נבחרת ישראל

הנושא בפורום 'אוהד לויטה מתארח באייסוקר' פורסם ע"י c_web, ‏17/5/12.

1. c_web Member

אהלן אוהד.
    קודם כל כחובב ליגה הולנדית היה לי כיף לראות אותך פעמים רבות במשחקים של RKC בתקופה שאפשר להגיד ''כיכבת'' שם כי לדעתי היית מצויין בהרבה שלבים של העונה.

אתמול פורסם הסגל של אלי גוטמן לקראת מחנה האימונים ושתי המשחקים נגד צ'כיה וגרמניה ושמחתי לראות שאתה בסגל סוף סוף.
    האם אתה חושב שרק בגלל שדודו אוואט פצוע ולא בסגל אלי בחר לכלול אותך בסגל? האם לדעתך אתה ראוי להיות לפחות שוער שני לדודו אוואט? אולי היורש שלו?
    עד כמה אתה שמח מהזימון ועד כמה חשובה לך נבחרת ישראל? איך אתה רואה את הסיכויים שלנו בקמפיין הקרוב?

המון בהצלחה בהמשך!
    עידו

2. אוהד לויטה Member

שלום. כיף לראות שבארץ חשופים לליגה ההולנדית גם אוהדים של AZ, הליגה ההולנדית מרתקת והלוואי והייתה זוכה לחשיפה יותר רחבה בארץ.
    לגבי השאלה שלך – נבחרת ישראל היא חלום של כל שחקן ובכל זימון מחדש אתה מעריך את סיכוייך ומקווה להיות בסגל. זה כבוד וגאווה עצומה להיות בסגל הנבחרת ובשבילי זה הכי חשוב שיש. החוויות שלי עם הנבחרת הצעירה הן חוויות אדירות שאי אפשר לחוות עם מועדון. אני מצפה לחוויות כאלה גם עם הנבחרת הבוגרת.
    לגבי הסיבות, מבחינתי זה לא משנה ואני לא מתעסק בזה. אני גאה להצטרף לנסיעה ואשתדל לעשות את הטוב ביותר כדי להוכיח עצמי ולהתקדם. לדעתי ככה מקצוען צריך לעשות. הדברים שמסביב לא בשליטתי ואין לי צורך להתעסק בהם.
    לגבי הסיכויים, אין ספק שהבית קשה אבל אני, כמו כולם, מאמין מאוד. אני חושב שהקונצנזוס שהיה סביב בחירת המאמן רק יעזור לנו, והתחילה דרך חדשה בנבחרת, דרך שהוכיחה את עצמה במקומות אחרים בעבר. יחד עם זאת, לא צריך לדבר הרבה – יש שני משחקים בתחילת העונה, צריך לעשות בהם את המקסימום ולהתקדם לאט ובטוח. רק בשקט ובעבודה קשה יהיה אפשר להתקדם ולהשיג מטרות.