוגל.
    כי אם יוון תנצח את רוסיה, וספרד תוציא תיקו עם פורטוגל ותנצח את יוון ורוסיה, פורטוגל תודח, דבר שכנראה יקרה.

3. Barcik Member

שוב, פורטוגל לא עומדת בלחץ. הם יותר מדי רצו לכבוש, יותר מדי רצו להשוות, יותר מדי רצו מהפך, ושיחקו כדורגל בנאלי וצפוי. בעקבות ההפסד, הלחץ רק אגבר, ובהתחשב בעובדה שמצפה לה משחק מול ספרד אני אהמר על אי-העפלה של המארחת לרבע הגמר.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבקשה חברה, את כל הדיעות על המשחק ונבחרת פורטוגל מעתה יש לכתוב בדיון על בית 1.

5. בית"רי מלידה Member

עוד הוכחה לגדולתו של הכדורגל, ואפסותם של הפרשנים למיניהם!

פורטוגל יותר טובה? על הנייר!

על הדשא ראינו משחק אולי לא יפה, אבל מאוד יעיל של יוון!

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם הרבה קשיים והרבה כאבי לב לאוהדים הפורטוגלים מנצחים את הספרדים ומגיעים לרבע הגמר מהמקום הראשון עם 6 נקודות. לפחות ממה שאני חש, למרות העליה לרבע הגמר זמנם של הפורטוגלים קצוב מאחר שהם לא ממש נתנו את היכולת המקסימלית שהם יכולים לתת על הדשא למרות הדחיפה האדירה של הקהל.
    אני לא רואה איך הם מתמודדים הלאה, למרות שכפי הנראה היריבה ברבע הגמר (אנגליה או קרואטיה כנראה) לא חזקה מספיק כדי למנוע מהפורטוגלים חצי גמר שני רצוף.