נבחרת ספרד - אלופי אירופה!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Raulito, ‏29/5/08.

1. Reyes Member

שיפתח עם סרחיו גרסיה בגמר...

2. Sergio Ramos Member

אין שום קמצנות בציונים. בסה"כ ה סבירים בהחלט. סילבה שלמעט הגול לא היה מספיק מורגש,, לקסיאס לא הייתה מספיק עבודה, טורס חלוד מאוד, וויאה שיחק מספיק זמן בכדי לתת לו ציון, ואולי למעט פויול שלו הייתי נותן 8 הציונים בסדר גמור.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/08
  3. y56kh Member

ללא שום צל ספק (אני חושב שכבר חרשנו מספיק את ה"צל ססק") פברגאס צריך קבל מינימום 8.5 אני נותן לו 9

4. אבו Member

5. Tony Adams Member

ולמה שארגונאייס לא יפתח עם ססק? פברגאס הביא היום משחק פשוט גדול שהוכיח למה הוא מטובים בעולם בתפקידו. הבישול הראשון היה פשוט גאוני, והוא הצטרף למשחק מצוין שלו. אם המאמן הספרדי יחליט לפתוח עם 4-5-1, אני לא רואה סיבה למה שפברגאס לא יפתח.

6. קינג לדלי Member

היה צפוי שתתחברו...
    כתבתי בדיון ההימורים שספרד המועמדת שלי אבל כתבתי בסוף שגרמניה תיקח כי לא האמנתי ששוב תפשלו ברגע האמת.

עומק עומק עומק.
    כמות כזאת של כדורי עומק רק מראה את האיכות של הנבחרת הזאת.
    מי שמהמר אובר על אחוזי החזקה בכדור תמיד יקח כסף על הספרדים.
    הם תמיד מניעים אותו נהדר ומחפשים את כדורי העומק.
    היכולת של צ'אבי,אינייסטה,ופברגאס להכניס עומק היא פנומנלית.שיש לך שלושה כאלה בנבחרת אז הכל אפשרי.
    חייב לציין את סנה שמרגיע את כולם מאחור.

7. JR-Riquelme Member

צ'אבי וססק 4ever !!!

אמרתי אחרי המשחק נגד איטליה שהמשחק הזה יכניס לססק המון ביטחון, והנה הוא שיחק עם ביטחון כשמאחוריו יש מי שיחפה עליו וזה צ'אבי.
    פשוט מפחיד לפתוח עם 2 עושי משחק כאלה.

אמרתי לפני המשחק שמי שנותן שטח חופשי לספרד חוטף בראש, ואני לא רואה את גרמניה לוקחת גביע בלי משחק מבוקר.

הציונים שלי:

קסיאס - שום איון עליו
    ראמוס - 8 ענק ענק ענק
    מרצ'אנה - 7
    פויול - 7
    קאפדוויליה - 6
    סנה - 8 גרזן נפלא שיודע מתי להצטרף להתקפה. הכרחי מאוד לספרד
    צ'אבי - 7 היה מעולה כמו תמיד, שער נפלא שלו
    אינייסטה - 5.5 שוב פעם פושר
    סילבה - 5
    טורס - 3 אחד המשחקים הגרועים שאני ראיתי ממנו
    ויאה - 5 לא קיבל שום כדור ולא הייתה לו הזדמנות להוכיח את עצמו

מחליפים -
    פברגאס - 10 עגול
    גויזה - 7 עשה בדיוק מה שצריך והגול שלו נתן לספרדים לשחק ממש משוחרר בלי לחץ ואז הגיעה ההצגה

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/08
  8. Raulito Madridista

http://www.marca.com/elementosPortada/fotos/img_portada-grande.Xxx
    התקשורת בשיא ההתלהבות. "אנחנו הכי טובים" מצהיר המארקה.

דויד ויאה, שנפצע לאחר חצי שעה והוחלף אמש, הבין שהוא לא יישחק בגמר. השחקן הביע צער גדול ואמר:" זה מאכזב מאוד, כל-כך רציתי להיות שותף בחגיגה הגדולה הזו. עכשיו זה הכרחי לשבת בחוץ, להנות מהצורה שבה משחק הנבחרת ולהחזיק אצבעות. אמרתי לארגוניס שאני מוכן לשחק צולע ולסכן את עצמי עבור הנבחרת, אבל הצוות הרפואי בוחר בחוכמה לתת לי לנוח. אני בטוח שהנבחרת תסתדר בלעדיי ומי שיחליף אותי יהיה לא פחות טוב.
    ויאה הוא מלך השערים של הטורניר כרגע עם ארבעה. השחקנים שמסכנים אותו הם: לוקאס פודולסקי(3), דני גויזה, מירוסלב קלוסה, בסטיאן שוושטיינגר ומיכאל באלאק(2);

http://mad.walla.co.il/w/18-200/448566-18.Xxx

תגובות נוספות מהמחנה הספרדי -

לואיס ארגוניס:" במחצית הראשונה המשחק הלך לנו קשה, אבל המחצית השנייה הייתה נהדרת. הנבחרת שיחקה יוצא מן הכלל. המשחק נגד גרמניה יהיה אתגר גדול ואנחנו מקווים לעבור אותו ולהגשים את השאיפה שלנו - להיות אלופי אירופה".
    איקר קסיאס:" אני לא מאמין שזה אמיתי. אין מאושר ממני. אסור לנו לאבד את ההזדמנות להחזיר לאוהדים שלנו על כל האכזבות שהם חוו מהנבחרת בשנים האחרונות. נעלה לגמר במוטיבציה אדירה".
    ססק פברגאס:"המטרה מההתחלה הייתה לזכות בגביע וזה מה שנעשה. מצפה לנו משחק סופר-קשה ביום ראשון, גרמניה מצויינת, אבל אנחנו מאמינים בעצמינו. אני לא יודע אם אשחק בגמר, הכל תלוי בלואיס, מה שכן, הצלחת הנבחרת מעל הכל".
    צ'אבי:"השער הראשון הרגיע את הנבחרת. אני מבסוט כי הצגנו משחק גדול והצלחנו לעלות לגמר. גרמניה פייבוריטית ברורה בגמר נגדינו, אבל נילחם ונשתדל לעשות היסטוריה"
    אנדראס אינייסטה:" אנחנו מאושרים להגיע לגמר. ככל שהמשחק התקדם השליטה שלנו הייתה אבסולוטית. אין ראויים מאיתנו לזכות בגביע".
    דני גויזה:" אין כמו להבקיע בחצי גמר היורו, זה רגע נהדר עבורי, לא אשכח את השער הזה לעולם. עכשיו חייבים להביא את הגביע הביתה ולשמח את המדינה שלנו".
    חואן קאפדוויליה:"למרות ההצלחות עד עכשיו חייבים להישאר עם הרגליים על הקרקע, עוד לא עשינו כלום ולא יהיה קל נגד גרמניה. העלייה לגמר היא כתוצאה מעבודה קשה של הנבחרת שמראה גם אחדות". נקווה שגם מול הגרמנים הדברים יעבדו כמו שצריך".
    מרקוס סנה:"עכשיו הגענו למשימה הסופית. חייבים לזכות בגביע, זה היעד שלנו מההתחלה".
    צ'אבי אלונסו:"הנבחרת שיחקה חכם מאוד ולכן הצליחה לנצח. תענוג להיות שותף לרגעים האלו גם אם אתה נמצא על הספסל. השמחה כאן בנבחרת היא אדירה. חייבים לשכוח מהר מהשמחה ולהתרכז במשחק נגד גרמניה. אם נציג שוב את אותה יכולת, אף אחד לא יעצור אותנו בדרך לתואר, גם לא הגרמנים".

9. King Kenny Member

חבל לי על וייה, אחרי שפתח את הטורניר מצוין עם 4 שערים בשלב הבתים הוא יפסיד את הגמר, חבל עליו.
    נקווה שלפחות הוא יישאר מלך השערים של היורו.

10. El Phenomeno 9 Member

אני לא מאמין שעד שספרד מגיעה לגמר, ראול לא נמצא שם.

11. FC_Bayern Member

אם תשאלו אותי, התמונות בעיתונים והאופוריה במחנה הספרדי, רק מועילות לנבחרת גרמניה, שכולם מסתכלים עליה כאנדרדוג. אני מרוצה מהמעמד הזה.

האם ביום ראשון יהפוך המשפט: "כגודל הציפייה כך גודל האכזבה" לנכון?

12. דנידין Member

אבל מה אתה רוצה? הם נתנו הצגה ענקית, הם גדולים. והכי חשוב, הם נתנו כבר הרבה הצגות כאלו ולא הפכו לשאננים.

13. FC_Bayern Member

לכן אני אומר, אין ספק שספרד פייבוריטית, הציגה עד עתה את הכדורגל הטוב ביותר בטורניר, אבל להיכנס לאופוריה רגע לפני הגמר- טעות מרה. זה מה שקרה לגרמניה בחצי הגמר נגד איטליה לפני שנתיים- ותראה איך זה הסתיים. העיתונים הספרדים לא צריכים להלל את ספרד כאילו כבר זכתה, אלא לתת מחמאות שמגיעות לה.

העיתונות בגרמניה למשל, מעודדת מהניצחונות, נותנת מחמאות כשצריך, וגם מבקרת כשצריך, אבל הכי חשוב- נושאת עיניים ליום ראשון, ולא נכנסת לאופוריה מטורפת.

14. דנידין Member

הם לא היו באופוריה הכי הדריסות בשלב הבתים והם לא באופוריה גם עכשיו אחרי ניצחון נוסף על רוסיה. הם רעבים לגמר ובמומנטום טוב גם לקחת אותו.

15. FC_Bayern Member

שים לב:

לא אופוריה?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx