נבחרת פורטוגל - אם לא עכשיו אז אימתי?

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י שגיא, ‏26/5/10.

1. cazzo Il Capocuoco

אגב, פורטוגל תשחק נגד מוזמביק ב17:30 באיצטדיון הקריקט של סאנדטון (אחד מהמקומות העשירים באפריקה כולה), ופפה, הבלם שהחלים מפציעתו, ייקח סיכון וישחק היום.

2. Ryan Giggs11 Member

נאני בחודשים האחרונים של השנה נראה מצויין.
    הוא לא רונאלדו ולא חיקוי שלו וחשבתי שבגלל איך שהוא סיים את השנה הוא יוכל לתרום מאד לפורטוגל.

3. THE STRETFORD END Member

amirb91

דווקא בנבחרת וגם בתקופה הפחות בשלה שלו ביונייטד הוא תמיד נתן תוצרת,שערים ובישולים.
    איך זה יכול לעזור לפורטוגל שאחד השחקנים הטובים שלה נפצע ולא ישחק זה כנראה רק אתה יודע.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתן שערים??

כשראיתי את המשחק יונייטד-טוטנהאם (שאם אני לא טועה היה 3/4 משחקים לסיום העונה) השדר אמר שזהו שער ראשון של נאני מזה כמה חודשים(לא זוכר בדיוק אבל יותר מחצי שנה) אז על איזה שערים אתה מדבר?? הגול נגד באיירן? זה שערים? או שהגול נגד סנדרלנד?

בדקתי עכשיו בONE וגיליתי שנאני כבש 6 שערים העונה ביונייטד בכל המסגרות...

בפורטוגל הבעיה היא די בהתקפה וצריך מישהו שיכבוש...אין לי ספק שנאני זה שחקן טוב אבל בפורטוגל הוא תמיד היה השחקן המצטיין(של היריבה..אבל לא משנה)

5. THE STRETFORD END Member

amirb91

תנסה לקרוא פעם נוספת ולהבין את המשפט הכה פשוט:

"דווקא בנבחרת וגם בתקופה הפחות בשלה שלו ביונייטד הוא תמיד נתן תוצרת,שערים ובישולים"

זה עד כדי כך מסובך?

אבל אתה חושב שנאני תמיד היה השחקן המצטיין של היריבה
    ואתה בודק סטטיסטיקה באתר וואן...כנראה שלא רק סטטיסטיקה
    אלא גם את ההבחנות שלהם.

כל טוב.

6. Ryan Giggs11 Member

לפני המשחק מול טוטנהאם אם אני זוכר נכון הוא כבש עוד שני שערים שנחשבו שערים עצמיים(ולפני כמה ימים אחד מהשערים הוחלט לבסוף כשער שלו)אבל זה לא משנה.
    תפוקה וכושר של שחקן לא מתבטאים רק בשערים ונאני השתפר ותרם הרבה מאד בחצי השני של העונה.
    אני גם לא מבין את הבדיחה שנאני היה שחקן המצטיין של היריבה, ביורו האחרון כל משחק הוא עלה מהספסל ולא זכור לי שהוא היה כל כך גרוע(אולי הוא היה חלש כמו כל הנבחרת ביורו הזה).

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז זהו שאני כן זוכר את המשחקים של נאני מיורו 2008 כשעלה מהספסל והיה יותר בכיוון שחקן חילוש..השיא היה נגד גרמניה בדקות האחרונות שהוא לא הפסיק לאבד כדורים ועוד בהזדמנות האחרונה במקום לנהל התקפה סבלנית כמו שצריך החליט לבעוט מסוף העולם לשמיים...

וסליחה שאני לא מכיר אתרים שמתמצאים בליגה האנגלית...כנראה שבONE שיקרו ומחקו לו 20 גולים ו 15 בישולים בגלל שהם מסוכסכים איתך..

נאני הוא שחקן טוב..אין ספק לכישרון שיש לו..אבל בפורטוגל צריך תוצרת,בפורטוגל צריך מישהו שישים את הכדור ברשת וכשהם משחקים עם חלוץ אחד הקיצוניים הופכים להיות סופר משמעותיים...נאני הוא פשוט לא השחקן שיעשה את זה לפי דעתי...

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/10
  8. THE STRETFORD END Member

מאז 2008 והיורו ההוא היו עוד כמה וכמה משחקים של נבחרת פורטוגל...
    אבל כנראה שבאתר וואן לא כתבו על זה.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע שאני אצחק הבדיחה הכושלת שלך תיפסק?? כבר ביקשתי סליחה שאני לא מכיר אתרים שמתמצאים בליגה האנגלית...סליחה שאני לא ממש רואה ליגה אנגלית בשנתיים האחרונות

וכן ראיתי עוד כמה משחקים של פורטוגל כמו נגד דנמרק,שבדיה ופעמיים נגד הונגריה ונגד בוסניה...שוב הוא היה שחקן די חסר תועלת שלא הוסיף כלום למשחק(למרות שנתן גול אחרי שקיבל כדור ששם אותו מול שוער)...

סליחה שדעתי לא תואמת את דעתך לדתעך נאני בהרכב זה פורטוגל יותר חזקה..אני חושב שלא..זה עד כדי כך מפריע לך??

10. THE STRETFORD END Member

לא,לא,תרגיש חופשי לחשוב ששחקן הרכב שנפצע כמה ימים לפני תחילת גביע העולם כנראה עוזר בכך לנבחרת שלו.
    אתה גם אומר שלא ראית משחקים שלו בליגה האנגלית בשנתיים האחרונות ככה שלא יכולת לראות את ההתקדמות שלו...
    אז באמת,עם תובנה והודעה שכזו אני לא יכול להתווכח,זה גדול עלי.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

amirb91 - נאני הוא אולי לא רונאלדו (מי כן?), אבל לטעון שפורטוגל יוצאת מורווחת מהעדרותו זה תלוש. פורטוגל מפסידה את השחקן השני הטוב ביותר שלה בהתקפה, כזה שמסוגל ברגע אחד של תחכום ליצור שער מכלום. כמו שאחרים טענו כאן ואני מסכים לגמרי, פורטוגל היא לא נבחרת חזקה כקבוצה, חרף שמותיה הגדולים והיא תישען הרבה על היכולת האישית של כוכביה. במצב העניינים הזה לאבד את נאני זו מכה קשה.

אני מאוכזב מאוד. הוא ורונאלדו היו הסיבות העיקריות לכך שפורטוגל היא המועדפת עליי במונדיאל הקרוב. עכשיו זה יהיה פחות כיף בשבילי.

12. Sempre Inter Member

אישית, אני מאוכזב. נאני מהשחקנים האהובים עליי. כישרון עילאי, מביא את היופי למשחק. טכניקה אבסולוטית, שחקן כנף מהטובים שיש.

חבל מאוד. המונדיאל הזה הולך וניהיה פחות מרגש מיום ליום.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא היית משתדל לשחק אותה מורה להבנת הנקרא אולי היית מבין אותי...

תקרא עוד פעם את ההודעה הראשונה...אמרתי אולי עדיף בלעדיו...לא קבעתי כלום אמרתי שכן זה יכול להיות משהו חיובי לנבחרת..

אולי אתה לא מודע לזה אבל כן..לפעמים פציעות ודברים כאלה כן יכולים לעזור ולתרום והרחקות יכולות לשחק לטובת הקבוצה עם החיסרון המספרי לדוגמא...

אין לי ספק שנאני הוא שחקן טוב בעל כישרון...מהמשחקים שראיתי אותו במיוחד בפורטוגל הוא לא היה מספיק יעיל ומספיק תרם בשביל להגיד עליו "הכוכב של פורטוגל כמו שקראתי במקומות שונים(אל תדאג לא רק בוואן..כנראה אופירה פגעה בך מתישהו)

אז כן..אולי הפציעה הזאת תהפוך את פורטוגל ליותר טובה..כולי תקווה שכן...גם איתו לנבחרת לא היו צפויים חיים קלים וכנראה שלא הייתה עוברת את השמינית..עדיין מקווה בשבילהם לטוב(כל עוד זה לא על חשבון ספרד בשמינית)

14. שגיא Guest

אני בהחלט חושב שנאני יכל במונדיאל הזה לעשות קפיצת מדרגה בכל הקשור לחשיבותו לנבחרת. בסך הכל גם במהלך המוקדמות הוא עדיין לא הבטיח את המקום שלו בהרכב, כשמידי פעם הוא גם עולה מהספסל.

בסך הכל אני חושב שזו אמנם אבידה לנבחרת פורטוגל, אבל כיוון שהיא לא נשענת בהכרח עליו.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב..אמרתי אולי זה יכול להיות טוב...אולי

ולדעתי זה כן יתרום לנבחרת...רק הזמן יגיד