נבחרת ישראל: קמפיין מאכזב נוסף הסתיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏2/9/12.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איך אתה יכול להגיד שאתה לא טוען לקיפוח אם בכל תגובה שלך אתה חוזר ומדגיש שאם אופיר היה לובש את הסמל של מכבי ת"א הוא היה בנבחרת?

ואני לא מתחיל עכשיו ללכת לכיוון של הצעיר וכו'. אופיר לא משופשף נקודה! הוא לא בכושר יציב, משחק טוב משחק רע, הוא אפילו כבר בקושי בולט במשחקים שלנו! אז נבחרת?
    אין לזה שום קשר לגיל. אלא ליכולת. אופיר עדיין לא בשל להוביל את צד שמאל של ההגנה.

סמואל אטו - כן, כי זוו נבחרת ישראל.

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/12
  2. סמואל אטו Member

?סמואל אטו - כן, כי זוו נבחרת ישראל. ?

אז?

3. South Boy Member

ובוא תסביר לי אתה איזה משחק יוצא דופן יואב זיו הציג בשנתיים האחרונות? עזוב יוצא דופן משחק נורמלי!
    אוהדי מכבי לא יכולים לסבול אותו, אבל אני לא מבין אותם כי הוא פשוט לא מגן! האבסורד הכי גדול הוא שהשחקן המועדך הוא שחקן שבכלל לא מגן שמאלי טבעי!
    ואיך בדיוק אופיר לא פתח טוב את העונה? נגד סכנין הוא היה טוב הצטרף הרבה להתקפות שמר טוב וגם נגד בית"ר הוא היה יציב, אם יש מישהו יציב בקבוצה הזאת שכבר עונה שלישית מראה יכולת יציבה וגם טובה זה אופיר.
    הגיל שלו לא אמור לשנות משהו, אם מאמן אמיתי היה רואה שהעמדה הזאת הייתה לוקה בחסר הוא היה מבין שחייב שינוי, ואופיר או אפילו טוואטחה היו צריכים להכנס במשבצת הזאת העיקר לשנות את מה שלא עובד, גם אם השינוי לא יעבוד.
    אתה אומר אין לזה קשר לגיל ובאותו משפט אופיר לא משופשף, תשים לב מה יוצא לך מהמקלדת!
    אתה שוב בוחר להתעלם מהעובדה שלי, גם קוזוקין לא היה משופשף שבגיל 21 הוא קיבל זימון לנבחרת, גם אלרואי כהן לא היה משופשף שקיבל זימון לנבחרת בגיל 21, גם רמי גרשון לא היה משופשף שקיבל זימון לנבחרת בגיל 22.
    כל העניין של גיל זאת דעה קדומה ששחקן צעיר לא "משופשף" מספיק כדי לשחק בבמה הבכירה, כמו שפעם מגנים לא היו תוקפים ופעם ואת הגבוהים היו תוקעים בהגנה בלי קשר ליכולת שלהם, זה הכולש טויות במיץ עגבניות.
    שחקן צעיר אפילו עדיף על שחקן שבע וכבוי שבין כה נטול כישרון כמו יואב זיו, אני לא ישכח את הבכורה של אופיר בבאר שבע איך הוא שרף את המגרש ולא הפסיק לרוץ תאמין לי שאם הוא היה מקבל זימון הוא היה עולה למגרש עם לא פחות להט.

4. שער 7 Member

להזכירך בתקופת לואיס פרננדז כמעט כל שחקני הנבחרת הייתה מורכבת מבית"ר ירושלים והליגיונרים. לא זכור לי שמישהו פצה פה.
    לגבי שריקות הבוז של אוהדי אזרבייג'אן (גם כן אוהדים, משחק בית נגד נבחרת שהיא לא מאריות אירופה והם ממלאים 1/6 ממנו, ועוד דיברו על אוהדים איראנים וטורקים שיישבו איתם ביחד ויהוו תוספת כוח) - לא ציפינו למשהו אחר.

5. skyday20 Member

כרגיל צוות השידור מזלזל ביריבות של נבחרת ישראל, ''לא רמה אחת כמה רמות מעליהם...''
    התוצאות של הנבחרת לאורך זמן, מראות שאין על מה לבסס את השחצנות הזאת.

6. סמואל אטו Member

האזרים גם משחקים יותר טוב ככה שהאמרה הזאת פשוט בדיחה.

7. riquelme1 Member

הם לא משחקים יותר טוב, ישראל נבחרת טובה יותר, למרות שהיא משחקת רע רואים את זה.

בכל מקרה, משחק רע של הנבחרת, יואב זיו כרגיל מסננת בהתקפות הבודדות של האזרים האגף שלו פרוץ, וגם הרחקה מטופשת שלו(כרגיל) כמעט הביאה לשאר, השחקן הכי מפגר שראיתי בחיים שלי, מילא התקפית היה תורם משהו אבל זה הוא לא יודע, שפונגין מהצד השני לא הרבה יותר טוב, בינוני מאוד.

צמד הבלמים גם חסר ניסיון ולא מתואם, ורואים את הפאניקה בכל התקפה של האזרים.

נאתכו מאכזב, אלברמן בסדר לא יותר, ורמוט היחיד שעושה משהו מפתיע ועדיין לא לוקח מספיק, מליקסון הוא בלופ, גם בויסלה הוא לא נראה טוב, ובכלל כל המשחקים שגוטמן פתח איתו חוץ מהברקה פה ושם שום דבר.

שכטר גם לא בעיניניים בכלל, הססן מאוד, חסר ביטחון.

בקיצר, לא אופטימי אבל צריך לגנוב גול ולנצח.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק חלש. האזרים נראים כרגע מרוצים מתיקו אפס וישראל? כל שחקני ההתקפה נראים רע. שכטר, ורמוט, ומליקסון פשוט לא קיימים. מציע לגוטמן להכניס את עזרא ובניון בהפסקה. יותר גרוע מזה לא יכול להיות.

מרכז ההגנה עומד בנתיים לא רע, אבל מול נבחרת לא מרשימה זו לא חכמה. המגינים בכלל לא תומכים בהתקפה. זיו שחקן מוגבל, שפונגין לא מגן.

מצפה ליותר כדורגל במחצית השנייה בעיקר בגלל שלוזון הבטיח היום ניצחון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אגב, יורם ארבל ושלמה שרף יכולים לזלזל בצדק באזרבאייג'אן, אבל זה לא אומר שאנחנו כאלה טובים. אין לי מושג מאיפה היהירות הזאת.

9. riquelme1 Member

ביברס!

סוף סוף שער ראשון בנבחרת.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שער מצחיק :aaarofl:
    לא נראה לי שהשוער המקומי היה מוכן לכדור מאיזה 35 מטרים...

11. riquelme1 Member

זה שער של שוער, אבל זה לא כזה קל כמו שזה נראה, הכדור של נאתכו היה חזק ופגע בדשא ונכנס, זה כדור לא קל בכלל.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים כבר 1-1 בגלל שאוואט מחזיר מתנה. עמי, האמן לי שכל שוער ברמה נורמלית היה עוצר את הכדור של נאתכו. מהמרחק שנאתכו בועט אסור לקבל שער, בטח ברמה הזאת.

13. סמואל אטו Member

ריקלמה, אם אני לא טועה אתה אותו אחד שחי בסרט שמחלקות הנוער הארץ מתנהלות מצויין.
    על מי אתה מנסה לעבוד שאנחנו יותר טובים מאזרבייג?אן? מה עשינו שאנחנו יותר טובים?
    בינתיים הגענו לשתי הזדמנויות מיכולת אישית, לזה אתה קורא משחק יותר טוב?

14. skyday20 Member

זה לא היה בגלל שהבעיטה הייתה מסובכת, פשוט חוסר ריכוז והנחה שלא ינסו לבחון אותו ממרחק כזה.

15. riquelme1 Member

מסכים שזה גול ששוער צריך לקחת, אבל ראיתי גולים הרבה יותר הזויים.

ובמקום לתת עוד אחד שאזרים מפקירים את ההגנה, אנחנו מקבלים גול, אין לנבחרת הגנה, פשוט ככה החורים של יואב זיו זה דבר נוראי, אומנם אין לו חלק בגול אבל הוא פשוט אסון טבע.

ולא מבין מה שכטר עוד עושה במגרש ולמה חמד יוצא, שכטר אפטי לגמרי ולא בעייניים.

ועכשיו צריך את יוסי במקום מליקסון החלש.

שלמה שרף אומר שהיה משחק טוב לזיו, כן כלום מבחינה התקפית, ומסננת אחת גדולה בהגנה.

פנדל של 1000 אלף אחוז לא נשרק, נגיעת יד מול העיניים של הקוון והשופט, בושה!

מצב נושא:
הנושא נעול.