נבחרת ישראל: קמפיין מאכזב נוסף הסתיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏2/9/12.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. burning soil Member

מציק לי שגוטמן מתעקש על שכטר שלא משחק על פני בן בסט שמשחק וכובש בצרפת.
    חוץ מזה ההרכב סבבה.

2. South Boy Member

אתה בעצמך אומר שיואב זיו פשוט לא מתאים לרמות האלה.
    המגן השמאלי הכי טוב בארץ זה אופיר לא סתם רובן רצה אותו בקיץ האחרון ואמרנו לו מהר מאוד לרדת ממנו, הילד מוכשר ברמות ואם שמואל קוז'וקין העמוד חשמל נטול היכולות הזה קיבל הזדמנות בנבחרת בגיל 21 אז למה אופיר לא? כי שמואל לבש את החולצה של האימפריה הגדולה ביותר עלי אדמות בית"ר ירושילים ואופיר בסה"כ משחק בהפועל באר שבע.
    איך שלא תנסה לייפות את זה פה מסתכלים עלייך לפי החלצה שאתה לובש בשבתות ולא לפי היכולות שלך וככה הכדורגל שלנו נראה, כי גם מליקסון עשה בית ספר לכל הליגה סוג ז' הזאת אבל כולם אמרו שהוא טוב רק בקבוצות קטנות ואז איך שהוא עבר לויסלה ישר הוא קיבל זימון.

3. yedidel Member

זה לא נכון, הוא קיבל זימון שהיה בהפועל באר שבע.

די להסתכל מנקודת מבט של "קיפוח", שהיה מי שהגיע לו הוא זומן מבאר שבע. היחיד שאני זוכר שבאמת לא קיבל זימון למרות שהגיע לו זה אופיר חיים בשיאו.

4. South Boy Member

הוא קיבל זימון למשחק ידידות מול צ'ילה שלא משפיע על שום דבר ואפילו לא נחשב למשחק רשמי, וגם זה היה בגלל פציעות של שחקנים בעמדה הזאת.
    אני לא מסתכל על זה ממקום של קיפוח אני לא מתבייש להגיד שנבחרת ישראל היא הדבר האחרון שמעניין אותי ומהמון סיבות כמו חוסר מחויבות של השחקנים קיבעון חסר תועלת ואטימות לגבי זימון שחקנים שהם לא מ-4 הגדולות או ליגיונרים, אבל זה פשוט מקומם שמעדיפים את יואב זיו הנגר הזה שבכל שנות המשחק שלו אפילו לא מצא לו עמדה על אופיר שהוא המגן השמאלי הכי טוב בארץ ללא עוררין רק בגלל שיואב לובש צהוב.
    גם גדי חזות לא קיבל הזדמנות בנבחרת למרות שהוא היה אחד המגנים הכי טובים בארץ בזמנו, סתיו אלימלך ועוד הרבה.
    אי אפשר ממש להוכיח את זה אבל אני מוכן לשים את הראש שלי על מגש אם דודזאדה היה נשאר בבית אם הוא היה משחק בחיפה מכבי או הפועל.
    בעיקרון זה הפסד של הנבחרת כי כמו שאמרתי נבחרת ישראל לא מעניינת אותי, אופיר ישאר כשיר ובריא למשחק החשוב נגד חיפה ויראה לכולם שיואב זיו יכול לצחצח לו את הנעליים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/12
  5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

יש מגנים שמאליים צעירים מצויינים בארץ כדוגמת דודזאדה ואורי כהן
    רק שהם צעירים ובישראל פוחדים לתת צאנס.

וזה לא משנה מי יעלה בהרכב, אין לישראל שום סיכוי לעלות למונדיאל
    ולא מגיע לה.

6. c_web Member

כשעשינו 0-0 בגיאורגיה אף אחד לא אמר שהקמפיין נגמר. אז גם היום תיקו לא גומר את הקמפיין, אנחנו הנבחרת היחידה בעולם שתיקו במשחק חוץ נגד יריבה חלשה במשחק הראשון מביא לכך שכולם אומרים שנגמר הקמפיין.
    חלאס כבר

7. South Boy Member

במקודמות היורו הקבוצות הכי חזקות של הבית היו שוויץ ויוון, במקודמות המונדיאל הקבוצות הכי חזקות בבית הן פורטוגל ורוסיה, יחי ההבדל הקטן מה שנקרא.
    ואני לא מבין מה אנשים אומרים 'אם לא מנצחים אין סיכוי', מתי היה סיכוי? פאקינג פורטוגל ורוסיה הפערים בינהן לבין השאר הם עצומים זה יהיה נס אם נסיים במקום השלישי.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מי שמדבר על סיכויים לא מבין מה הוא אומר. אנשים מדברים על סיכויים - סיכויים? רוצים באמת סיכויי? ביום שננצח את כל החלשות בבית ובחוץ ואת הגדולות בבית, אז נוכל לדבר על סיכויים ולראות באמת מה המצב שלנו. מתי ניצחנו מישהי שנאבקת איתנו על עלייה? 1999 אוסטריה. זה אומר הכל.

9. c_web Member

שלא תבין אותי לא נכון, אני גם אומר שאין שום סיבה שנעלה למונדיאל. אנחנו לא מספיק טובים.
    אבל אלה שמדברים על הסיכוי הזה, לא נכון לסגור את הקמפיין אם לא ננצח הערב. זו שטות.
    אפילו כשלוקסמבורג ניצחו בשוויץ אנחנו סיימנו מקום רביעי באותו בית, אנחנו לא מספיק טובים, ברגע שכולם יבינו זאת - לא יהיו ציפיות לעלות.
    לסיים במקום ה - 3 יהיה לא רע...

10. Number 8 Member

אז בסופו של דבר אלי גוטמן קצת פוחד או סומך על הניסיון של ורמוט, לא יודע, ופותח איתו כשחן עזרא על הספסל.
    ההרכב המלא: דודו אוואט, שפונגין, דין מורי, איתן טיבי, יואב זיו, גל אלברמן, ביבראס נאתכו, מאור מליקסון, גילי ורמוט, איתי שכטר ותומר חמד.

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

די כבר לבלבל ת'מוח אתה מגזים עם תחושת הקיפוח שלך.. דודזאדה לנבחרת? נו באתמ. הבן אדם לא משופשף, HELL, אפילו עונה שעברה בקהל שלנו התחילו להישמע קולות נגדו!

בטח שהוא לא פתח ת'עונה טוב..בקיצור..אין לו שום סיבה לקבל זימון כרגע.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מה שהיה הוא שיהיה
    ורמוט ושכטר באנקרים בהרכב, אל תתנו לאף אחד לבלבל אותכם
    שיחקו משחקים של אולי ורמוט לא בסוף זה הכי צפוי בעולם שהוא כן
    רק צריך לחכות שזהבי יהיה כשיר וגם הוא באנקר.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בדיוק.

גוטמן יוצר נבחרת הפועל ת"א, ואני פשוט לא מסוגל לרצות הצלחה שלה. ורמוט ושכטר בהרכב...איכס.

14. סמואל אטו Member

יש סיבה לרצות ניצחון של הנבחרת היום?

15. South Boy Member

אתה כבר הבנאדם השני שאומר לי את זה תסתכל על התגובה שלי (ובלי לחתוך באמצע) ותפסיקו לטעון את אותן טענות כל הזמן.
    איזה תחושות קיפוח? בפעם המאה הנבחרת לא מעניינת אותי אני מתעצבן בשביל אופיר שהוא צריך לחיות בצילו של הנגר מתל אביב מר יואב זיו רק בגלל שהוא "לא משופשף"? וקוזוקין היה משופשף שבגיל 21 הוא קיבל זימון לנבחרת? (אופיר דוידזאדה בן 21 אם אתה עדיין תקוע בתקופה שהוא עלה מהנוער)
    תפסיקו לזיין תמוח כבר "לא משופשף" "צעיר" כרגע מי שמשחק בעמדה הזאת לא מספיק טוב ואופיר בטח שיותר טוב ממנו, אז בגלל הגיל שלו למנוע ממנו לשחק?
    מספיק עם הקיבעון הזה גיל לא אומר כלום, ראהים סטרלינג מליברפול בן 17 החליף את דאונינג בן ה-28 ועשה בית ספר למנצ'סטר סיטי הגדולה דיי כבר להסתכל על שחקן בתור פונקציה של גיל, יש לך כישרון ואתה יותר טוב מכל השאר? אתה תשחק! זה כדורגל!
    אחת הטענות הכי דביליות ששמעתי, גם כשאופיר עלה ישר מהנוער לעמדת המגן השמאלי הפותח בליגת העל הוא לא היה משופשף וראינו את ה"לא משופשף" הזה יצא בסוף, אז מה נחכה עד שאופיר יגיע לגיל 28 כדי שהוא יהיה ותיק מספיק לשחק בנבחרת? זה עובד לפי פז"ם?
    מי שלא מעיז מי שלא משנה את החוליות החלשות בקבוצה\נבחרת שלו ומשתחרר מדעות קדומות לא יצליח אף פעם!
    ויואב זיו פתח את העונה יותר טוב? בכלל בשנים האחרונות יואב זיו שיחק טוב?
    ובקהל שלנו כמו בכל קהל יש גוש מצחין של זקנים שרק מקטרים כל היום גם כשאין סיבה, נגד סכנין שמעתי אנשים מקללים את אלישע אז הוא לא מאמן טוב? שטויות! כל אחד חושב שהוא מבין יותר מכולם.
    נמאס כבר לשמוע את השטויות האלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.