נבחרת ספרד - אלופי אירופה!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Raulito, ‏29/5/08.

1. xavi6 Member

יש לך קליטה מהירה אבו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. guyholl Member

תגיד אבו, ראית משחק של בארסה בלי צ'אבי בשנתיים האחרונות? אם לא כדי שתראה אחד כזה ואז תבין כמה סדר הוא מכניס למשחק שלנו.

3. xavi6 Member

כשצ'אבי נפצע, איניסטה לקח את התפקיד הזה על עצמו ונתן לואן בומל ולדקו להיתרוצץ מקדימה, ועשה את התפקיד של הניהול על הצד הטוב ביותר.
    עם זאת, לא איניסטה ולא אף שחקן בברסה סיים משחקים עם 98% מהמסירות שהלכו לרגל קטלונית, רק צ'אבי היה מגיע לאחוזים כאלה. זאת הייתה תקופה מדהימה בקישור.
    אה אבו, כשצ'אבי היה מסיים עם 98% מסירות לרגל קטלונית, הוא לא מסר רק למגנים, זה היה כולל כדורי עומק, גובה, קרנות, בעיטות חופשיות, שהיה מבשל לאטו מחצי מגרש וכדומה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

עם זאת אני חייב לציין נקודה בקשר לצ'אבי שלא העלתם-הוא שחקן שונה לגמרי בנבחרת, ולכן אראגוניס בונה עליו כ"כ והוא באנקר בהרכב. הוא הרבה יותר יוזם, יש לו יותר ביטחון והוא בעל הבית בקישור. לא איניסטה ולא ססק, צ'אבי. לראות משחק שלו בנבחרת ומשחק שלו בברצלונה זה דבר שונה לגמרי. אולי זה המערך השונה שגורם לו לשנות את הסגנון משחק שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/08
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה סגנון המשחק של ברצלונה מאז שהוקמה הקבוצה , גם אם תביא את השחקן הכי אגואיסט בעולם ואני אקח את דנילסון כדוגמא הוא ילמד למסור .

5. אבו Member

או, עכשיו אתה מתחיל לדבר לעניין, זה באמת מה שצ'אבי בשיאו עשה, זה מה שהוא עשה.
    ומה הוא עשה העונה(רק על העונה הנוכחית אני מדבר, בואו לא נשכח)? האם הוא עשה את הדברים הללו שציינת, שהוא עשה בעבר בשיאו, או שהעונה הוא עשה את מה שבאמת קרה- 32423 פסי רוחב, זה הדבר היחיד שהוא עשה.

6. guyholl Member

בגלל זה ציינתי בשנתיים האחרונות ולא לפני שלוש שנים שכולם היו בכושר שיא ושהיה לנו הרבה יותר כלים להתמודד עם הפציעות של השחקנים(במקרה הזה צ'אבי).

אומנם בכמות מעטה יותר אבל הוא עדיין עשה את כל הדברים שירדן ציין כאן העונה.

7. אבו Member

בגלל זה מנצ'סטר יונייטד אכלה אותכם בלי מלח, כי זה מה שברצלונה, ובראש המקהלה צ'אבי כמובן, זה מה שהם עשו- מסירות רוחב ללא הפסקה, למגנים, אחורה לבלמים- לא באמת הזיז למנצ'סטר יונייטד.
    אז כנראה שאנחנו לא מדברים על אותו צ'אבי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אגב, זה לא חוכמה להגיד שצ'אבי היה טוב לעומת שאר הקבוצה, ממש חוכמה להיות טוב ליד גלמים(העונה לפחות) כמו אדמילסון, תוראם, אבידל, גו'באני, פויול, זמברוטה- תתייחסו לצ'אבי עצמו, בלי שום "לעומת".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/5/08
  8. guyholl Member

כי זה מה שברצלונה ובראשה צ'אבי כמובן, עשתה שנתיים ברציפות והייתה הקבוצה הטובה באירופה. נשמע כאילו צ'אבי הוא השעיר לעזאזאל שלך, שהקבוצה לא מצליחה הוא הפוך להיות השחקן המרכזי לכישלונה אף על פי שהוא עושה את אותם דברים בדיוק שהוא עשה שהקבוצה הייתה בשיאה(ואפילו כובש הרבה יותר מבד"כ).
    בהחלט, אני לא מדבר על הצ'אבי שלוקח את התפקידים שהוא אף פעם לא עשה אותם.

הנה אתה אמרת בעצמך, העונה צ'אבי משחק ליד גלמים כמו השחקנים שציינת למעלה והוא עדיין היה טוב מאוד העונה אפילו שהוא שחקן שתלוי בשחקנים שמיסביבו.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגיד שהיא אכלה אותנו בלי מלח זו הגזמה .
    נכון שהרבה לא עשינו מול מנצ'סטר בגלל הנעת הכדור הזו כי היה חסר עוד אחד (הנרי,בוז'אן,רונאלדיניו) כמו מסי שלפעמים נמאס לו מהמסירות האלה אחרוה ורץ קדימה ומחפש את המסירות קדימה , אבל גם יונייטד לא עשתה כל כך הרבה שהתוצאה כל כך משקרת והיה צריך להיות תבוסה ,כולה 1-0 וגם זה בזכות זמברוטה.

10. Mr.Eko Member

צ'אבי נחשב קשר מהטופ בגלל שהוא מארגן את המשחק בקישור על הצד הטוב ביותר. אתה אומר שהוא לא דוחף קדימה מספיק? אני לא זוכר שהוא דחף קדימה גם כשהוא היה בשיאו.... הוא שחקן שכאשר כל הקבוצה נמצאת בטירוף תמיד יהיה שם כדי להרגיע את העניינים עם קור הרוח הכל כך אופייני לו. אם אתה מדבר על צ'אבי כאחד שצריך לדחוף אז אתה ממש לא מכיר אותו טוב. והיונייטד אכלו אותנו בלי מלח? אני דווקא זוכר שהקישור שלנו הסתדר איתם מצויין,במיוחד במשחק הראשון...

11. M_T_A Member

לדעתי ספרד מגיעה לטורניר הזה עם הסגל הכי טוב על הנייר. ההתקפה מפחידה(לטורס, וייה וגויזה ביחד יש 69 גולים העונה.. תגידו שזה לא מטורף), בקישור יש כ"כ הרבה אפשרויות שאפשר גם לעלות עם 4 שחקנים באמצע, ההגנה קצת פחות טובה אבל קשה להגיד על הגנה שכוללת את ראמוס ופויול שהיא חלשה, ועוד לא דיברנו על השוער..(שגם 2 המחליפים שלו יכולים לפתוח בהרכב בכל קבוצה בעולם).
    סגל פשוט מפחיד. הייתי אומר שספרד פייבוריטית מספר 1 לקחת את היורו אבל עם היסטוריה כ"כ ארוכה של פאשלות קשה להתווכח..

12. Landon Donovan Member

התיאור שכרגע נתת הוא של התפקיד של דקו. צ'אבי השנה לא היה קיים ברוב המשחקים. לדעתי העונה הייתה הגרועה ביותר שלו אי-פעם, למרות הכמות המכובדת של שערים ובישולים.

13. אבו Member

כן, זה מה שברצלונה עשתה שנתיים רצופות של 2 אליפיות+אליפות אירופה, להתמסר 32422 מסירות בין הקשרים והבלמים, ופעם ב-10 התקפות להיזכר שהמטרה במשחק היא למעשה לכבוש שער ולצאת קדימה?
    לא, זה לא מה שברצלונה עשתה.
    בדיוק כמו שהוא היה אמור להיות השחקן המרכזי בהיעדרו של דקו, והם היו תלויים בו- אבל הוא נכשל.
    אני לא מבין, כאשר יש דקו אני עוד מבין את "צ'אבי הסטטי"- אבל כאשר אין? באמת לא ציפיתם ממנו להתקדם קצת בצורת המשחק שלו?

14. Mr.Eko Member

דקו הוא השחקן שתמיד דוחף קדימה בקישור אז אני לא מבין איך הגעת לזה שהוא שחקן שלא דוחף קדימה? אולי בילבלתי אותך עם המשפט שבו דיברתי על צ'אבי כאחד שמשחק עם המון קור רוח וכאחד שמרגיע את העניינים בדומה לדקו.

15. אבו Member

מנצ'סטר יונייטד לא אכלה אותכם מבחינת התוצאה, אלא מבחינת זה שפשוט לא עשיתם מולם כלום, והם סגרו אותכם פשוט בקלות-כי פרט ללהתמסר ולהוסיף אחוזים לסטטיסטיקה הכי לא משמעותית בתולדות המשחק- אחזקת כדור- לא עשיתם כלום!