נבחרת ישראל: תכנית הבראה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Dyer, ‏9/7/04.

1. bristolrovers_fan Member

אל תשכח שיש גם נבחרות שמאזרחים שחקנים מארצות אחרות

2. אלי מתחן Member

תונל אני לא יודע באיזה רמה אתה חושב שהקבוצות בארץ, אבל בטח לא יותר טובות מקבוצות בליגה התורכית.
    אתה שואל למה משחקים אצל המדינות האלה כ"כ הרבה שחקנים בחו"ל? כי אין כסף בליגות שלהן.
    בליגה בארץ יש כסף, מה שהופך את השחקנים הישראלים למוצר יקר יחסית לאיכות, אותה איכות אפשר למצוא גם באפריקה בהרבה יותר זול.
    הליגה בארץ צריכה להיות רק לצעירים ושאר ישראלים בינוניים, את הטובים שולחים לחו"ל. על פי ההכנסות מכדורגל בארץ אין סיכוי שקבוצה תרוויח כל עוד היא משלמת כאלה סכומים.
    ואם היא לא תשלם כאלה סכומים, אל תהיו בטוחים שהרמה תרד, הכוכבים של הקבוצות יעזבו לאירופה, ומי שישאר בארץ יהיו צעירים שיצטרכו להוכיח את עצמם בשביל לצאת לאירופה.

3. Giggs Member

לא יודע.... אני ממש נגד זה שאת כול השחקנים הטובים בארץ יוציאו לחו"ל....
    אאני יודע שהרמה של הליגה שלנו זה לא משהו אבל זה עדיף מהרמה של הליגה האירית או השוודית...
    אני לא רוצה לראות חרא מאוד של כדורגל בליגה שלנו בשביל שפעם ב-4 שנים אנחנו נהיה קצת יותר מבינוניים בניבחרת...

לדעתי אפשר לעשות שניהיה גם ניבחרת טובה וגם נישמור על הרמה בליגה...
    משהו בסיגנון של הליגות בהולנד וצרפת....

4. בית"רי מלידה Member

צריך למנות את אוחנה למאמן, ואת פני-ג'ל למנהל:

המשחק יהיה התקפי, יהיו תותחי קונפטי, לאוהדים יחולקו גופיות מניילון ( מצויין נגד יריקות ).

וחוץ מזה:הנבחרת לא תעלה אגורה למשלם המיסים, כי מאיר מומחה עולמי ( פטנט רשום ) לניהול קבוצה בלי כסף!

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/04
  5. תונל Member

אני מתייחס לקבוצות שאליהן יצאו אופיר חיים, בלילי וטועמה "להשתבח". ברור שהליגה התורכית יותר טובה מהישראלית אבל אם קבוצות התחתית שם- קייסרי ואיסטנבולספור היו יותר טובות מהפועל ת"א ומכבי פתח תקוה, באמת היה אפשר לסגור את העסק. כנראה שיש להן יותר כסף לשלם אבל הן בפירוש לא יותר טובות.
    אתה מדבר כאילו השחקנים הישראלים בכוונה נשארים בארץ. כמעט כל שחקן ישראלי שואף ורוצה לשחק באירופה, הבעיה היא שבאירופה לא רוצים אותו, פשוט כי השחקנים הישראלים לא מספיק טובים.
    וזאת בדיוק הבעיה, אם רק היו מספיק שחקנים טובים שיצאו לחו"ל (לקבוצות נורמליות) היה אפשר להקים נבחרת טובה. ולכן גם "GIGGS" , אין לך מה לדאוג, מצב כמו שתיארת לא יכול לקרות.

6. Giggs Member

למה אתה חושב ככה?

אתה חושב שקבוצות תחתית בליגות הבחירות באירופה לא רוצות שחקנים צעירים בישראל?
    פשוט השחקנים מעדיפים להשאר בארץ בנתיים ולא לעבור לקבוצות תחתית באירופה...

דוגמא: קייסי ועוד מישהו שהיו מחוזרים ע"י מינכן 1860 ובסוף לא רצו לעבור...

7. שגיא Guest

מינכן 1860 משחקים בליגה השניה בגרמניה. זה לא תחתית, זה ליגה שניה. וזה היה קייסי ובנאדו. בנאדו ויתר אחרי שהבין שהיא בליגה השניה, וקייסי ויתר על ההצעה אחרי שהתברר לו שהם הזמינו אותו לאימונים על מנת לבחון אותו ולא מנת לחתום איתו. זה הכל.

8. Julian Joachim Member

ומינכן 1860 בסה"כ הייתה בצ'מפיונז ליג עד לפני כמה זמן, זה לא בושה גדולה להגיע לשם. זה מועדון עם בסיס מצויין שיש לו סיכוי לא רע לעלות ליגה העונה.

9. תונל Member

הקבוצות היחידות שרוצות שחקנים ישראלים הן קבוצות פחות טובות מאלה שכרגע הם נמצאים בהן. דוגמאות:
    אלאבס מהליגה השניה בספרד התעניינה בגיא צרפתי וברוך דגו,
    מינכן 1860 מהליגה השניה בגרמניה התעניינה בקייסי ובנאדו,
    וחיים, בלילי וטועמה משחקים בקבוצות תחתית בתורכיה.
    קבוצות מהדרגים הגבוהים באירופה לא רוצות ישראלים, טל בן חיים הוא דוגמה די נדירה לשחקן שעובר לקבוצה טובה, כשגם אם תחשיב את סנטאנדר בתור קבוצה טובה בגלל הליגה שבה היא משחקת, עדיין תמצא רק 4 שחקנים שמשחקים בקבוצות טובות בחו"ל : ברקוביץ', בניון, אפק, בן חיים. אוואט לא ממש נחשב כי אנחנו מדברים על שחקנים לנבחרת ודוידוביץ' יותר טוב.
    תחשבו מה שאתם רוצים, אני מעדיף שהנבחרת תוקם משחקני קבוצות צמרת בארץ מאשר משחקני אלאבס, מינכן 1860, איסטנבולספור וקייסרי.

10. bristolrovers_fan Member

אבל בכל זאת הליגה הטורקית והגרמנית הם יותר תובות מהליגה שלנו ושם האימונים יותר קשים ויותר טובים ומשמה אפשר גם להתקדם לקבוצה יותר טובה

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי שכל ישראלי היה רוצה לשחק באלאבס..יש שם שחקנים שבחיים לא היו בארץ ולא יהיו..
    שחקני נבחרות כמו קוראטיה ורומניה משחקים שם בקלות..ולפי מה שאני יודע הנבחרת שלנו הרבה פחות טובה מהנבחרות האלה..חוץ מזה שבאירופה רמת האימונים הרבה הרבה יותר טובה וגם משלמים יותר..בעצם חוץ מחיפה ומכבי תל אביב...משלמים..כי בשאר הקבוצות[בעצם גם פתח תקווה,מכבי] לא משלמים בכלל..ככה שעדיף שהשחקנים שלנו ישחקו בחו"ל גם בשבילם וגם בשביל הנבחרת.

12. אלי מתחן Member

השחקנים הישראלים הם סחורה יקרה יחסית לרמה שלהם.

13. בית"רי מלידה Member

חוץ מאבי נימני,מיקי עטיה, וכמובן עופר טלקר.

אסולין עדיין בהמתנה......